Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 12.4.2016 v Novinky, Súťaže a akcie, Vône | Bez komentárov

Pižmové čary Frais Monde – ďalší darček

Pižmové čary Frais Monde – ďalší darček

Záhadné, zmyselné, hriešne a predsa nevinné pižmové parfumy nás už odjakživa fascinujú. Pižmové vône sú ako pieseň sirény, ktorej aj proti svojej vôli podľahneme. Nenechajte si ujsť ďalší krásny darček Frais Monde.

Pižmové čary v darčekovej akcii

Biele pižmo býva súčasťou mnohých parfumov. Značka Frais Monde Vám ho však rada prinesie aj v jeho najčistejšej podobe, aby ste lepšie vnímali jeho anjelskú tvár a čertovsky dobrú výrečnosť. A to najlepšie? Obchod Elnino.sk pre Vás nachystal ďalšiu super akciu k príležitosti osláv 30. narodenín Frais Monde, kde ho získate zadarmo ako darček k nákupu kozmetiky Frais Monde.

Parfumovaný olej Frais Monde Muschio Bianco 87 (alebo Frais Monde White Musk) využijete na prakticky akýkoľvek okamih Vášho života. Prečo spomínam výrečnosť, keď som tvrdila, že je záhadné? Pretože Vy sa žiadnej vôni s pižmom prispôsobovať nemusíte, pižmové parfumy sa prispôsobia Vám. Sú čarovné. A to platí aj pre parfumovaný olej, ktorého bežná cena sa pohybuje okolo 8 EUR.

Parfumovaný olej Frais Monde Muschio Bianco 87 White Musk patrí medzi čisté pižmové vône

Parfumovaný olej Frais Monde Muschio Bianco 87 White Musk patrí medzi čisté pižmové vône

Pižmo je jednou z najvzácnejších zložiek s hodnotou trikrát drahšou než zlato. Možno si spletiete jazmín s pajazmínom. Je dosť možné, že nerozoznáte od seba vône fialiek, či vône čerešňových stromčekov  na jar. Možno sa Vám pomýli aj ovocie. Prírodné tóny sú si vzájomne podobné. No autentickú vôňu pižma si nikto nepomýli s inou. Nič v prírode nevonia rovnako a niet jedinej zložky, ktorá by na ľudskej pokožke pôsobila tak prirodzene ako pižmové tóny. Je úplne jedno, akej kombinácii ľahké pižmové nuansy prídu na pomoc. Ovocné, kvetinové i drevité tóny majú rôznorodé účinky, no pižmo, to bude vždy takým anjelikom s rožkami.

Pižmové tóny nikdy nekričia. Nemajú to ako nutnosť. Už naši primitívni predchodcovia chápali, že čo je pižmové, to je sexuálne. Pižmo sa privinie k telu ako pozorný milenec. Takmer cítite ten jemný dotyk a pulzovanie krvi v jeho žilách, ktoré vháňa červeň do Vašej tváre vždy, keď si predstavíte, ako toto môže pokračovať. Ale keď máte iné plány a chcete zdriemnuť, rušiť Vás rozhodne nebude. Pižmový olej Frais Monde vonia natoľko decentne, že by ste si ním mohli potrieť spánky i pár minút predtým, než zaspíte.

Keď budete potrebovať opak, vôňa sa Vám prispôsobí. Pižmové vône vedia byť aj ľahko pikantné, suché a sladké zároveň. Šteklia zmysly ako keď sa slnečné lúče dotýkajú pokožky a ona hneď rozvonia. No čo myslíte? Prečo sú muži na pláži takí zbláznení do dám? Nie je to len polonahou pokožkou ligotavou od kvapiek vody, opaľovacieho krému a posypanú pieskom ako práškovým cukrom. Oni cítia pižmo a to ich permanentne privádza do raja. I toto vnímanie je späté s počiatkami ľudstva. Neuróny nášho čuchového aparátu šíria informácie do limbického systému mozgu a spúšťajú rôznorodé emócie. Najčastejšie je tou emóciou žiadostivosť. Už bude záležať len na Vašom správaní, ako si Vašu vôňu vyloží opačné pohlavie.

Ako parfumovaný olej získať?

Najobľúbenejšiu vôňu od značky Frais Monde vo forme parfumovaného oleje získate ku každému nákupu kozmetiky Frais Monde na Elnino.sk ako DARČEK! Pozor, darček sa nevzťahuje na nákup vzoriek a odstrekov. Kúpiť si môžete trebárs niektorý z olejov alebo toaletných či parfumovaných vôd Frais Monde a pižmový olej máte zadarmo.

Ale ak chcete voňať naozaj krásne a svoj darček v účinkoch posilniť, doplňte do svojej výbavy aj kozmetiku s pižmom.

Pižmové produkty Frais Monde

Pižmové produkty Frais Monde

Telové mlieka, pena do kúpeľa či dezodorant. Predstavte si, ako budú za Vami páni šalieť, keď vôňu svojho tela podporíte takýmto prirodzeným spôsobom.

Pižmové tóny však pekne vyniknú aj v kombinácii. Nech pižmo prekryjete akoukoľvek ovocnou či korenistou vôňou, jeho čaro nezmizne. Naopak. Keď sa ku kozmetike alebo parfumu pridá pižmo, jej vôňa odoznieva na pokožke postupne a o to dlhšie vonia. Skúste parfumovaný olej prevrstviť s iným parfumom a uvidíte tie čary. Alebo vsaďte na kozmetiku, kde sa pižmo spojilo s kasiou, vanilkou alebo broskyňou. Viac sexy spojenia azda ani nepoznám.

Pižmové parfumy a pižmová kozmetika bude tým najlepším vybavením na privolanie letnej lásky alebo zvedenie partnera. Ale ako bolo spomenuté, môžete si od Frais Monde kúpiť hocičo, lebo Elnino.sk k online nákupom rozdáva pižmové parfumované oleje, ktoré už doladia požadovaný efekt.

Pozrite si všetky produkty Frais Monde na jednom mieste a zistite ceny.

Kto zaváha, nebude mať z čoho vyberať. Akcia začína dnes, t. j.  12. 4. 2016 a bude ukončená 18. 4. 2016 (23:59), alebo po vypredaní zásob a rozdaní darčekov.

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This