Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 14.7.2016 v Novinky, Súťaže a akcie, Vône | Bez komentárov

Parfumy hviezd urobia hviezdu z Vás

Parfumy hviezd urobia hviezdu z Vás

Každá žena i muž sa môže stať v okamihu hviezdou každej párty, ak nahliadne medzi parfumy hviezd a vyberie ten správny. Že prečo kupovať práve lacné parfumy celebrít? Dám Vám k tomu dobré dôvody.

Parfumy hviezd a idolov našich sŕdc

Každý z nás mal aspoň raz v živote nejaký vzor alebo sen byť niekoho idolom. Stala sa z Vás spevácka superstar, profesionálny športovec alebo ste dostali ponuku zahrať si vo filme po boku inej slávnej osobnosti. Už som pár krát pristihla aj seba, ako uvažujem nad pódiom, koncertnou sálou plnou ľudí a to sa považujem za mierne introvertnú osobu, ktorú by pred obecenstvo nedotiahli ani párom volov (smiech).

Nie je nič zlého na tom, že netúžime byť večne šedými myškami. Občas musíme vyliezť zo svojej komfortnej zóny, alebo ulity. Sú dokonca okolnosti, ktoré k tomu človeka donútia. Ste trebárs sme organizátorom oslavy alebo osobou, ktorá oslavuje a vtedy je úplne normálne, že sa všetky oči upierajú na Vás. Ak potrebujete viac sebavedomia a chcete sa aspoň chvíľku cítiť ako hviezda, ktorou vážne ste, len si to neuvedomujete, parfumy hviezd by mohli byť tým prvým krokom.

Pozrite ponuku parfumov celebrít a nájdite svoj hviezdy parfum

6 dôvodov, prečo vyskúšať parfumy celebrít

1. Parfumy hviezd nesú mená slávnych osobností

Už samotné meno je synonymom luxusu. Čo sa Vám vybaví, keď sa niekde vysloví meno Beyonce, Celine Dion alebo Elizabeth Taylor? Nepomyslíte i Vy na ich rozprávkový život?

2. Parfumy známych osobností nevytvárajú amatéri

Myslíte, že by niekto zveril výrobu parfumu celebrite zo sveta šoubiznisu bez odborných znalostí? Božechráň. Korporácie, ktoré majú z hviezdami dohodu si na navrhnutie kompozícií najímajú profesionálnych parfumérov. Ide teda o obojstrannú a profesionálnu spoluprácu. Ony akurát zhodnotia výsledok. Ak sú výsledné vône podľa ich predstavy, parfumy hviezd sú na svete a dostanú ich mená.

3. Výber je široký

Parfumy hviezd kúpite za super ceny

Parfumy hviezd kúpite za super ceny

Možno sa Vám nepáčia všetky pesničky z ich albumov, no ubezpečujem Vás, že niektoré z vôní Britney Spears a vôní Katy Perry sa Vám určite páčiť môžu. Niektoré z nich som zmienila aj v článkoch, ktoré nájdete na tomto blogu pod menovkami Britney SpearsKaty Perry. To isté platí aj pre ďalšie vône celebrít. Parfumy hviezd neodrážajú len ich životný štýl. Často vyjadrujú ich túžby, hodnoty a presvedčenia, ktoré nemusia byť v úplnom protiklade s tými Vašimi. My, bežní ľudia, sme v našich túžbach podobní hviezdam. Aj my chceme byť milovaní a obdivovaní.

4. Originalita je pre parfumy celebrít typická

Je to naozaj tak. Žiadna hviezda by sa nepodpísala pod nejakú napodobeninu. Ani náhodou.

5. Parfumy hviezd nie sú drahou záležitosťou

Ich ceny na Elnino.sk sú oproti ponuke bežných kamenných obchodov často polovičné a momentálne sú tiež mnohé v akcii. Cena mnohých vôní sa pohybuje v jedno či dvojciferných číslach, preto si ich môže dovoliť naozaj každý. Vrelo odporúčam napríklad parfumy Beyonce, na ktoré je teraz zľava až 13%.

Parfumy Beyonce v akcii na Elnino.sk

Parfumy Beyonce v akcii na Elnino.sk

Ak by ste si o nich najskôr chceli niečo prečítať, niektoré z nich nájdete zrecenzované v článku Beyonce, tvoja tvár znie a vonia povedome, alebo pod menovkou Beyonce.

Akcia na parfumy Beyonce platí do 18. 7. 2016 (23:59 hod.) alebo do vypredania zásob.

6. Ich nízka cena im neuberá na kvalite

Nie, cena naozaj nenaznačuje, že sa po nástreku do pár minút vytratia. Parfumy viacerých celebrít má na starosti materská spoločnosť Coty a iné známe korporácie. Práve Coty má pod palcom aj iné známe značky, ako napríklad Chloé, Davidoff, Gucci, či Hugo Boss. Korporácia svetového významu by neriskovala svoje meno a nepriniesla na predajné pulty podradné vône pochybnej kvality.

Vyberte si z veľkej ponuky parfumov celebrít i Vy a zažiarte ako hviezda. Aj ten najbežnejší večer či deň sa môže stať výnimočným.

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This