Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 3.11.2015 v Novinky, Súťaže a akcie | Bez komentárov

Parfuméria Elnino.sk a skvelá akcia Philips

Parfuméria Elnino.sk a skvelá akcia Philips

Ani páni neodídu naprázdno, pretože parfuméria Elnino.sk myslela aj na ich pohodlie a vždy upravený vzhľad. Tieto produkty Philips urobia veľkú radosť nielen mužom, ale aj ich partnerkám. Zistite viac.

Parfuméria Elnino.sk a darčeky pre mužov

Čo by to bolo za obchod, ktorý by myslel len na dámy? Aj páni chcú predsa krásne voňať a zaslúžia si náležitú pozornosť. Keď je muž hladko oholený, jeho vlasy majú kvalitný strih a oblečie si čistú, ožehlenú košeľu, radosť naňho pozerať. V minulom článku som predstavila 4 skvelých pomocníkov pre dámy. Vy však môžete získať až 40% zľavy aj na ďalšie 4 produkty Philips. Zľavy Vám daruje parfuméria Elnino.sk ako odmenu za Váš nákup. Za každých 20 EUR nákupu Vám parfuméria Elnino.sk pošle emailom kupóny v prislúchajúcej sume. Až nazbierate toľko kupónov, koľko potrebujete, sčítajte ich a objednajte si vybraný produkt Philips. Je to jednoduché.

Elektrický holiaci strojček Philips Series 7000, S7310/12

Elektrický holiaci strojček Philips Series 7000, S7310/12, ktorý ponúka Parfuméria Elnino.sk v akcii

Elektrický holiaci strojček Philips Series 7000, S7310/12 od Elnino.sk

Pre niektorého muža občasný problém, pre iného každodenná realita. Zapálené ložiská chĺpkov a vyrážky. Poznám veľa mužov, ktorí vždy špekulujú a holia sa len vtedy, keď už vážne musia. Hľadali sme rôzne riešenia. U niekoho pomáha vždy nová žiletka (a len tie najobyčajnejšie a s rizikom porezania), niekomu pomáha len špeciálna kozmetika na citlivú pleť a rôzne drahé gély na holenie. Ale to nie je len problém mužov, toto isté zvykne trápiť aj dámy. Čo však väčšinou pomáha, je naozaj kvalitný holiaci strojček. Ak je dobre navrhnutý a jeho čepele dostatočne ostré, citlivú pokožku nepodráždi. Nestihne. Pokožka je oholená rýchlo a s minimálnym trením, teda nevznikne začervenanie a ani zápal.

Elektrický holiaci strojček Philips Series 7000 je presne takým riešením. Strojček z nižšej rady používa aj moja kamarátka a jej manžel, ktorí vždy trpeli s každým holením. Sú spokojní. Parfuméria Elnino.sk však prináša ešte novší a lepší model. Vďaka krúžkom s mikroperličkami zariadenie bezpečne kĺže po Vašej pokožke a čepele nadvihnú každý fúz či chĺpok, aby ho mohli bezproblémovo skrátiť. Jeho hlavy sú pohyblivé, preto kopírujú všetky línie a strojček je dokonca vodotesný. Kamarátka preferuje holenie nasucho, jej manžel používa strojček s gélom, no keby ste chceli, môžete s ním vliezť aj do sprchy alebo ho pod tečúcou vodou opláchnuť. Umytie teda nie je žiadny problém a ani žiadne šnúry Vám pri manipulácii vadiť nebudú. Elektrický holiaci strojček Philips Series 7000 vydrží na jedno nabitie až 50 minút a odstráni z holenia pocit nepohody.

Parfuméria Elnino.sk ponúka na strojček zľavu 10 – 40%

Strihač vlasov Philips Series 7000, HC7460/15

Strihač vlasov Philips Series 7000, HC7460/15, ktorý ponúka Parfuméria Elnino.sk v akcii

Strihač vlasov Philips Series 7000, HC7460/15

Spomínate si na tie strojčeky, ktoré mali tri hrebene a dĺžka závisela len na nich? Nestalo sa Vám ani raz, že ste ani nemali poriadne predstavu, aké dlhé Vaše vlasy budú, až kým ste nenasadili hrebeň, nezapli strihať a nezistili, že ste ich skrátili príliš? U nás doma sa to stalo neraz a to môj brat a otec vlastnili až rôzne strihače. Človeku potom neostávalo nič iné než chodiť potom vystrihaný nakrátko a čakať, až vlasy dorastú. Niekedy bolo treba prechádzať po jednom mieste aj viackrát, len aby nezostali po nich vyčnievajúce vlasy. A to olejovanie a to čistenie kefkou, len aby vôbec strihali…

So strihačom vlasov Philips Series 7000, ktorý ponúka parfuméria Elnino.sk, už žiadne popisované problémy nehrozia. Má tri pohyblivé hrebene a nie tri ale až 60 možných nastavení dĺžky, ktoré si môžete uložiť do pamäti strihača (uzamknúť) a využívať. Keby ste aj zabudli niečo uložiť, nemajte obavy, zariadenie si pamätá Vami poslednú nastavenú dĺžku a ostrihá Vás rovnako a aj rýchlejšie po prepnutí na turbo režim. Pri každej zmene a prenastavovaní dĺžky vidíte, ako sa čepele posúvajú. Budete mať konečne nie skreslenú, ale úplne presnú predstavu o dĺžke a vždy dosiahnete výsledky, aké ste očakávali a to s presnosťou na dve desatiny milimetra. Čepele sú samoostriace, majú dvojité ostrie, žiadnu potrebu údržby a dlhú životnosť bez potreby údržby a mazania nejakými olejmi. Váš strihač vlasov Philips Series 7000 bude vždy čistý a pripravený na použitie ako dobrý sluha čakajúci na Vaše rozkazy.

Parfuméria Elnino.sk Vám poskytne na strihač zľavu 10 – 40%

Elektronika, ktorá urobí radosť Vám obom

Systémová žehlička Philips PerfectCare VIVA, GC7015/20

Systémová žehlička Philips PerfectCare VIVA, GC7015/20, ktorý ponúka Parfuméria Elnino.sk v akcii

Systémová žehlička Philips PerfectCare VIVA, GC7015/20

Neznášam žehlenie. Keď mám priateľovi vyžehliť niektoré košele alebo tričká, svoje i jeho oblečenie sa mi na žehliacej doske kopí aj týždeň. Keď sa doska začne prehýbať, až potom vytiahnem žehličku a konečne všetko spracem. Začínajúc vždy jemnými materiálmi a končiac rifľovinou (aby som náhodou niečo nespálila, keď zabudnem nastaviť teplotu) a majúc po ruke rozprašovač s vodou som sa žehlením trápila dlhé hodiny. Keby som bola už dávnejšie vyskúšala rafinovanejší systém na žehlenie, nemusela som si k tejto povinnosti vybudovať takú averziu.

Moja stará žehlička ma na vodný kameň upozornila chŕlením kúskov na vyprané oblečenie, z čoho som mala „radosť“ špeciálne pri žehlení tmavých tričiek. Systémová žehlička PerfectCare VIVA Vás na to upozorní zvukom a svetlom a má na jeho odstránenie aj špeciálne riešenie – nádobu Calc Clean. Zásobník starej žehličky mi vydržal tak na 1 – 2 tričká, na paru som musela čakať celú večnosť a občas mi z neho voda unikala v množstvách, ktoré som nechcela ani náhodou (aj preto ten rozprašovač). So žehličkou Philips môžete žehliť aj 1,5 – 2 hodiny. Jej 1,7 litrový zásobník je minimálne 10x väčší a do dvoch minút po zapnutí poskytne dobré množstvo pary, aby sa Vám ľahšie žehlilo. Zabudnite aj na nastavovanie teploty. Už žiadne rozmýšľanie, čo treba ožehliť ako prvé. Žehlička PerfectCare VIVA si teplotu sama reguluje podľa materiálu. Tým pádom ju nemusíte v jednom kuse odkladať na stojan. Nepoškodí nič. Ani dosku. Parfuméria Elnino.sk a systémová žehlička Philips PerfectCare VIVA v akcii zmenia Váš pohľad na žehlenie.

Parfuméria Elnino.sk ponúka žehličku so zľavou 10 – 40%

Automatický kávovar Philips Series 4000, HD8847/19

Automatický kávovar Philips Series 4000, HD8847/19, ktorý ponúka Parfuméria Elnino.sk v akcii

Parfuméria Elnino.sk a jej akciový automatický kávovar Philips Series 4000, HD8847/19

Študovanie komplikovaných návodov na obsluhovanie kávovarov je moja smrť. Nemám rada všetky tie úkony, len aby som dostala svoju šálku kávy a aj keď vôňu čerstvo namletej kávy milujem, väčšinu času sa správam ako ignorant. Aby som ušetrila čas, hodím dve lyžičky mletej kávy do pohára, zalejem vriacou vodou a mám svojho „turka“. Ale nemôžem povedať, že by mi taká káva chutila viac než káva z profesionálneho stroja alebo káva prekvapkávaná, kde horúčosť poriadne prejde surovinou a získa z nej všetku tú arómu.

Automatický kávovar Philips Series 4000 je mojou ďalšou položkou na nákupnom zozname, pretože podobne ako žehlička, aj tento je plne automatický. Stačí prepnúť páčku a buď budete mať espresso alebo klasickú prekvapkávanú kávu. Samozrejme, z celých zŕn, ktoré Vám namelie tak, ako si len želáte. K dispozícii má keramický mlynček, takže na chuť kávy a Vaše zdravie nepôsobí žiadny rušivý element (napríklad spálená káva). Ak milujete kávu s mliekom, prosím. Nalejte mlieko do karafy, ktorá je súčasťou a automatický kávovar Philips v priebehu pár sekúnd pripraví krémové cappuccino alebo napenené mlieko. Jeho ovládanie zvládne aj malé dieťa. Pri minimálnom čase a minimálnej námahe dostanete maximálnu chuť kávy z čerstvo mletých zŕn. Toto je naozajstná káva, akú by ste dostali vo vychýrenej kaviarni alebo v Taliansku. Malá káva pripravená takto poctivo Vás vzpruží viac než pol litra nejakého patoku.

Parfuméria Elnino.sk predáva automatický kávovar so zľavou 10 – 40%

Viac o tejto akcii nájdete na stránke www.elnino.sk/philips

Parfuméria Elnino.sk ponúka v akcii až 8 produktov. Ktorý z vychytených a technicky dokonalých produktov Philips sa Vám páči najviac?

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This