Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 2.8.2016 v Mejkap, Poradňa, Starostlivosť | Bez komentárov

Poklady z políc hviezd Youtube a iných celebrít

Poklady z políc hviezd Youtube a iných celebrít

Môže medzi lacnou kozmetikou nájsť nejaké poklady aj hviezda, ktorej videá a články majú milióny pozretí? Nakupujú všetky celebrity výhradne high-end kozmetiku? Urobila som pre Vás menší prieskum.

Keď sláva (ne)stúpa do hlavy

Isto sa to stalo i Vám, že Vás nejaká známa celebrita z Youtube alebo beauty blogu navnadila na nejaký produkt a až potom ste zistili, že je veľmi drahý. Chceli ste nájsť niečo dostupnejšie, no mnohé videá a články sú plné chválospevov len o vychytávkach, ktorým by ste sa báli v parfumérii čo i len pozrieť na cenovku. Našťastie poznám aj výnimky. Tati Westbrook, Jennifer Chiu a Cara Santana dokazujú, že poklady nájdete v každej cenovej kategórii. Na niečom sa dá pekne ušetriť a naopak, za niektoré veci je lepšie priplatiť. Ako to rozlíšiť?

Poklady z drogérie

Potrebujete prirodzené líčenie na bežný deň? Tak to teda naozaj nemusíte siahať do vrecka príliš hlboko. Tati Westbrook natočila video o produktoch značky Maybelline. Nemyslite si, niektoré kozmetické poklady podrobila aj istej kritike, no boli i také, ktoré označila za výborné. Ktoré sa jej páčia? Zaujali ju napríklad produkty z radu Fit Me, menovite mejkap Fit Me, ktorý vyhovoval aj suchšej pleti a kompaktný púder Fit Me, ktorý podľa jej slov vytvoril hladký povrch a počas dňa sa ani trošku nezhlukoval. Z riaseniek vyskúšala viaceré, no ako viete, u riaseniek je to veľmi individuálne. Ak však chcete naozaj dobrú riasenku, ktorá riasy jemne zvýrazní a vyhovie každému, odporúča starú dobrú riasenku Great Lash, ktorá dlhodobo patrí medzi najpredávanejšie poklady Maybelline.

Tati Westbrook hodnotí poklady i tie ostatné produkty, Zdroj: Youtube (https://goo.gl/Srpd3E)

Tati Westbrook hodnotí poklady i tie ostatné produkty, Zdroj: Youtube (https://goo.gl/Srpd3E)

Aký produkt mimo Maybelline nikdy nevymení za iný? Tati je všetkými desiatimi za korektor Korektor TimeBalm Concealer od známej značky TheBalm.

 

Dobrú mienku o značke Maybelline má aj youtuberka Jennifer Chiu. Tá pre zmenu nedá dopustiť na farebné balzamy / rúže Baby Lips. Za svoju nízku cenu ponúkajú prijateľnú úroveň hydratácie, o čom som sa už stihla presvedčiť aj ja. Čo ešte miluje? Jennifer frčí na protivráskových krémoch Nivea z radu Q10. Najčastejšie používa ten denný. Keby ste však chceli, môžete si za dobrú cenu zadovážiť sadu denného a nočného krému Nivea Q10. Ako podklad pod mejkap a ochranný krém jej bohato postačuje.

Na dobrý základ musí prísť dobrý mejkap. Jennifer Chiu i ďalšia známa osobnosť – Cara Santana (spolutvorkyňa aplikácie The Glam App) sa zhodli v tom, že by si vedeli vybrať z viacerých značiek, no podstatné je správne ich aplikovať. Cara Santana vždy mejkapy lacné i drahšie ore dokonalý výsledok rozotiera blenderom. Ten jej som u nás v predaji nevidela, ale našla som podobný blender od značky Sefiros.

High-end poklady

Za aké produkty sa oplatí minúť viac? Rozhodne by sme nemali šetriť na hydratácii, pretože takéto zanedbávanie pokožka neskôr vráti aj s úrokmi. Špeciálne po tridsiatke by sme mali o svoju pleť dbať a do starostlivosti zaradiť hĺbkovo hydratujúci produkt. Ak nám ide o dramatický a trvácny mejkap, je dobré mať doma aj nejaké to líčidlo z kategórie high-end. Tati, Jennifer a Cara prezradili, ktoré poklady sú podľa nich hodné každého utrateného eura.

Tati si – rovnako ako ja – myslí, že kozmetika Guerlain je jednoducho super (viac v článkoch venovaných značke Guerlain). Pre ňu najväčšie poklady sú rovno dva. Tónovacie pleťové perlGuerlain Meteorites Perles Powder Lightpodklad pod mejkap s tekutým zlatom Guerlain L´Or Radiance Make-up Base. Niet jednoduchšieho spôsobu, ako rozžiariť pleť a prinavrátiť jej sviežu farbu.

Jennifer najviac investuje do pokročilej starostlivosti o pleť. Svoj denný krém s Q10 nezabúda doplniť poriadnou dávkou hydratácie. Značka Elizabeth Arden najlepšie spĺňa jej nároky radom Prevage, ktorý bojuje proti vráskam i hydratuje.

Cara chce pútať pozornosť okolia svojimi očami. Ako sa vyjadrila, z domu nikdy nevychádza bez riasenky a upraveného obočia. Ak nestíha vytrhnúť nadbytočné chĺpky, vytvaruje obočie aspoň voskom. Z riaseniek odporúča riasenku Yves Saint Laurent Mascara Volume Effet Faux. Tvrdí, že je perfektná na napumpovanie rias objemom, netvorí hrudky, predlžuje a celé líčenie pôsobí čisto, čo je vzhľad, ktorý ona preferuje. Súhlasím, že práve táto si naozaj zaslúži zaradiť medzi poklady. Má univerzálnu kefku (viac o kefkách v článku Riasenka na mieru Vašim riasam). Riasenku Volume Effet Faux môžete zakúpiť aj v krásnom darčekovom balení, kde je zadarmo pribalený odličovač a rozjasňujúca pleťová starostlivosť v miniatúrnom balení.

Ako isto každý vie, luxus niečo stojí. No nech už máme rozprávkový plat, minimálnu mzdu alebo len chabé vreckové, chceme si občas dopriať zo všetkého a chceme kvalitu. Dobrá blogerka preto musí mať prehľad, aby vedela odlíšiť tie skutočné poklady od zbytočností. Jedine tak vytvorí obsah príťažlivý a nápomocný pre všetkých svojich fanúšikov.

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This