Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 13.10.2014 v Dámske vône, Vône | Bez komentárov

Parfum v réžii minerálov

Parfum v réžii minerálov

Teplý parfum sa stretol so studenými vlnami vône Batucada a tieto dva protichodné prúdy do seba narážajú. Zatiaľ čo prvý parfum nedovolil Vášmu telu vychladnúť po lete, tento druhý má v úmysle osviežiť Vás a Vašu myseľ, aby ste mohli podávať lepšie výkony. Je na Vás, ktorej vlne dáte prednosť.

Parfum Giorgio Armani Sì

Parfum patrí medzi teplé vône ideálne na zimu a jar. Je ako teplý Golfský prúd, ktorý v Mexickom zálive začína svoju cestu. Ale tento prúd by pokojne mohol začať púť kdekoľvek na svete. Ako sa vyjadril sám Giorgio Armani, parfum je jeho pocta alebo príspevok k modernej ženskosti, neodolateľnej kombinácie pôvabu, sily a nezávislosti duše. Silné a nezávislé ženy sú všade, nielen v Mexiku, ale aj na Slovensku.

Silné ženy sa prezentujú svojím exkluzívnym vzhľadom a silnou, ale súčasne jemnou vôňou. Presne taká je vôňa – žena s dušou veľkej vody, ktorá prináša svetu život. Slobodná, pustí sa tam kam chce a hneď na to si podmaní každé zákutie sveta svojou vrelosťou a hrejivou ústretovosťou.

Hrejivý parfum Giorgio Armani Si EdP z ponuky Elnino.sk

Parfum Giorgio Armani Si EdP

Vlny vône vyrážajú z útrob flakónu ako zakázané ovocie. Temné čierne ríbezle rozptyľujú svoju silnú a opojnú vôňu široko ďaleko a po ceste berie so sebou opojnú vanilku zo základu vône. Do tohto sladkého víru by nechcel spadnúť nikto, pretože sa v ňom môže každý muž hravo utopiť, alebo môže byť zlákaný morskou pannou. Lenže vôňa nechce byť gurmánska, ani prehnane sladká a teplá, preto pokračuje ako prúd pozdĺž pobrežia, na ktorom pozbiera tóny frézií a ruží, ktoré do popredia vytiahnu aj pačuli. Aby ste však nezabudli, že máte dočinenia s niečím teplým a ženským, nie vysloveným živlom, jemnosť dotvára teplý ambrovo-drevitý podklad – ambroxan a drevité tóny. Výsledok pôsobí vďaka sladkému a zemitému ambroxanu veľmi kultivovane. Je to cyprusovo-ovocná vôňa pobozkaná hrejivou vanilkou, ktorá niečo vydrží.

Povedzte svoje  ÁNO parfumu Giorgio Armani Si z ponuky Elnino.sk

L´Artisan Parfumeur Batucada

Náš druhý parfum v dueli privial k nám ako letný vánok a veľmi sa hodí na leto a neskorú jar. Ale pozor, ani Batucada nie je vyslovene ľadový prúd. My Vás predsa nechceme nechať v tejto dobe zamrznúť. Inšpirácia pre parfum a jeho názov Batucada pochádza z mesta Rio de Janeiro a ide o štýl samby, ktorú poznáme skôr ako vášnivý tanec. Vlnenie bokmi a pohadzovanie vlasmi je príjemné pre dámy a ešte príjemnejšie pre pánov na pozeranie a vdychovanie vône kvetov, ktorú dámy šíria rytmickými pohybmi v hudbe.

svieži parfum L´Artisan Parfumeur Batucada vybraný z ponuky Elnino.sk

L´Artisan Parfumeur Batucada EdT

Ako sme naznačili na sociálnej sieti, vôňa Batucada je ako studený prúd. Teplo by Vás za normálnych okolností celkom určite zmohlo, ale úvod vône prináša novú energiu a chladivú silu mäty i limetky prisladenú cukrom. Začiatok  však nebude ani príliš studený, ako arktický vzduch, ale ani teplý ako Brazília. Je príjemný ako lahodný nápoj. S alkoholom či bez neho, máte chuť pokračovať v tanci.

Pri rozvinutí vône kvety ylang-ylang a tiaré vykročia von zo srdca parfumu a vytvárajú atmosféru zblíženia, alebo pomyselný kvetinový veniec. Práve tieto dva druhy kvetov patria k vôňou výrazným druhom, no prekvapivo, ani tento parfum nie je dusivý. Pri mori sa predsa dobre tancuje i dýcha, pretože od mora ide vlhkosť morskej vody a soli. Rio de Janeiro je prímorské mesto, kde sa kvetiny sa miešajú s vôňou nápojov a pridáva sa vodná slanosť typická pre všetky parfumy s minerálnym obsahom morskej soli a morskej vody. Tá limetku v úvode ešte viac rozoženie a potlačí ostrosť. Vôňa stále ostane veľmi bohatá, živá, ale bude čoraz viac o kvetoch. Nemala by preto vadiť ani tým ľuďom, ktorí nemajú v obľube citrusové parfumy.

Osviežte sa s L´Artisan Parfumeur Batucada z ponuky Elnino.sk

Takže kam to bude, milé dámy? Je Vám bližšie Mexiko alebo Brazília? Na ktorej vlne sa necháte unášať?

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This