Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 10.2.2015 v Dámske vône, Pánske vône, Vône | Bez komentárov

Parfumy v roli zamilovaného páru

Parfumy v roli zamilovaného páru

Niektoré parfumy by sme určite nemohli zosobášiť, pretože povahy, ktoré predstavujú, by spolu nevedeli existovať. No viem si predstaviť, ako krásne by tieto dva parfumy voňali na zamilovanej dvojici.

Do duelu parfumov na sociálnej sieti Elnino.sk boli zámerne vybrané také parfumy, ktoré sú si povahou veľmi podobné. Netušíme, ako by dopadol ich vzťah. Ak by sa však parfumy Bvlgari MAN a Versace Woman pomiešali, mohla by z toho vzniknúť zaujímavá vôňa. Obidva parfumy obsahujú tóny dreva a v základe majú pižmo. Poďme si teda o nich niečo napísať.

Ležérni muži a ich ležérne parfumy

Bvlgari MAN predstavuje muža, ktorý si dobre uvedomuje svoju mužnosť a nepotrebuje na sebe nič meniť. Nežiada o pozornosť, urobí si pohodlie a nič nerieši. Žiadna stará škola, žiadny klasik, jeho zmýšľanie je moderné. Neustupuje a chce byť v prvom rade sám sebou. Keď sa rozčúli, vie byť aj tvrdý a pružne reagovať. Drevitý element v srdci tohto parfumu je už raz taký. Strom sa zdá byť mocný a nie je ľahké ho vyvrátiť, ale vietor ohne jeho konáre. Napriek tomu z neho ide elegancia a pokoj. Môže si sadnúť na slnkom vyhriaty trávnik a tešiť sa zo spevu vtákov, ale sa aj rozbehnúť za nejakou fešandou a tváriť, že je vrcholový športovec. Vôňa Bvlgari MAN je síce hrejivá a zmyselná, ale rozprúdenú krv v žilách od aktivity či vášne a trošku letného slnka znesie tiež. Parfum Bvlgari MAN môžete nosiť na jar, v lete i na jeseň.

Pánska vôňa vôňa Bvlgari MAN (EdT)

Bvlgari MAN toaletná voda pre pánov od Elnino.sk

Bvlgari MAN toaletná voda

Kompozícia začína vyvážene. Tvorí ju lekno, bergamot, fialkové lístky, čiže máme tu závan sviežosti i zelene. Potom príde na rad drevité srdce vône, vďaka ktorému muž pôsobí sebaisto a pokojne, že by mohol ísť pokojne na obchodné jednanie a každý zhltne jeho prezentáciu do poslednej bodky ako zaručenú pravdu. Spolu so srdcom sa ozýva i sladký základ prisladený medom charakteristickým pre túto vôňu. Bvlgari MAN pôsobí teplým dojmom ako šálka horúceho čaju, ktorú postavíte na drevený stôl. Hovorí: Poď ku mne, lebo so mnou budeš v bezpečí ako v pohodlí vlastného domova.“

Chcete byť presvedčivý? Vyskúšajte vôňu Bvlgari MAN vo verzii 30, 60, 100 alebo 150 ml  a zájdite na Elnino.sk.

Zmyselné dámy zamerané na detail

Versace Woman je stelesnením zvodnej dámy, ktorá nerobí veci polovičato. Vie, čo chce a u nej musí byť všetko perfektné. Dokonalá romantika, elegancia, dômyselná príprava, perfektný súlad vo vzťahu s človekom a s prírodou. Táto dáma má zvádzanie v malíčku a zmysel pre harmóniu nezaprie. Má to vrodené. Aj ona je z pevného a odolného materiálu a ide si za svojim. Ak existuje bytosť, ktorá dokáže mužovi zrýchliť dych a byť presvedčivá, tak ona. Chvíľu je svieža a keď príde vhodný čas, zosladne. Zagúľa očami, našpúli pery a dostane, o čo žiada. Nikdy sa nikomu nezunuje jej spoločnosť. Aj parfum Versace Woman je taký. Môžete ho nosiť na jar, v lete i na jeseň.

Dámsky parfum parfum Versace Woman (EdP)

Versace Woman parfumovaná voda pre zmyselné ženy od Elnino.sk

Versace Woman parfumovaná voda

Z kvetinového úvodu prilepšeného kvapkou bergamotu budete asi najviac vnímať elegantnú ružu. Vôňu z pochopiteľných dôvodov dosť často prirovnávajú k parfumu Lancôme Trésor Midnight Rose, o ktorom sme písali v článku Parfum blízky srdcu každej ženy, možno sú i podobne sladké vďaka maline a slivke, no tento nie je ako džem. Parfum Versace Woman je ako dobre vyzreté víno s ovocným buketom. Je sladký, ale ľahší a najmä pôsobí menej hrejivo. Vo vôni Trésor Midnight Rose chýba citrusový element a zatiaľ čo ona je uhladená, elegantná, na noc, Versace Woman pôsobí nespútane, ako keby mala problém udržať svoju fantáziu na uzde.

S vôňou Versace Woman môžete snívať aj cez deň a dostanete ju vo verzii 100 ml alebo darčekovom balení na Elnino.sk.

Ak by sa tieto dve povahy ako muž a žena stretli v reálnom živote, možno by ich vzťah dlho nevydržal. Liezli by si na nervy. Ona by od neho stále chcela, aby prekonával výzvy a on by sa nie všetkému chcel prispôsobovať. Keby ste však pomiešali parfumy – ruže s leknom, medom a spojili spolu všetko to ovocie i drevo, to by bola krása. Tak čo? Pôjdete do tohto experimentu?

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This