Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 8.9.2015 v Dekoratívna kozmetika, Novinky | Bez komentárov

Riasenka Max Factor pre nekonečnú dĺžku rias

Riasenka Max Factor pre nekonečnú dĺžku rias

Riasenka Max Factor je vítaným prírastkom v zbierke nejednej dámy. Ja nie som výnimkou. Výberu riasenky venujem naozaj veľa času a vybrala som si aj túto novinku.

Značka Max Factor nedávno predstavila novinku. Nová riasenka Max Factor Velvet Volume False Lash Effect Mascara prišla s inovatívnou kefkou. Zvedavosť mi nedala a prihodila som ju do svojho nákupného košíka na Elnino.sk. Chcela som sa o jej údajných kvalitách presvedčiť na vlastné oči riasy. Bola trošku iná, než tie, ktoré mám alebo som mala vo svojej zbierke. A keďže si už jedna riasenka Max Factor z radu False Lash Effect našla u mňa svoj domov, tak prečo nie aj nejaká ďalšia? Bolo treba skúsiť. Aká je táto novinka? Čo na ňu hovorím?

Riasenka Max Factor prichádza v krásnom obale typickom pre túto značku. Čierny obal, zlaté dekorácie. Uznajte, obal vyzerá veľmi vkusne.

riasenka Max Factor - novinka

riasenka Max Factor – novinka v ponuke Elnino.sk

Ľahká penová náplň obsahuje včelí vosk a zvláčňujúci glycerín, ktorý dodá Vašim riasam zamatový vzhľad. Kefka jej naberá akurátne množstvo, ktoré na riasach nevytvorí hrubý obal a nebude z nich počas dňa opadávať. Po vytiahnutí kefky z obalu nemusíte otierať prebytok pigmentu o jeho hrdlo. Ďalšie plus.

nová riasenka Max Factor a jej kefka

nová riasenka Max Factor a jej kefka

Nie je dobré, keď dáte na riasy veľa farby. Ono to potom opadáva a ja osobne neznášam, keď sa mi riasenka už po pár hodinách začne drobiť a drobné kúsky vytvárajú machule pod očami. Občas sa mi pod očami urobia kruhy a naozaj ich nepotrebujem dotvárať aj riasenkou. Riasenka Max Factor Velvet Volume False Lash Effect však nič také nevyviedla. Prežila so mnou celý pracovný deň a ešte i večer som na riasach videla ten pekný efekt. Odličovanie šlo celkom hladko. Žiadne nečakané prekvapenia. Vatička, micelárna voda a žiadny problém.

V čom je skryté tajomstvo Vašich rias dlhých až do neba?

Už niekoľkokrát som písala, že základ je v kefke, ktorá Vám musí sadnúť. Mala by byť dostatočne hustá, aby jednotlivé riasy od seba dobre oddelila. Ak má dodať objem, objemnejšia kefka je nutnosť a ak predĺžiť, štetinky nesmú byť krátke. Nová riasenka Max Factor má kefku presne takú. Je hustá, ale jej štetinky dlhé, pevné, husté a usporiadané okolo pomerne hrubej stredovej osi. Dokáže teda riasy rozčesať, ale i spraviť objem. Univerzálny kúsok.

/var/www/selfino.sk/public/wp content/uploads/1367052020 riasenka max factor a jej kefka

/var/www/selfino.sk/public/wp content/uploads/1367052020 riasenka max factor a jej kefka

Pokiaľ treba zvýraznenie, výrazná farba pigmentu riasenky tiež pomôže.  Ešte by som vypichla konzistenciu. Ak máte rovné riasy, náplň musí riasy dostatočne stužiť, ale nesmie byť príliš hutná a ťažká, aby ich nezaťažila a prekabátila gravitačné zákony. Povedala by som, že táto je v oboch ohľadoch viac ako fajn.

Riasenka Max Factor a sľuby vs. realita

Nová riasenka Max Factor sľubuje predĺženie aj tých najkratších rias. Ale viete, ako to chodí. Reklamné kampane toho mnohokrát nasľubujú… Za pár eur Vám prisľúbia aj vstupenku do neba. V tomto prípade to ale tak rozhodne nie je. Ak túžite po efekte zmyselného pohľadu ženy šelmy, s riasenkou Max Factor Velvet Volume False Lash Effect ho docielite behom okamihu.

Moje riasy sú husté a majú primeranú hrúbku, no chýba im žiaľ dĺžka a sú úplne rovné. Nevedela som sa dočkať, čo s nimi riasenka urobí.

riasenka Max Factor je na pravom oku (vľavo), riasy na druhom ostali nenalíčené pre porovnanie

riasenka Max Factor je na pravom oku (vľavo), riasy na druhom ostali nenalíčené pre porovnanie

Nová riasenka Max Factor ich vytočila, nezlepila, nezaťažila, predĺžila, zvýraznila a pritom stále vyzerali prirodzene. Nie sú ani dramaticky čierne, ale zasa ani nenápadné sivé. Krémové zloženie je tak jemné a ľahké, že po chvíľke ani neviete, že niečo máte na riasach, ale na dotyk cítim pevnosť, čo sa dá hodnotiť pozitívne. Pigmentácia je dobrá tiež.

Ako som sa ráno líčila, urobila som Vám narýchlo fotografiu, aby ste to videli na vlastné oči a schválne je moje líčenie očí jemné, aby vynikla riasenka. No keby som sa chystala niekam na večer, určite vsadím na dramatické dymové líčenie. S takým mejkapom Váš pohľad vynikne ako spomínaný pohľad šelmy. Neviem, ako sa páči efekt Vám, ale u mňa spokojnosť. Spokojná som aj s cenou, ktorá na to, že ide o takú dobrú riasenku, nie je vysoká.

Nová riasenka Max Factor môže byť teraz Vaša za akciovú cenu. Neváhajte, kliknite a objednajte si ju.

Za mňa dostáva riasenka od Max Factor jednotku s hviezdičkou. Vyskúšajte ju tiež a potom mi napíšte, či ste s ňou rovnako spokojné ako ja aj Vy.

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This