Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 11.8.2015 v Poradňa, Styling | Bez komentárov

Styling k moru za pár okamihov

Styling k moru za pár okamihov

Dovolenkový čas si chceme užiť každý do poslednej minúty a náročný styling k moru je tou poslednou vecou, ktorej by sme chceli venovať úsilie a čas. Získajte atraktívny účes za pár okamihov a ľahko.

Styling k moru a nápady na rýchle účesy

1. Zvodné kučery lemujúce tvár

Styling k moru č. 1 - zvodné kučery, Zdroj: Amandajudgeny.com (http://bit.ly/1J11III)

Styling k moru č. 1 – zvodné kučery, Zdroj: Amandajudgeny.com (http://bit.ly/1J11III)

Ak ste milovníčka prirodzene vyzerajúcich účesov a ani sa nezvyknete výraznejšie líčiť, nevsádzajte na nič komplikované. Buďte radšej prvoplánovo príťažlivá s kučierkami, pretože tie vyzerajú dobre vždy. Nie je nutný ani žiadny komplikovaný mejkap, aby bolo jasné, kto je korunovanou kráľovnou pláže. Len jemne primaľovať pery, jemný očný tieň, riasenka a do vlasov dajte čelenku, aby Vám príliš nelietali vo vetre. Pokiaľ Vám pravda čelenky nevadia. Do umytých a jemne presušených vlasov naneste rovnomerne objemové tužidlo či iné stylingové prípravky pre dodanie extra objemu Vašej hrive. Teraz kulmou vytvarujte dlhé splývavé kadere. Pokiaľ ste si nevzali so sebou kulmu, dá sa improvizovať. 4 super spôsoby, ako sa dajú natočiť vlasy a vytvoriť styling k moru, som popísala v článku Vlny vo vlasoch a 4 stylingové tipy, tak sa môžete inšpirovať.

2. Milé a dievčensky vyzerajúce drdoly

Styling k moru č. 2 - dva malé drdoly, Zdroj: Femmeactuelle.fr (http://bit.ly/1L1PPlo)

Styling k moru č. 2 – dva malé drdoly, Zdroj: Femmeactuelle.fr (http://bit.ly/1L1PPlo)

Takýto účes preslávil Emmu z niekdajšej dievčenskej skupiny Spice Girls. Do práce by ste sa ho možno neodvážili nosiť, ale na dovolenku? Prečo nie? Je to veľmi praktický štýl, pretože Vám vlasy nebudú padať na zátylok a Vy sa nebudete toľko potiť. A možno ste si našli svoj objekt túžby a idete s ním na večeru. Tam sa zdĺhavé fintenie tiež nie vždy vypláca. Umyté vlasy vyhlaďte kondicionérom a vyfúkajte ich cez veľkú kefu, aby boli rovné. Potom ich rozdeľte cestičkou na dve časti a vytvarujte vrkoče, ktoré stočíte v smere hodinových ručičiek do uzla a zafixujte ich sponkami. Uzlíky nemusia byť dokonalé. Ak z nich budú vytŕčať končeky alebo vypadne pár pramienkov, nevadí. Aj po bokoch môžete nechať spustené pramienky  vlasov. Nebudete pôsobiť tak stroho.

3. Zapletené a samý uzlík

Styling k moru č. 3 - zapletené, Zdroj: Llunabellaartists.wordpress.com (http://bit.ly/1Pi8kDG)

Styling k moru č. 3 – zapletené, Zdroj: Llunabellaartists.wordpress.com (http://bit.ly/1Pi8kDG)

Že sa Vám dva drdoly po bokoch nepáčia, lebo na Vás pôsobia detinsky? Bojíte sa, že by Vás nazvali „Pipi – dlhá pančucha“? Ak máte husté vlasy, potom by Vás mohol zaujímať tento update už známeho účesu. Postup je rovnaký, len s tým rozdielom, že pri tejto druhej verzii uzlíky nerobíte po bokoch, ale vzadu a pekne v jednej línii. Tento účes nutne nevyžaduje vyhladené vlasy, no keby ste chceli, môžete ich uhladiť gélom alebo kondicionérom. Môžu byť aj natupírované nad čelom, aby ste svojmu účesu dali rebelský vzhľad.

.

4. Jeden nadýchaný donut na hlave

Mnoho žien sa nemôže pochváliť hustými vlasmi. Keď si takéto vlásky vzopneme do vrkoča, akoby sme ani nič na tej hlave nemali. Riešením, ako vlasy vypnúť a dodať im dojem hustoty, je donut. Donut je pomôcka, cez ktorej otvor prevlečieme cop a potom vlasy rovnomerne rozložíme po jeho stranách, obtočíme okolo vzniknutého objemného drdola a konce zafixujeme sponkami. Postup ukazuje obrázok. V darčekovej sade Insisibobble With Love Kit nájdete jeden veľký a jeden malý donut, ďalej štipec a tri sety preslávených gumičiek Invisibobble, ktoré nezanechávajú vo vlasoch odtlačky. Tie sa pri kúpaní v mori i na bežné nosenie budú hodiť. Niekto nenosí gumičky práve preto, že sa mu potom otlačia vo vlasoch a po rozpustení nechajú zakrivenie, ktoré vôbec nevyzerá pekne. Tieto gumičky i celý tento set si zamilujete.

5. Všestranný štipec Linziclip a iné rýchle účesy

Existuje ešte jednoduchší spôsob, ako uchytiť vlasy tak, aby držali, nelietali, neprekážali. Odpoveďou na Vašu otázku je štipec Linziclip. S jeho pomocou vytvoríte a zachováte v dobrom stave všetky možné i nemožné vlasové kreácie. V čom tkvie jeho výhoda? Ramená štipca Linziclip nie sú navrchu, ale po bokoch a štipec má tak rovný chrbát. Ak ním fixujete účes na zátylku či nad ním, môžete sa i na vysokých sedadlách oprieť, ako keby ste mali vo vlasoch gumičku. Nič Vás nebude tlačiť. Linziclip má zuby tvarované prakticky a tak, aby z nich vlasy nevykĺzli a vo vnútri sú skryté dve perá. Aj tie dotatočne chránia štipec Linziclip pred skĺznutím.

Všestranné Linziclip štipce do vlasov od Elnino.sk pre rýchly styling

Všestranné Linziclip štipce do vlasov pre rýchly styling

Revolučný štipec Linziclip je vyrábaný v troch veľkostiach:

  • MAXI – je vhodný pre jemné a menej husté vlasy, veľkosť 8 cm.
  • MIDI – je vhodnou voľbou pre stredne husté a husté vlasy, veľkosť 3,5 cm.
  • MINI – univerzálna veľkosť vhodná pre všetky typy vlasov bez rozdielu, veľkosť 1,75
Zaobstarajte si jeden štipec Linziclip i Vy a šetrite čas i námahu. Kliknite pre kompletnú ponuku na Elnino.sk.

Páčia sa Vám tieto nápady? Padol Vám niektorý styling k moru do očka a chcete ho vyskúšať? Neváhajte zdieľať tento článok, nech je v lete dokonalo upravených čo najviac dám a nech všetky robíme tento svet krajším.

[Total: 1    Average: 5/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This