Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 15.6.2018 v Novinky, Pánske vône, Vône | Bez komentárov

Prada Luna Rossa: dynamika s dávkou elegancie

Prada Luna Rossa: dynamika s dávkou elegancie

Inšpirácia kolekcie vôní Prada Luna Rossa je viac než jasná – drsní športovci bojujúci s náročnými podmienkami na rozbúrenom mori. Jej prvá vôňa však v sebe skrýva viac. Vďaka čomu je slávna?

Edícia Prada Luna Rossa

Keď pred 6 rokmi prišla značka Prada s prvou vôňou tejto kolekcie, každý očakával, že bude Luna Rossa EdT výrazne akvatickou vôňou k športu. Vy však z tohto blogu (a článkoch o tejto edícii) dávno viete, že za svoje meno vďačí parfum Prada Luna Rossa talianskemu závodnému jachtárskemu týmu, ktorý sponzoruje práve značka Prada. Keď pridáme fakt, že sa pod tvorbu kolekcie podpísala pani Daniela Roche Andrier, už možno tušiť, že sa očakávanie prvoplánovej akvatickosti nenaplní. Ani hon na cieľ nemusí byť vždy rýchly a zbesilý.  Preto Daniela vymyslela pánsku vôňu, ktorá osloví a zaujme nielen športom zaneprázdnených mužov.

Jej nekonvenčnú „morskú“ vôňu s dominantným akordom levandule oceníte nielen do práce, ale aj do posilňovne, na večernú schôdzku, alebo ako fanúšik. Muži bez rozdielu veku často dávajú prednosť skôr umiernenejším kombináciám zložiek, aj napriek tomu však túžia po originálnej vôni. Po parfume, s ktorým sa v dave na tribúne nestratia, ba naopak vyniknú a čiastočne budú aj šokovať svoje okolie. A samozrejme musia vôňou tela priťahovať ženy, lebo bez toho to proste nejde. Než teda najväčšia futbalová udalosť roka 2018 skončí, kúpte si na Elnino.sk tento super materiál na ohurovanie a osviežovanie. Vôňa Prada Luna Rossa je totiž jednoduchá, čistá a moderná.

Klasika v inovovanej interpretácii

Ak ste okrem fanúšika futbalu i zarytým fanúšikom sviežich vôni, dajte citrusovej aromatickej vôni Luna Rossa šancu a to pokojne aj bez vyskúšania! Práve vôňa z roku 2012 ponúka všetko, čo od modernej pánskej vône očakávame.

ZLOŽENIE:
HLAVA ► levanduľa, horký pomaranč
SRDCE ► šalvia, mäta
ZÁKLAD ► ambroxan, ambrette (slezové pižmo)

Už podľa tejto parfumovej pyramídy je jasné, že patrí skôr k tým ľahším, prístupnejším a sviežim kompozíciám ako je napr. Chanel Allure Homme alebo Versace Pour Homme. Základným nosným prvkom celej vône je levanduľa, snáď najklasickejšia ingrediencia pánskych parfumov. Osviežujúci závan chladivej mäty s kvapkou šťavy z horkého pomaranča a s už spomínanou levanduľou (s ľahko drevitým buketom) dáva vôni potrebný vietor do plachiet. Spolu tvoria rezký bylinný úvod.

Korenisto sladkastá vôňa ambroxanu a pižma v základe sa začína predierať na výslnie neskôr, ako loď získava náskok pred súpermi. Šikovným spôsobom napodobňuje prirodzenú vôňu pokožky muža, ktorý strávil nejeden deň na mori a preteky so svojim úsilím mieni vyhrať. Mne to príde ako kvapôčky potu (v pozitívnom slova zmysle) na čistom tele. Presne to, čo ženy považujú za sexy. Nápaditá vôňa je dokončená prekvapivo suchou bodkou zemitého vetivera a získava medailu za eleganciu.

Moje ďalšie tipy

Pokiaľ túžite po adrenalínovejších a ešte športovejších vôňach, vyskúšajte tiež iné vône z edície Luna Rossa:

Prvá toaletná voda v kolekcii, Prada Luna Rossa má spomedzi všetkých vôní najvýraznejší mydlový nádych, ale i napriek tomu pôsobí stále sviežo a chladivo. Je tak neškodnou, ľahkou a neformálne elegantnou pánskou vôňou, ktorú ocenia pre každodenné nosenie. Na jar, v sparnom lete sa jej poteší ako mladý muž, aktívny športovec či fanúšik, tak postarší elegán, ktorý si chce užívať nekončiaci pocit sviežosti.

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This