Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 17.5.2018 v Dámske vône, Novinky, Vône | Bez komentárov

Sì Passione, novinka Armani, vystaví vašu vášeň na obdiv

Sì Passione, novinka Armani, vystaví vašu vášeň na obdiv

Už v decembri 2017 prekvapila značka Giorgio Armani uvedením najnovšej verzie Sì Passione, len my na Slovensku sme na ňu museli počkať dlhšie. Ale dobre tak. Čas na Armaniho krásku dozrel až teraz!

 Sì Passione a malý kurz taliančiny

Novodobý parfumový fenomén “ Sì“ sa dočkal svojho ďalšieho pokračovania a odlíšil jediným slovkom. K známemu „áno“ sa tak pridáva „vášeň„, akoby nám chcel tvorca naznačiť, že Armaniho novinka Sì Passione parfumovaná voda dáva vášni súhlas k prejavu.

Aj dizajnér sa pochlapil. Jedno sa musí módnemu domu Giorgio Armani uznať, sýto červený flakón vyzerá skvostne. Už od prvého pohľadu zaujme a motivuje k vyskúšaniu. Ba povedala by som, že priam vyskakuje z police rovno do dlane. No čo viac si už výrobcovia vôní môžu želať?

Novinka vyžarujúca sebavedomie

Zbohom cyprusovo-ovocné  Sì, nech žije kvetinovo-ovocná novinka! Pre zapálených priaznivcov pôvodnej  Sì bude nová verzia  Sì Passione možno tak trochu sklamaním. Aj ja som pod názvom Passione očakávala skôr príval sýtych, bohatých a gurmánskych tónov. Alebo niečo typicky výstredné, pikantné a zmyselné, ako sa na talianske parfumy patrí. Tóny frézie a ruže z pôvodnej predstaviteľky na mňa doslova strieľali Amorové šípy a vanilka opájala moje zmysly. Tu sa neviem zbaviť dojmu, že vôňa Sì Passione je viac ovocná než zmyselná, čo je trochu škoda.

Ale nie škoda pre každého. Pre pripomenutie si prejdime predošlé verzie.

ZLOŽENIE kvetinovo-ovocnej vône Sì Passione:

HLAVA: hruška, grapefruit, čierne ríbezle, ružové korenie
SRDCE: jazmín, ruža, ananás, heliotrop
ZÁKLAD: pačuli, céder, vanilka, ambrové drevo

Je evidentné, že nová podoba Sì Passione poskytuje Armanimu možnosť osloviť širší okruh žien.  Zatiaľ čo cyprusovo-ovocné krásky vyhľadávali zmyselné dámy v produktívnom veku a vône s prevahou kvetín mierili na romantickú časť z nich, kvetinovo-ovocná novinka má ešte väčšiu cieľovú skupinu. Veď kto by už len nemal rád kvetinovo-ovocné parfumy? Ak vás celá edícia Armani Sì zaujíma, prečítajte si napríklad článok Giorgio Armani Si black & white, kde sú parfumy predstavené.

Ruža opäť v centre pozornosti, ale inak

U Armaniho si povedali, že vášeň bude najlepšie prezentovaná pomocou výrazných ovocných akordov. Preto stavili na sladkú hrušku a ľahko pikantné čierne ríbezle kombinované s ružovým korením. V tomto korenistom ohľade Armani moje predtuchy splnil. Ríbezľa sa osvedčila aj u toaletky a verzii Sì Intense. Už na prvé privoňanie upúta vašu pozornosť.

Avšak nie v decembri, ale práve teraz s príchodom hrejivých dní sa hodí, pretože vyznie oveľa pôvabnejšie. Keď sa citovo odpútate od prvej vône, najkrajšie akordy ruže sa vám zmiešajú s omamným jazmínom, šťavnatou hruškou a vytvoria dokonalý obraz zdanlivo krehkej ženy. Nevinnej a mladej ženy, ktorá však ukazuje neuveriteľnú silu vedenú nespútanou vášňou.

Štartom heliotropu (kvetinovo-vanilková vôňa s mandľovým podtónom) sa stáva parfum silne návykovým. V závere sa konečne k slovu prihlási toľko vytúžená skvostná vanilka. Božský oblak vanilkou osladených drevín (dominantné je suché cédrové drevo) ešte viac umocňuje výsledný pocit spokojnosti a ženskosti.

Hoci som od verzie Sì Passione očakávala o niečo dravejšiu s výstrednejšiu zmes tónov, vôňa ako taká je skvostná, úplne nekonfliktná a určite ju odporúčam.

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This