Pages Menu
FacebookRss

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 9.10.2018 v Novinky | Bez komentárov

Revolution by Petra od známej českej blogerky valcuje internet

Revolution by Petra od známej českej blogerky valcuje internet

Revolution by Petra, kultová paletka očných tieňov navrhnutá v spolupráci so slávnou blogerkou Petrou LovelyHair, zažíva neuveriteľnú slávu. Rýchlo si ju kúpte, kým sú zásoby, inak budete ľutovať!

Nový produkt značky Makeup Revolution London, novodobý svätý grál beauty blogeriek  a hit, načisto prevalcoval internet. Vidíte ho na každom profile Facebook, Instagram i na blogoch a weboch.

Je to vôbec prvá spolupráca zahraničnej značky Makeup Revolution London s českou blogerkou a autorka, Petra LovelyHair, neskrýva svoje nadšenie: „Chcela som vytvoriť paletku, ktorú môžete použiť pre každú príležitosť a ktorá je cenovo dostupná. A to sa mi podarilo.“

Zdá sa vám jej vyjadrenie prehnané? Skromnosť by tu naozaj nebola namieste. Petra pozná slovenské i české ženy a dobre vie, ako sa zvykneme líčiť. Že pred okázalosťou preferujeme striedmosť, decentnosť a výstrednosť volíme len sem tam. Do paletky Makeup Revolution London by Petra vybrala také variabilné a moderné odtiene, že ženy teraz obliehajú obchody a všade pýtajú paletku Revolution by Petra. Úprimne, tiež by som som bola kvôli nej ochotná prejsť nejeden obchod, keby ju nemali na Elnino.sk. Utratiť za takmer 30 g očných tieňov v krásnych farbách jesene necelých 15 eur, veď to je bomba!

36 farieb na každý bežný i menej bežný deň

Ja už značku Makeup Revolution veľmi dobre poznám a viem, aké skvelé paletky vyrába. Dlho som neváhala. Je to len pár dní, čo som si domov priniesla svoju vytúženú škatuľku s tieňmi. Po otvorení na mňa vykukla čierna paletka s bielou a zlatou potlačou a v nej hotový poklad.

Revolution by Petra – prečo je kultová

Paletka ukrýva 36 vysoko pigmentovaných, matných i lesklých očných tieňov, s ktorými vyčaríte prakticky akékoľvek líčenie.  Otvorme ju a hneď vidíme, že je opticky rozdelená na dve polovice. Aj Petra evidentne pozná farebnú typológiu a vie, že sa podľa tónu pleti, farby očí i vlasov delíme na chladné a teplé farebné typy.

Vrchnú polovicu farieb, ktorej názvy odtieňov uvidíme po otvorení paletky Revolution by Petra hore nohami, vnímame pocitovo ako studenú. Niektoré farby z nej sú ako dym, ktorý do ľadového vzduchu stúpa z komínov krbov a piecok. Iné zasa perfektne farebne neutrálne ako zem, chodníky a drevo stromov. Ani ryšavky či blondýnky s olivovou pleťou sa preto nemusia vyhýbať odtieňom ako je SWISS PRALINE, PRINCESSES DRESS, BEST FRIENDS, GET READY! či SWEET TOOTH, hoci sú na chladnej strane.

Spodná polovica žiari teplom zubatého jesenného slniečka. Kto miluje toto obdobie, ten si príde na svoje. Ešte i petrolejovo modrý tón HUBBY’S FAVE má v sebe trošku zlata a preto z neho ide niečo pocitovo teplé. V paletke vidíme odtiene lístia , ktoré žiari na slnku alebo sa leskne po kvapkách dažďa ako pravé zlato. Aj tu ale možno zočiť čosi univerzálnejšie. Z farebnice teplej časti by som takto vypichla určite HASHTAG, kapučínkový tón COFFEE FIRST, dymový QUEEN B., lesklý B-DAY GIRL (na koži vyzerá ako striebro, ktoré nachádzame zavčasu ráno, keď úraduje mrázik) alebo banánové mlieko BANANA MILK. Ak sa budú vhodne kombinovať, neuškodia ani hnedovláske s ružovým podtónom pleti a ľadovo modrými očami.

Moje rady a tipy k líčeniu

Neutrálne  zemité odtiene sú vhodné na celé viečko ako základ, na ktorý potom môžete naniesť ďalšie doplnkové alebo kontrastné farby. Ak zo svojej polovice, rozumejme polovicu s vhodnou farebnou teplotou, alebo neutrálnych farieb použijete nie jeden ale rovno dva či tri ľubovolné odtiene, nemôžete spraviť chybu. Budú sa dopĺňať a vždy k sebe perfektne zapasujú.

Vždy sa oplatí miešať aspoň tri farby rôznej tmavosti. Ak máte výraznú farbu vlasov i očí, alebo ste tak oblečená, môžete si dovoliť i žiarivú farbu vo vysokom kontraste k základu (jednej z tých, ktoré sú na fotkách nižšie). Naneste ju doprostred viečka a vaše oči budú iskriť. Pokiaľ naopak farba očí, vlasov i pleti žijú v jemnej symbióze,  vyberajte si radšej farby v menšom vzájomnom kontraste.

Odvážne dámy zaujímavý akcent k líčeniu dodajú tak, že k základu alebo farbám zo svojej polovice primiešajú farbičku z opačnej strany paletky. Dajme tomu, že použijem odtiene fialové, ktoré sú hitom tejto jesene a k nim zvolím žiarivú červenú. Alebo si dám na viečka úplne neutrálny základ a ten budem kombinovať s nejakou inou odvážnou farbou – napríklad žltou, modrou či ružovou.

Paletky Revolution by Petra od módnej blogerky a niektorých jej krikľavých farieb sa absolútne nemusíte báť. To by ste sa divili, ako vedia zlepšiť náladu v pochmúrnych hmlistých dňoch. Ak dáte na svoj inštinkt, spravíte aj s nimi dokonalé líčenia. Bežné denné líčenie do práce / školy, na večer, dymové i metalické, odvážne i decentné, elegantné aj jednoduché líčenie k športovému outitu. Vašej predstavivosti sa medze nekladú.

Čo azda mohli niektoré dámy paletke Makeup Revolution London by Petra ♥ vyčítať, je maličká podobnosť niektorých odtieňov. Menej pozornému očku s menšou rozlišovacou schopnosťou sa môžu zdať rovnaké, s čím ja absolútne nesúhlasím. Nie sú rovnaké ani náhodou. Záleží, ako sa s nimi pohráte. S troškou snahy budete vyzerať tak dobre ako Peťa.

Zdá sa, že ja som už hračku na dlhé jesenné a zimné večery našla. Čo vy?

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This