Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 28.4.2015 v Dámske vône, Vône | Bez komentárov

Stratený raj i jeho vône opäť objavené

Stratený raj i jeho vône opäť objavené

Raj na zemi je tam, kde sa človek dobre cíti. Niekto si ho predstavuje ako ostrov, iný ako oázu. Parfumy Dolce & Gabbana a Carven už v raji boli a inšpirovali sa. Nalodiť sa a ideme. Ukážu cestu.

Kvetinový raj a Carven Le Parfum

Kvetinový raj: Carven Le Parfum parfumovaná voda

Kvetinový raj: Carven Le Parfum EdP

Parfumér Francis Kurkdjian sa jedného rána prebudil s vnuknutím, ktoré mu prihralo samo nebo. Rozhodol sa použiť všetky zložky, ktoré ženy milujú v zmyselných parfumoch. Vzal zmyselný jazmín, temné pačuli, sladkú a trošku ťažkú marhuľu s osmanthusom, vzrušujúci ylang-ylang a orientálne santalové drevo. To sú ingrediencie, ktoré keby ste zmiešali v rovnakých dieloch, nastriekali na  seba a vyšli von do horúceho dňa, urobí sa Vám zle od žalúdka. Patria do parfumu na zimné obdobia a na večer. Ale Francis zrejme dostal dar pochopiť ženy a presne porozumieť, po čom túžia. Upravil preto pomer a pridal do parfumu Carven Le Parfum tri zázračné ingrediencie, ktoré vôňu odľahčili a znásobili dobrý dojem.

Sladký hrášok už na privoňanie pôsobí sladko ako raj, no vyrašil zo zeme ako Jackova zázračná fazuľka a v pevnom zovretí skrotil silný ylang-ylang a jazmín. Aby dámsky parfum Carven Le Parfum pôsobil ako prechádzka rozkvitnutou záhradou na jar, alebo teda rajsky, ovocnú zložku prehlasovali v pomere 2:1 jarné kvietky. Čerstvo rezané hyacinty a nežné mandarínkové kvety nechali v jednej obrovskej búrke zmyť všetku ťažkopádnosť a vytiahli z flakónu nadpozemskú bytosť, ktorá žene splní všetky želania. Zaželajte si raj, môžete ho mať. Sviežu a čistú vôňu s troškou zelene na jar, leto a možno i jeseň si však želať nemusíte, lebo tú ste práve našli. Carven Le Parfum je na prvé privoňanie svieža, šarmantná a mladistvo pôsobiaca vôňa. No beda tomu fešákovi, ktorý sa k Vám dostane bližšie. Ten sa už v tom znovu objavenom a zmyselnom raji načisto stratil a na to vezmite jed, že ani nehľadá cestu von (smiech).

Vôňu Carven Le Parfum zakúpite na Elnino.sk v objeme 30, 50 a 100 ml. Kliknite a pozrite.

Sladký raj Dolce & Gabbana Pour Femme

Ovocno - kvetinový raj Dolce & Gabbana Pour Femme parfumovaná voda

Vanilkovo – kvetinový raj Dolce & Gabbana Pour Femme EdP

Pokiaľ Váš vysnívaný raj vonia tak sladko ako vanilka a kvety, potom parfum Dolce & Gabbana Pour Femme musí byť zákonite Vašou rajskou vôňou. Ak by túto vôňu poznala a používala Eva, Adam by bol zvedený raz dva. Že Vy toho Vášho „Adama“ musíte presviedčať v jednom kuse? Potom vyskúšajte túto dámsku vôňu a uvidíte, čo sa bude diať. Vôňa Dolce & Gabbana Pour Femme je to, čo by sa mu mohlo páčiť. Evokuje dámu, ktorá presne vie, čo chce, ženu modernú, otvorenú novým veciam, oslnivú a sladkú.

Áno, táto vôňa je sladká. Má na to veľa dôvodov. Tým prvým je vanilka, marshmallows a vanilkou jemne voňajúci heliotrop (kvet inak nazývaný ako otočník), ktorých sladkosť santalové drevo udrží na Vašej pokožke doslova celé veky. Takýto základ dáva tejto vôni nezdolateľnú trvácnosť a nahráva na smeč sladkokyslej maline v hlave. Druhý dôvod je rozkvitnuté srdce tejto vône. Aj parfumovaná voda Dolce & Gabbana Pour Femme vsadila na osvedčené zmyselné kvety jazmínu a príjemné pomarančové kvietky. Aby však nebola príliš sladká, na pomoc prišli pomarančovým kvetom ešte kvety neroli a mandarínky. Výrazne ich budete vnímať len chvíľku, možno prvých pár minút, no aj vďaka ním by som vôňu Dolce & Gabbana Pour Femme neodsudzovala len na nosenie v zime. Nie je totiž až taká presladená, ako by sa mohlo zdať. Komu sa z nej zatočí hlava, tak nie od sladkosti, skôr z eufórie. Táto vôňa Vám prinesie raj (alebo prinajmenšom komplimenty) každý deň i každý večer po celých 365 dní v roku.

Sladkú vôňu Dolce & Gabbana Pour Femme  zakúpite na Elnino.sk v objeme 50 ml. Kliknite.

Ak sa Vám tento článok a tieto vône páčia, nezabudnite sa oň podeliť s priateľmi, nech aj oni vidia, že objavenie raja nie je až taká nemožná vec.

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This