Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 25.7.2016 v Novinky, Súťaže a akcie | Bez komentárov

Súťaž „S parfumom na prázdniny“ stále beží

Súťaž „S parfumom na prázdniny“ stále beží

Súťaž „S parfumom na prázdniny“ stále beží a Vy môžete hrať o hodnotné ceny. K účasti stačí zdieľať svoje zážitky a fotky z dovolenky! Svoju šancu na výhru môžete dokonca zdvojnásobiť!

Vyrazte s parfumom na prázdniny

Vezmite svoj parfum na dovolenku / prázdniny a nezabudnite zvečniť jeden z krásnych momentov. Buď si ho zapíšte, alebo ho zachyťte svojim fotoaparátom, pretože každá spomienka sa ráta. Aby ste mali ešte väčšiu motiváciu urobiť tak, je tu pre Vás súťaž „S parfumom na prázdniny“, ktorú organizuje parfuméria Elnino.sk.

Vyrazte s parfumom na prázdniny a zvečnite zážitky

Vyrazte s parfumom na prázdniny a zvečnite svoje zážitky fotografiou alebo písmom

Ako sa zúčastniť súťaže?

Súťažiť môžete dvoma spôsobmi:

1. Odfoťte svoju obľúbenú vôňu na prázdninách a zdieľajte ju pomocou sociálnych sietí Facebook alebo cez Instagram. Vyberte si, ktorá možnosť sa Vám viac páči.

1. 1. Pre účasť cez Facebook nám pošlite svoju fotku z dovolenky správou na Facebooku alebo ju nahrajte pod hlavný obrázok súťaže.

Zdieľajte fotografie cez Facebook

1. 2. Pre zdieľanie fotky cez Instagram uveďte v komentári k fotografii #elninosk_leto, označte jedného alebo viacerých svojich priateľov a sledujte náš instagramový profil na @elnino.bratislava.

Zdieľajte fotografie cez Instagram

2. Napíšte krátky zážitok v súťažnom formulári na webe Elnino.sk. Skrátka opíšte aspoň pár slovami, ktorú vôňu ste vzali so sebou, kam ste šli a čo ste spolu zažili.

Kliknite pre účasť cez súťažný formulár a napísanie zážitku

Vybrať si môžete buď jednu alebo aj obidve možnosti, čím môžete zdvojnásobiť svoju šancu na výhru. Aby bola Vaša účasť v súťaži korektná a aby ste sa nepripravili o šancu vyhrať, z Vášho súťažného príspevku musí byť jasné, že si svoje svoje prázdniny užívate s parfumom. Parfum by mal byť zvečnený na Vašej fotografii a mal by byť tiež spomínaný vo Vašom príbehu. Preto sa i táto súťaž nazýva „S parfumom na prázdniny“.

Pozor, každý účastník súťaže sa môže zapojiť iba s 1 textovým a 1 fotografickým príspevkom. Viacnásobná účasť v súťaži na webe či sociálnych sietiach bude vnímaná ako porušenie súťažných podmienok a môže viesť k vylúčeniu zo súťaže.

Výhry v súťaži "S parfumom na prázdniny" sú lákavé

Výhry v súťaži „S parfumom na prázdniny“ sú lákavé

Čo môžete vyhrať?

Výhrou v súťaži „S parfumom na prázdniny“ je celkom 13 cien, no trinástka v tomto prípade nebude pre nikoho nešťastným číslom, pretože ide o veľmi lákavé a hodnotné ceny. Hrá sa o následovné výhry:

  • 1 x darčeková sada Chloe Chloe pre ženy v hodnote 74,83 €
  • 1 x darčeková sada Paco Rabanne Invictus pre mužov v hodnote 54,88 €
  • 1 x darčekový poukaz na nákup v hodnote 40 €
  • 10 x darčekový balíček v hodnote 18 €

Súťaž bude ukončená v pondelok 15. 8. 2016 a výsledky budú zverejnené v piatok 19. 8. 2016 na tejto stránke – prípadne sledujte náš newsletter, ktorým Vás o výhercoch budeme tiež informovať. Výhercov súťaže na prvých 3 miestach vyberie naša odborná porota, ostatných výhercov vyžrebujeme a to zo zdieľaných fotografií a textových príspevkov.

Nezabudnite si prečítať kompletné podmienky letnej súťaže.

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This