Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 27.9.2017 v Vône | Bez komentárov

Parfum Chanel bude Vašim blýskavým šperkom

Parfum Chanel bude Vašim blýskavým šperkom

Odjakživa som si želala vlastniť parfum Chanel a dlho to bol môj nesplnený sen. Jesenný výpredaj na Elnino.sk končí práve dnes, no už stihol zmeniť môj sen na skutočnosť. O akom parfume snívate Vy?

Ak mám právo považovať sa za parfumového gurmána, potom kultový kúsok, akým je parfum Chanel, nesmie v mojej zbierke chýbať. Tým mám ale na mysli naozajstný parfum Chanel, nie parfumovanú ani toaletnú vodu. Netvrdím, že by boli iné vône značky Chanel v niečom horšie. Majú svoju trvácnosť, svoju prestíž a o ich úspešnosti vo svete svedčia i milióny pozitívnych recenzií ako v e-shope Elnino, tak aj v iných obchodoch a fórach. Ale čo by sa len dokázalo vyrovnať produktu v najvyššej možnej koncentrácii?

Pre mňa znamená parfum Chanel niečo extra. Luxus, zmyselnosť, dobre vyzretá vôňa na neobyčajné a nezabudnuteľné životné okamihy, ktorá Vám dodá sebavedomie a vážnosť vo chvíli, keď to najviac oceníte. A presne takýmto kúskom je môj nový parfum Chanel Allure Sensuelle, na ktorom jesenný výpredaj znížil cenu o neuveriteľných 35,40 €. No nekúpte to.

Parfum Chanel Allure Sensuelle vo výpredaji, cena aktuálna k 27. 9. 2017

Parfum Chanel Allure Sensuelle vo výpredaji, cena aktuálna k 27. 9. 2017

Parfum Chanel Allure Sensuelle pod drobnohľadom

Keď Vám tento parfum príde domov, hneď si všimnete, že jeho škatuľka ničím nepripomína iné parfumy. Nie je to bežný kartón s uškami, či ako by som tú skladačku nazvala, ale luxusná škatuľka z pevného materiálu pripomínajúca lôžko. Môj parfum Chanel si tam krásne hovel ako kráľ na tróne. I preto mi nenapadlo nič lepšie, než ho odfotografovať so svojim obľúbeným šperkom. I on je predsa mojou srdcovou záležitosťou.

Ak si parfum Chanel Allure Sensuelle objednáte, dobre si predtým všimnite jeho veľkosť. Ide o balenie menšie než škatuľa cukríkov Tic Tac a nemá ani rozprašovač. Niečo tak koncentrovaného predsa nebudete dávkovať plošne v tisícoch kvapiek. Tým by ste vo svojom okolí nevyvolali obdiv ale pohoršenie. Parfum sa pre svoju silu aplikuje presne tak, ako ste to videli v starých filmoch. Po kvapkách a na partie, kde Vám najlepšie prúdi krv, alebo ako by povedala Coco Chanel, na miesta, ktoré chcete mať pobozkané. Môžete ho dať na zápästia, na krk, za ušné lalôčky…

Parfum Chanel sa dávkuje po kvapkách

Parfum Chanel sa dávkuje po kvapkách

Ako vonia tento Parfum Chanel?

S opísaním tejto vône by mala problém i spisovateľka preslávená románmi pre ženy. Je to vôňa precítená a zmyselná ako pesničky Édith Piaf.  Prvý moment po aplikácii alebo už po otvorení fľaštičky Vám možno vyrazí dych. Ja som sa značnú dobu pasovala s odstraňovaním papierika, ktorý fixuje vrchnáčik so zábrusom na svojom mieste, aby sa pri preprave parfum nerozlial. Vôňa parfumu je pomerne silná a orientálne korenisté tóny ju vynášajú do výšin. Tipujem, že by to mohli byť guličky korenia, škorica a klinčeky. Možno i muškátový oriešok. Vôňa šteklí v nose a doslova pozýva na výpravu po Oriente.

Už z úvodu je jasné, že nenechá jediného človeka chladným a ani nie je chladná. Orientálno-kvetinový parfum Chanel Allure Sensuelle z radu Allure Sensuelle je naopak hrejivý ako svetrík, ktorý si prehodí žena cez svoje krajkové negližé, keď sa chystá vítať svoju lásku vo dverách. Pokiaľ sa Vám bude v prvých momentoch zdať staromódny a strohý, nedajte sa odradiť. Ak necháte tento parfum Chanel rozvinúť, tak nekričí, neafektuje, tvári sa, akoby sa tam len tak mimochodom naskytol. Ale tá kvetinová krajka z ruže a jazmínu, ktorá z kompozície parfumu vytŕča, hovorí pravý opak. Nie, táto žena nechce byť len milá, je to v prvom rade zvodná žena.

Ako sa vôňa zahrieva na pokožke, z korenín začína dominovať ničím neuzemnená drevitá vanilka. A sme doma. Vanilka je afrodiziakum a v kombinácii s jazmínom a ružou, ktoré dávajú vôni ľahký vzlet, je ťažké ju niečím prebiť. Ani by ste to nechceli, verte mi. Vanilka dáva parfumu väčšiu zmyselnosť než som zakúsila pri parfumovanej a toaletnej vode. Aj EdP a EdT boli drevité, EdP o čosi pikantnejšia než EdT, mne sa zhodou okolností páčili, no nie každá žena unesie silné kombo z pačuli a vetivera. Ani parfumy v orientálnom štýle pravda nebudú pre každého, no sexy parfum Chanel Allure Sensuelle je rozhodne variabilnejší a nájde si väčší zástup ctiteliek. K tým sa už najnovšie radím aj ja.

Momentálne Vám neviem povedať jeho výdrž, nakoľko ho mám na sebe iba od rána. Môžem však skonštatovať, že zatiaľ nestratil nič zo svojej intenzity a aj recenzie mu prisudzujú 12 a viac hodinovú výdrž. Tento parfum Chanel sa preto hodí ako na ples, tak i na dlhú svadobnú noc a všetky dôležité životné okamihy, kedy nemáte čas riešiť vôňu. Chcete sa len spoľahnúť, že budete neodolateľná, čo Vám parfum Chanel Allure Sensuelle dozaista môže splniť.

Parfum Chanel môžete až do 27. 9. 2017 (23:59) získať so zľavou 35 %!

Ak tento parfum Chanel chcete i Vy, potom neváhajte a objednajte si ho do konca dnešného dňa. Už dnes o polnoci jesenný výpredaj končí a jeho cena sa vráti na pôvodnú.

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This