Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 29.6.2017 v Novinky, Vône | Bez komentárov

Sky di Gioia od Armaniho neostáva v tieni slnka

Sky di Gioia od Armaniho neostáva v tieni slnka

S Armaniho novinkou Sky di Gioia nikdy neostávate bez povšimnutia. Táto nová vôňa ponúka nekonečný priestor pre sny a rozlet. Že je vašim snom krásna vôňa? Tak zabite rovno dve muchy jednou ranou.

Na jar 2017 uzrela svetlo sveta nová dámska vôňa Sky di Gioia od značky Giorgio Armani. Prišla práve v dňoch, kedy sa oddávame sladkému ničnerobeniu, relaxovaniu a snívaniu. V období, kedy spriadame plány, kam sa v lete vyberieme a premýšľame, čo takého by sme chceli zažiť. Rad vôní Gioia alebo nazvime ho Acqua di Gioia, sa tak rozrástol o ďalšie pokračovateľku, ktorú si leto vypýtalo. Kvetinovo-ovocná vôňa Sky di Gioia je ideálnou voľbou pre letnú sezónu dovoleniek. Čím si získa vaše srdce?

V tieni slnka

Tiene na slnku; Zdroj: IMDB.com, https://goo.gl/QMWCrF

Tiene na slnku; Zdroj: IMDB.com, https://goo.gl/QMWCrF

Než pristúpim k predstaveniu novinky Sky di Gioia, opýtam sa, či ste videli romantickú komédiu Tiene na slnku / Ve stínu slunce? Dobre, podľa kritikov možno tento film nepatrí k tomu najlepšiemu, čo filmový priemysel vyprodukoval, avšak film stojí za pozretie. Dej sa odohráva v talianskom regióne Toskánsko. Najkrajšia snímka je jednoznačne západ slnka, ktorému i sám spisovateľ Weldon Parrish (jedna zo svojských hlavných postáv, na ktorej sa zasmejete) venoval veľkú pozornosť a ktorá sa dostala i na obal nosičov.  Film bol v istých momentoch i smutný, ale predsa dáva prísľub zmien a nádej, že aj zajtra vyjde nad krásnou toskánskou krajinou slnko a ľudia si budú ďalej žiť svoje pokojné životy. Ale nebudú v tieni. Každý nový východ slnka je prísľubom optimizmu, preto z neho vykročia, aby žili pre daný moment. Presne tento odkaz šíri i nová vôňa Sky di Gioia.

Vykročte z tieňa so Sky di Gioia

Preč z tieňa so Sky di GIoia

Preč z tieňa so Sky di GIoia

Flakón parfumovanej vody Sky di Gioia patrí k starým známym, novo však získal odtieň farby stredomorského úsvitu, ako keď slnko farbí morskú vodu i celú krajinu v odtieňoch ružovej. Tvar hladkého okruhliaka ešte viac umocňuje pocit zo súzvuku s prírodou.

Samotná vôňa Giorgio Armani Sky di Gioia presne tou ľahkou, vzdušnou a sviežou vôňou, po ktorej v hrejivom lete v regáloch parfumérií pokukujete. Liči s hruškou v úvode skvelo ladia s decentnou vôňou pivonky. Jemná sladkosť ovocia nie je nijako obťažujúca, práve naopak. Umožní Vám vystúpiť z tieňa, davu, ale nekričí.

V priebehu hodiny dominantné tóny ovocia vymiznú a objaví sa aj mäkká vôňa ruže, ktorá prežiari kompozíciu rovnako ako slnečný lúč. V tejto fáze sa parfumovaná voda stáva absolútne úžasnou kvetinovou vôňou s jemným drevito-púdrovým základom, ktorému dominuje biele pižmo s akcentmi dreva a listov i plodov ostružiny. Pivonka a záver ma privádzajú v myšlienkach k dámskej vôni Acqua di Gio, len s tým rozdielom, že tu nie sú prítomné citrusy a novinka Sky di Gioia sa nejaví akvaticky. Liči toľko na osvieženie stačí. Veď ani Toskánsko nie je celé pobrežné.

Pivonkovo – hruškové kombo zasa nezaprie rodinnú príslušnosť s toaletnou vodou Acqua di Gioia. Pozor, nie s kultovou vôňou Acqua di Gioia EdP, lebo tá je úplne iná. Porovnávať tieto dve verzie je to isté, ako keby ste tvrdili, že citrónová limonáda a mojito sú chuťovo také isté. Všetci vieme, že mäta dáva koktailom úplne inú chuť i vôňu. Takže podoba novinky sa blíži toaletnej vode z línie Gioia bez mäty.

Giorgio Armani Sky di Gioia EdP sa inšpirovala prirodzenou krásou reliéfu krajiny, nad ktorou svieti slniečko. Nečakajte od nej taliansku dravosť, eleganciu a ani celodennú výdrž. Nechce byť vnímaná ako vážna, prehnane elegantná vôňa. Skôr reprezentuje svojský taliansky štýl života. Ranný elán, potom krátky oddych, nadýchnutie čerstvého vzduchu a zasa sa bavíme do noci. Aj pri tejto jemnej kráske treba očakávať, že sa ňou aspoň raz počas dňa prestriekate. Ak ste milovníčkami pivonky, nemáte na čo čakať.

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This