Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 3.2.2015 v Dámske vône, Vône | Bez komentárov

Parfum blízky srdcu každej ženy

Parfum blízky srdcu každej ženy

Čoskoro príde sviatok zamilovaných, ktorý nám aj napriek mínusovým teplotám zahreje srdcia i telo a prinesie vôňu ruží. Nalaďte sa vôňou a skúste parfum s tónom ruže. Prestavím Vám rovno dva.

Vôňa ruží

Nie je jasné, prečo vôňa ruží vyvoláva v ženách také emócie a prečo sa nám tieto kvety spájajú s láskou. Môže to byť tým, že ruža je kvet veľmi elegantný a nežný. Aj parfumy s vôňou ruže sú presne také. Ich aróma pôsobí čisto, krehko, elegantne a veľmi prirodzene. Ak už naozaj nevieme, aký parfum na seba dať, tie s ružovou zložkou nám padnú vždy. Azda sa nenájde dáma, ktorej by sa nepáčili. Otázka znie, aký parfum použiť cez deň a aký sa viac hodí na večer. Predstavím preto dve možnosti.

Vôňa na deň – parfum Lanvin Rumeur 2 Rose

Leto, ružové kríky, vôňa ovocia a všade samá zeleň. Toto je najlepšia kulisa pre romantické schôdzky a ak vidíte nejaký film o láske, toto v ňom veľmi často býva. Nejedna dáma si želá krík obsypaný ružami ako jediného svedka pri prvom bozku z čistej lásky. Veď čo by aj mohlo byť krajšie, ako tá scéna, kde kríček stojí v pozadí ako nemý svedok Vášho vzplanutia a šíri svoju krásnu vôňu?

parfum na deň Lanvin Rumeur 2 Rose - kúpite na Elnino.sk

parfum na deň Lanvin Rumeur 2 Rose

Už ste niekedy jedli citrusovú granitu? Tým teraz nemyslím tú presladenú ľadovú triešť, ktorá chce byť nápojom, ale pravý a nefalšovaný dezert s ľadovými kryštýlikmi, ktorý sa často podáva v Taliansku k obedu. Vyrába sa zo šťavy a kôry citrusov, cukru a vody a perfektne osvieži telo. Presne takto ľadovo začína i vôňa Lanvin Rumeur 2 Rose. Citrón, pomaranč, bergamot, grapefruit, hruška a zelené tóny uzavreli svoj tajný pakt a povedali si, že dámy najskôr schladia a až potom im ukážu čaro lásky. Dámsky parfum Rumeur 2 Rose je totiž určený prevažne na neskorú jar a leto.Po prvotnom závane sviežosti nastupuje kvetinové srdce. Aj pre pokračovateľku edície Rumeur sú typické ruže. Nechýba ani romantická, dievčensky pôsobiaca konvalinka so svojou sladkou vôňou a pižmovo-ambrový základ. Parfum tak ostáva ľahký, ale nie až príliš prchavý, ako väčšina citrusových vôní

Pokiaľ sa Vám páči ruža, ale v parfumoch Vám vadia púdrové tóny, lebo Vám pripomínajú staršie a prísne ženy, tak dámsky parfum Lanvin Rumeur 2 Rose bude vynikajúca voľba. No vďaka tomu kvetinovému srdcu si ho viem v pohode predstaviť i na 50-ročnej dáme. Táto vôňa podľa mňa nepozná žiadne vekové hranice. Či máte 15 alebo 50, bude sa Vám určite páčiť. Dokonca i dámy, ktoré nefandia citrusom, sa o nej vyjadrujú pozitívne.

Dámsku vôňu Lanvin Rumeur 2 Rose zakúpite na Elnino.sk v 30 a 100 ml verzii.

Vôňa na večer – Lancome Tresor Midnight Rose

Dohodli ste si schôdzku pod šírym nebom plných hviezd, na Vašom obľúbenom mieste a doniesol Vám ružu. Vhodnejšie obdobie na takéto stretnutia by bolo možno leto, ale ak nemrzne, prečo by to nemohlo byť i babie leto? Koniec koncov, ruže by sa nemali nosiť ženám len na Valentína, alebo na prvej schôdzke, ale po celý rok. V tomto určite budete so mnou súhlasiť. Takže ružiam (a vôni Tresor Midnight Rose) sa tešte na jeseň i v zime.

parfum na večer Lancome Tresor Midnight Rose - k zakúpeniu v e-shope Elnino.sk

parfum na večer Lancome Tresor Midnight Rose

Parfum Lancome Tresor Midnight Rose nie je práve kandidátom vhodným na tropickú letnú noc. On sám vyznieva na pokožke ako teplé objatie a zvádza pánov k tomu, aby ho praktikovali na Vás. Predstavte si teda romantické rande koncom leta. Na kríčkoch sú prezreté neskoré maliny, ružiam opadávajú lupienky a voňajú tak čajovo. Ešte by rady prežili a kvitli ďalej, ale blížiaca sa jeseň im zmáčala lupienky a drevo, z ktorého čerpajú výživu, by sa už radšej pripravovalo na prvé mráziky. To spôsobuje, že voňajú ešte intenzívnejšie a maliny ešte sladšie. Takže presne taká je vôňa Tresor Midnight Rose (o ďalšej vôni z radu Tresor sa dozviete v tomto článku). Ako ruža s malinou, ktoré venovali svoju poslednú a najväčšiu silu, aby Vás navoňali. Tento dojem navodzuje najmä srdce. Ružové korenie a listy ríbezle vytiahli z hlavy vône zemitosť a silu, jazmín, pivonka pridávajú romantický element. Základné tóny boli namiešané z teplej a jemnej vanilky, drevitých tónov a to všetko jemne zahaľuje pižmo ako závoj utkaný zo striebristých nití babieho leta. Zahalí Vás na dlhú dobu, pretože táto vôňa má skvelú výdrž.

Aj vôňa Lancome Tresor Midnight Rose bola do tejto dvojice vybraná zámerne. Nie je to klasická ruža, ale skôr koketná a zvodná nočná ruža. Bude Vám vzácna, pretože je zvláštna. Nič prehnane elegantného. Hoci je sladká, nebudete s ňou pôsobiť ako ružový cukrík, ale ako pohár kvalitnej a pikantnej domácej marmelády s kandizovanými ružovými lupienkami. To je viac, než nejaký „no name“ džem a dosť na to, aby Vám prvom rande nezabudol zavolať a dohodnúť ďalšiu schôdzku.

Vôňu Lancome Tresor Midnight Rose dostanete na Elnino.sk v 30 a 50 ml verzii.

Tak aké rande to bude? Strávite spolu krásny slnečný deň, alebo to bude romantický večer?

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This