Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 12.11.2015 v Dekoratívna kozmetika, Mejkap, Poradňa | Bez komentárov

Sexy cica z mrzkého káčatka? To je ľahké!

Sexy cica z mrzkého káčatka? To je ľahké!

Aj z mrzkého káčatka sa za pár okamihov môže stať hotová sexy cica. Že zákony prírody vylučujú, aby sa z jedného živočíšneho druhu stal iný druh a neveríte? Potom pozrite tieto fotografie ako dôkaz.

Už žiadne mrzké káčatko!

Make-up v rukách každej z nás má neskutočnú silu a vie zmeniť ženu na nepoznanie.  Nehovorím, že sme bez mejkapu všetky škaredé. Mnohé dámy nepotrebujú nič, aby vyzerali anjelsky. Ja však tvrdím, že z času na čas nezaškodí zahodiť všetku tú nevinnosť a zmeniť sa na iný živočíšny druh. Sexy cica môže byť každá žena a to bez ohľadu na vek, farbu vlasov, pleti, či postavu. Stačí zvýrazniť svoje prednosti.

Na svojej tvári si najviac cením svoje oči. Moje riasy sú však rovné a pomerne bledé. Obočie bez úpravy a zvýraznenia vyzerá mdlo. Pri mojej farbe pleti i farbe vlasov tak oči nemajú potrebný výraz. Aby som mala pohľad ako sexy cica, riasy potrebujú tmavšiu farbu a nadvihnúť a obočie zvýrazniť.

Veronika bez líčenia

Veronika bez líčenia

Aká dekoratívna kozmetika bude potrebná na premenu?

Neviem, či som aj ja taká sexy cica ako moje kolegyne, no takto vyzerám po premene.

nalíčená Veronika

nalíčená Veronika

Ak chcete mať oči ako sexy cica skúste postupovať takto.

Upravené a dobre tvarované obočie je dnes už nutnosťou. Už malá úprava obočia spraví výrazné zmeny a dobré doladenie Vášho make-upu. Ak nechcete zakaždým vyťahovať pinzetu, pomôžte si rafinovaným setom. Set pre úpravu obočia Makeup Revolution London obsahuje vosk, ktorý obočie uhladí a tri farbičky pre jeho optické zahustenie.

Spodné viečko som obtiahla očnými linkami Rimmel London Exagerate. Vnútorný očný kútik obtiahla a spodnú vnútornú linku urobila svetlejšia očná linka, od stredu viečka som pokračovala linkou hnedou.

Teraz prišiel čas na očné tiene. Toto líčenie malo byť na oslavu, preto bol pred ich nanesením nutný podklad. Z paletky Redemption Palette Iconic 1 som potom nabrala tón, ktorý sa najviac priblížil farbe mojej pokožky a natrela ho na celý povrch viečka. Na takto vzniknutý základ potom príde o čosi svetlejší tieň, ktorý sa rozotrie až smerom k obočiu a celý oblúk nad pohyblivým viečkom vytieňujete tmavšou hnedou farbou. Je dôležité, aby ste jednotlivé farby dobre rozotreli, aby sa spojili a vytvorili gradient, čiže plynulý farebný prechod. Tie isté farby s pomocou tenšieho štetca aplikujte aj na spodnú linku, aby ste zjemnili jej intenzitu.

Nad najvrchnejší bod obočia, tesne pod túto striešku i do vnútorného kútika som bodovo naniesla prstom highlighter I Love Makeup Goddess Of Love, ktorý zvýrazňuje líčenie a svojim ružovkastým nádychom pasuje k mojej pleti.

Záverečná bodka patrila objemovej riasenke Max Factor Velvet Volume False Lash Effect Mascara a očnej linke Dermacol Bambi Black. Riasenka je na Elnino.sk ešte stále v akcii (a už som o nej písala v článku Riasenka Max Factor pre nekonečnú dĺžku rias) a očnú linku som dostala zadarmo k svojmu nákupu produktov Dermacol nad 7,25 € v špeciálnej akcii Dermacol. Linka je famózna, skvelo sa s ňou pracuje a dlho vydrží v neporušenom stave. Ak aj Vy zháňate darčeky, mám pre Vás dobrý tip na úžasné voňavé sety Aroma Ritual za super ceny.

Viac dôkazov

Ďalším príkladom premeny je moja kolegynka Katka, ktorá má už od prírody vskutku veľmi peknú tváričku i vlasy. Dostala sa však do „pazúrov“ Mišky s Jankou, ktoré z nej špeciálne kvôli Vám urobili zámerne mrzké káčatko. Aby ste videli tú premenu, Miška sa chopila svojich štetcov a Janka žehličky Philips (žehličku v priamom prenose ste mohli vidieť v článku Zľavy na produkty Philips na Elnino.sk).  Celý skrášľovací proces Katky si môžete pozrieť v našom videu.

Uznajte sami, že Katke toto líčenie a účes naozaj svedčí. Ak je pravda, že šaty, účes a mejkap robí človeka, tak teraz by som tú pravdu trošku pozmenila. Z nevinnej dievčiny sa v novom outfite a s novou vizážou stala sexy cica, za ktorou by sa otočil na ulici nejeden muž.

sexy cica Katka

sexy cica Katka

Sexy cica a predsa prirodzená

Váš mejkap nemusí byť výrazný, aby ste ukázali svoju krásu. Miška zvolila pre Katku skôr jemnejšie a menej výrazné líčenie, ktoré iba podčiarklo jej prirodzený pôvab. Bolo treba len zjednotiť farebný tón pleti, o čo sa postaral korektor a dokresliť obočie, aby malo nejaký tvar. Potom prišla na rad decentná červeň na líčkach, jemne nalíčené oči v zemitých farbách, riasenka a rúž zladený so šatami. Aj ja som siahla po prírodných zemitých tónoch.

Žiadny špeciálny mejkap, len bežná dekoratívna kozmetika. Takúto výbavu má doma každá z Vás a keby ste nemali, môžete si ju doplniť. Dnes sa spúšťa veľký predvianočný výpredaj, v ktorom nájdete všetko potrebné za bezkonkurenčné ceny. Tak neváhajte, lebo všetky produkty sú len do vypredania zásob.

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This