Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 23.10.2014 v Dekoratívna kozmetika, Mejkap, Poradňa | Bez komentárov

Rúž, ktorý sa hodí každej dáme

Rúž, ktorý sa hodí každej dáme

Myslíme to vážne, lebo taký rúž naozaj existuje a nie jeden, ale viac. Vybrali sme tri farby, ktoré budú sedieť každej dáme bez ohľadu na to, aký tón pleti a vlasov má. Neveríte? Sledujte.

Vybrali sme z ponuky Elnino.sk tri značky, tri produkty a tri konkrétne odtiene. Tieto farbičky sme aplikovali počítačovo na pery 6 dám, z ktorých každá má iný odtieň pleti a iný podtón, aby ste videli, ako sa ich tváre budú s novým rúžom meniť a ako im zvolený odtieň rúžu pristane.  Začíname ružovou.

Ružový rúž od značky Dermacol

Dermacol Lip Seduction Lipstick je hydratačný rúž, ktorý v momente vyčaruje zvodné, plné a svieže pery s vôňou šťavnatého liči. Farba je odolná blednutiu a vydrží nechať Vaše pery nalíčené po celé hodiny. Pre náš farebný experiment sme zvolili odtieň číslo 02, ale keby ste chceli, aj odtieň 01 bude dosť dobrý.

Ružová farba je u dám veľmi obľúbená. Stelesňuje ženskosť a nehu. Keď však príde reč na rúž na pery, málokto si môže dovoliť výraznú ružovú farbu, ako nosia bábiky. Keď si však vezmete odtieň, ktorý sa viac blíži k staroružovej, výsledok môže byť veľmi pekný. Výborne s ňou vyzerajú bleduľky i dámy so stredne tmavou pleťou a ružovým podtónom, pretože z neho vytiahne do popredia červeň a tvár s ňou vyzerá zdravšie.

Nemusia sa jej vyhýbať ani ostatné dámy, ktorých pokožka okolo ružovej ani neprešla. Pokiaľ farba Vášho rúžu nebude úplne mdlá farba a bude stále dosť ružová a aspoň trošku teplá, nepobije sa ani s olivovou pleťou a pleťou so zlatistými a béžovým podtónom.

Iné tipy: Ak by ste sa pri kúpe rúžu v odtieni netrafili a výsledok by bol na Vás až príliš ružový, pomiešajte odtieň s korálovým. To ten chladný tón stiahne a finiš sa priblíži k farbe „nude“.

Artdeco a lesklý korálový rúž

Artdeco High Performance Lipstick patrí do kategórie rúžov s veľmi ľahkou a hladkou formou, kde Vy rozhodujete o intenzite, nie rúž. Bude to skvelá voľba, pretože dúhovo sfarbená textúra mu umožňuje meniť farby a pantenol s vitamínom E sa postarajú, aby boli Vaše pery bez prasklín a dobre živené i hydratované. Z ponuky vyberáme korálovú farbu číslo 436.

Vďaka textúre Váš korálový rúž nikdy nebude ani príliš teplý a ani príliš chladný. Ak máte navyše blond vlasy, alebo použijete tvárenku v podobnom tóne, potom máte vyhrané. Úplne parádne ukáže na dáme so zlatistým a béžovým podtónom a polichotí tiež olivovej pleti.

Iné tipy: Pokiaľ by sa stalo, že si pre svoj ružový podtón zvolíte až príliš teplú farbu, ktorá bude viac oranžová než korálová, platí to isté, čo sme spomínali vyššie. Len v opačnom garde. Zmiešajte svoj rúž s ružovým a zvoľte taký, ktorý má v sebe dosť modrých pigmentov. Zneutralizujú oranžový odtieň na pre Vás nositeľnejší. Ak by zasa pre dámy s tmavšou pleťou bola málo výrazná, skúste pridať bronz. Potom už na Vás celkom určite nezanikne.

Rúž vo vášnivom burgundskom odtieni od Lancôme

Rúž Lancôme L Absolu Rouge si zamilujú dámy, ktoré už nie sú najmladšie. Rúž má vyhladzujúci efekt, ktorý zarovná povrch a urobí pery krásne hebké a lesklé. Aby počas dňa pery netrpeli, výživné látky pery dobre zvlhčujú, čím predchádzate vzniku nových vrások. Nech z Vás urobíme parádnice so zástupni nápadníkov, zvolili sme vášnivo červený odtieň 47 Rouge Rayonnant v tlmenej červenej.

Prečo práve takýto burgundský odtieň? Aj tento omladzuje. Veľmi sa hodí na uzatváranie obchodov. Ak neveríte, skúste. Budete pôsobiť veľmi dôveryhodne a sofistikovane u Vašich obchodných partnerov. Nie je ani vyslovene teplý, ale ani studený. Má v sebe čosi z modrej, čo doplní ružové podtóny, ale tiež niečo teplé, čo neurazí ani olivovú a ani zlatistú pleť. Máte modré oči alebo krásne biele zuby? Tak ste práve vyhrali jackpot!

Iné tipy: Tmavé dámy majú obvykle dosť veľký problém nájsť vhodnú farbu a tak sa obmedzujú len na ružovú a béžovú, ale táto bude ešte lepšia. Že je na Vás každá farba až príliš svetlá? Kúpte si čierny lesk na pery alebo ešte tmavší rúž 151 Rouge Mythique a miešajte ich. Aj z ružovej môžete vykúzliť nové zaujímavé odtiene. Alebo ste blondínka a na takúto tmavú farbu sa necítite? Skúste si kúpiť nejaký zvršok v rovnakej farbe a rovnaký lak na nechty a potom na seba pozrite v zrkadle ešte raz. Uvidíte, že výsledný dojem bude úplne iný. Je veľmi sexy zladiť rúž s lakom na nechty.

Elnnino.sk miluje dekoratívnu kozmetiku na pery, pozrite našu ponuku

Možno ste sa doteraz báli farieb, ale už nemusíte. Tá správna farba zmení Vašu tvár na nepoznanie a to myslíme samozrejme v dobrom slova zmysle. Kto neskúsi, ten nevie.

[Total: 2    Average: 3.5/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This