Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 22.9.2016 v Pánske vône, Vône | Bez komentárov

Sladké parfumy so silou pre skutočných chlapov

Sladké parfumy so silou pre skutočných chlapov

Sladké vône už dávno nie sú špecialitou žien. Čoraz viac mužov zisťuje, že cez deň môžu nosiť svieži parfum, no na večer sa im žiada niečo viac sexy. Tieto sladké parfumy určite si zamilujete i Vy.

Na tom nie je nič zlé, keď pracujúci chlap vonia ako chlap. Kým máte ruky špinavé, telo orosené potom, je to vo svojej podstate sexy. Nás, ženy, vždy fascinuje pohľad na prácu mužských svalov a nejaké to pižmo nás nezaskočí. No po robote už žiadny muž nechce pripomínať robotníka. Stáva sa opäť priateľom, manželom a otcom. Byť sexy chlapom a nájsť správny pánsky parfum ale nie je ľahké. Vy si totiž nechcete voliť len to, čo dobre vonia Vám. Vy chcete parfum, z ktorého sa žena Vášho srdca zblázni (myslené v dobrom) a nájsť ho je výzva. Niečo bude príliš elegantné, niečo zasa drsné, iné parfumy zasa nevyniknú. Čo však na jeseň a zimu rozhodne vynosíte a čím neujdete jej pozornosti, sú sladké parfumy.

Prečo práve sladké vône?

Sú spravidla teplejšie, výraznejšie a trvácnejšie, čo je na jeseň výhoda. Ak už ale silou mocou potrebujete svieži kúsok, voľte radšej pánske parfumované vody s vyššou koncentráciou vonných látok. Ja som však pre Vás našla také sladké parfumy, z ktorých niektoré sa s veľkou pravdepodobnosťou trafia do Vášho vkusu..

Paco Rabanne 1 Million

Tak táto vôňa je úplne základným míľnikom pre všetky sladké parfumy.  Drevito – korenistá pánska vôňa Paco Rabanne 1 Million priľne k pokožke ako druhá koža a napriek tomu, že je v tomto článku jedinou toaletnou vodou, má vynikajúcu výdrž a výnimočnú silu.

Medzi najpredávanejšie sladké parfumy patrí vôňa Paco Rabanne 1 Million

Medzi najpredávanejšie sladké parfumy pre mužov patrí vôňa Paco Rabanne 1 Million

Niekto hovorí, že na pozadí cíti až dezertný finiš, s čím súhlasím. Sladká a vanilku pripomínajúca ambra s citrusmi a korením môže pokojne evokovať Vianoce. No ale ktorá žena by sa v prítomnosti muža navoňaného týmto parfumom potom necítila dobre a bezpečne? Parfum pre pánov Paco Rabanne 1 Million je oprávnene nazývaný bestsellerom a patrí do tohto výberu sexy vôní.

Dolce & Gabbana The One

Dolce & Gabbana The One

Dolce & Gabbana The One

V sladkastom základe tejto vône spojila svoje sily ambra a tabakom a cédrom. Ak ste už niekedy ucítili čerstvo podrvený tabak, potom viete, aká je to nádherná sladká až čokoládová vôňa. Ženy túto vôňu žerú. Kombinácia tabaku s citrusmi a korením v drevitý korenistý parfum bola nápadom génia. Parfumovaná voda Dolce & Gabbana The One je navyše veľmi harmonická a oproti toaletnej vode mi príde i lepšia, pretože ju vynosia i mladší muži. Nečakajte, že bude silnejšia. No nie je to ani taký prvoplánovo elegantný pánsky parfum. S montérkami ho nosiť isto nebudete, ale džínsy so sakom vylúčené nie sú.

Bvlgari Man in Black All Black Edition

Bvlgari Man in Black All Black Edition

Bvlgari Man in Black All Black Edition

Limitovaná verzia vône Man in Black je v porovnaní s predošlými úplne iná. Vôňa s dominanciou kože Bvlgari Man in Black All Black Edition nepatrí medzi klasické sladké parfumy, pretože sa nejaví sladká od začiatku. A niekomu možno nebude sladká vôbec, pretože má silu. V prípade tohto parfumu ani nejde o zvádzanie. Berte ho tak, že toto nie je zvádzanie a presviedčanie ženy, aby súhlasila s rande. Nepotrebuje zvádzať, načo? Pre alfa-samčí výraz tejto limitky s tónmi kože, rumu a korenia servíruje žene jasný argument. Ponuku, ktorú neodmietne a ani nad ňou nebude uvažovať.  Viac v článku.

Guerlain L´Homme Ideal EdP

Ideálny chlap – jemne gurmánska novinka Guerlain L´Homme Ideal EdP (na titulke uprostred) – vonia nielen tým, čo je ideálne pre ženy, ale tiež tým, čo milujú chlapi. Ona by z neho najradšej spravila sladkého chlapca, on sa zasa vzpiera a chce byť ostrý. Unikátne trvácne a sladké spojenie dvoch svetov a viacerých kontrastných ingrediencií možno nie je tým, čo by väčšina chlapov chcela nosiť. Zrejme nesadne každému. Je veľmi nepredvídateľná a zaslúži si viac priestoru v niektorom z najbližších článkov, kde ju opíšem detailnejšie. Myslím však, že by ste tejto orientálno – drevitej novinke mali dať šancu, nastriekať na seba tester, prísť domov a sledovať reakcie milej. Ak sa na Vás nevrhne, tak ju máte minimálne po zvyšok dňa pritúlenú ako mačiatko.

Ralph Lauren Polo Red Intense

Len dva roky po veľmi populárnej a ocenenej vôni Polo Red s gurmánskym puncom prišiel Ralph Lauren s parfumom Polo Red Intense (posledná na obrázku). Novinka má stále v génoch pôvodnú DNA Polo Red, obidva parfumy sú sladké, no novšia drevitá korenistá verzia vystupňovala tóny korenia a pridala tón kože. Už to nie je pokojný klus koníka, ale rezkejšia jazda na arabskom plnokrvníkovi s pohodlným sedlom z pravej kože a vetrom vo vlasoch. Prekárske tempo, kde v cieli nedostanete len trofej, ale tiež získate sladké opojenie z víťazstva a búrlivé ovácie prítomných dám.

Giorgio Armani Code Profumo

Elegantným kúskom pre pravého akčného muža a milovníka večierkov bude orientálny korenistý parfum Giorgio Armani Code Profumo (predposledný na obrázku). Code Profumo je predurčený pre muža, ktorého noc brieždením nekončí, pretože toť i výdrž tohto parfumu. Nehrozí, aby v tú nesprávnu chvíľku zradil a dal si odchod. Týmto by som tieto dva sladké parfumy nazvala súrodencami. Sú si v mnohom podobné, rozdielne sú len v koreninách. Viac informácií nájdete v článku Na streche…

Histoires de Parfums 1725

Výber zakončujem aspoň jedným parfumom niche (prvý zľava). Písal sa rok 1725 a v Benátkach uzrel svetlo sveta muž, ktorého nemusím predstavovať. Meno Giacomo Girolamo Casanova bude známe každému a tým pádom by bol holý nezmysel písať o vôni Histoires de Parfums 1725 ako o vôni len na večer. Casanova môže byť v ktoromkoľvek mužovi a ten môže zvádzať kedykoľvek. Či už pracujete v oblasti IT, alebo si ruky trošku zašpiníte, to je jedno. 1725 rozohreje zmysly dám pikantným korením a potom ich opantajú sladké tóny spôsobujúce intenzívne potešenie. Maximálna láska a výdrž špičkového milenca. Treba niekomu ďalej vysvetľovať, prečo som tento aromatický fougere parfum s gurmánskymi hedonistickými pôžitkami práve sem zaradila?

Pokiaľ Vám doteraz sladké parfumy nehovorili nič a báli ste sa, že budete pôsobiť ako sladký cukríček, zahoďte svoje obavy a hor sa do skúšania. Nie je všetko až také presladené, ako očakávate.

Iné tipy na zaujímavé (sladké i nesladké) parfum nájdete v článku Top pánske parfumy na prvé rande.

 

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This