Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 11.5.2016 v Dámske vône, Novinky, Pánske vône, Vône | Bez komentárov

Svieže vône pre zamilovaných i láskychtivých

Svieže vône pre zamilovaných i láskychtivých

Svieže novinky z tvorby vychýrených parfumérov značiek Tommy Hilfiger, Hugo Boss, Prada a Christian Dior Vás spravia pre opačné pohlavie neskutočne príťažlivými. Toto leto nikto neostane sám.

Svieže ako nikdy predtým

Pobyt pri mori či pri akejkoľvek vodnej ploche nám vždy urobí dobre. Všetko pri vode je totiž svieže a akési krajšie. Určite budete súhlasiť, že všadeprítomná zeleň i modrá farba neba odrážajúceho sa na hladine pôsobí upokojujúco a príjemne. Toto svieže divadlo a romantika zomkne bližšie k sebe každý zamilovaný párik a ani nezadaní neodídu s dlhým nosom. Na svieže vlnky, oblačné baránky a prírodu sa radi prídu pozrieť aj tí, ktorí lásku iba hľadajú. Tak to má byť. Príroda je rozhodne lepším miestom na zoznámenie než nejaký hlučný bar alebo koncert. Preto nastavte tvár slniečku, postavte sa vetru do cesty a keď k Vám priveje vetrík nejaké krásne svieže vône, možno budete na stope novej láske.

Aby ste vytvorili harmonický pár, preneste si kúsok sviežosti vody a prírodnej zelene aj na svoje telo a skúste trebárs tieto novinky z ponuky Elnino.sk. Hneď prvé tri parfumy Vám možno budú známe. Majú totiž starších a veľmi úspešných súrodencov, ktorých môžete poznať. Tie by ste si však k vode možno nikdy nedali, ale tieto svieže novinky áno.

Hugo Boss Boss Ma Vie Pour Femme Intense

Kto nepozná vôňu Hugo Boss Boss Ma Vie Pour Femme, tak prišiel o niečo vskutku výnimočné. Jej úvodný tón kaktusového kvetu privodil dojem, že ste v obrovskom skleníku plnom kvitnúcich exotických rastlín. Kaktus kvitne len výnimočne a keď už zakvitne, je to neskutočne lahodná vôňa. Niečo medzi aloe vera, citrusmi a kaktusovým ovocným plodom zvaným opuncia. Exotika ako vyšitá. Aj Tarzan by nechal svoju Jane a zviezol by sa na lianach priamo k Vám. Lenže pre pomerne silný kvetinový tón (špeciálne tón frézie) sa táto romantická dáma nemohla veľmi pohrávať s myšlienkami na vzťah s divochom, akým je on. Koniec koncov, Tarzan by sa asi ťažko zdržiaval v skleníku, že? Nereálna predstava.

Novinka Boss Ma Vie Pour Femme Intense však prináša koncept otvoreného priestoru. Svieže tóny kaktusového kvetu už neprebíja žiadna iná zeleň a srdce z romantických ruží sa tak dostalo von, kde má šancu zažiariť. Ruže na čerstvom vzduchu ožili a sú svieže. Určite za to môže práve ten kaktus, ktorý prilákal včielky k opeľovaniu (ten peľ cítiť) i jemnejší drevitý záver. Boss Ma Vie Pour Femme Intense je pomerne jednoduchá kvetinová vôňa. Jej živelnosť a čistota poteší dámu, ktorá je stále romantická, no túži po láske. Taká dáma keď niečo chce, pôjde si za tým.

Prada Luna Rossa Eau Sport

Bez dvoch dní je tomu rok, čo som Vám na tomto mieste v článku Novinky na leto… predstavila energickú vôňu Prada Luna Rossa Sport. Táto vôňa mala svieže srdce, sladký základ a explozívny pikantný úvod so zázvorom. Bola ako štart pretekov a výstrel zo štartovacej pištole aj so sladkým pocitom víťazstva. Citrusová aromatická novinka patrí taktiež medzi svieže vône.

Luna Rossa Eau Sport sa vracia v čase do minút pred štartom. Nie je ani tak orientovaná na ten záver, ako skôr na ten adrenalín pred i počas pretekov. Predstavte si preteky, kde duje vietor, Vám búši srdce, slnko opiera lúče do Vašej pokožky a Vy bojujete s vlnami. Tento pocit navodia prvé minúty, kde z úvodu prehovoria svieže a aromatické citrusy a nastupuje aj potrebná explozívna zázvorová energia zo srdca. Lenže srdce má dve komory a aj nový parfum ich má dve. Ambrový a drevitý základ vône s druhou komorou srdca – sviežou levanduľou – má taktiež kvality mora – na povrchu je teplá vodu prehriata slnkom, no v hĺbke je more svieže. Vôňa pre pánov Prada Luna Rossa Eau Sport je teda ľahšia a osvieži viac než vlaňajšia novinka. Jej druhou stránkou je však výbušnosť, ktorá v tele pretekára spúšťa príliv energie a tepla, lebo bez adrenalínu by to nebolo ono.

Christian Dior Fahrenheit Cologne

Táto drevitá korenistá kolínska voda nie je v skutočnosti úplnou novinkou, len na Slovensku sa na ňu muselo o čosi dlhšie čakať. No však to už poznáme… Avšak predstavovať známy parfum Christian Dior Fahrenheit Vám určite nemusím. Kontroverzný Fahrenheit má veľa fanúšikov, ale tiež veľa odporcov. Pre niektorých mužov je veľmi ťažký a jeho tóny kože v spojení s pižmom nelichotia úplne každému typu. Táto jej drsnosť a živočíšnosť sa odrazila aj vo verzii Aqua a tak prišlo nové riešenie, ktoré ulahodí úplne každému, kto má rád citrusy, ako mala vôňa Eau Sauvage, mierne pikantné drevité vône a kvetinový akcent typický pre Fahrenheit.

Začiatok Christian Dior Fahrenheit Cologne je citrusový. Kolínska voda odštartuje citrónmi, mandarínkami a bergamotom. V tejto fáze sa na predchodcu nepodobá, on bol od začiatku aj hodne pikantný, skôr by ste tu videli vôňu Eau Sauvage, alebo ešte viac spomínanú Fahrenheit Aqua, z ktorej si novinka vzala aj fialkový kvet a pokračuje presne v tomto duchu. Dominantná fialka je jemne okorenená muškátovým orieškom, zvýraznená a uzemnená zeleňou pačuli a podčiarknutá vetiverom. Citrusy pretrvávajú len do nástupu kvetinového srdca a celá vôňa má krásny púdrový záver. Neváhala by som ju napriek všetkému nazvať športovou. Nie je totiž vôbec sladká, skôr ide o niečo svieže a predsa má z pôvodného jemne sladkého Fahrenheita dosť mužnosti i zvodnosti. Za mňa určite áno. Podľa mňa je tento kúsok úplne ideálnou vôňou na leto. Krása.

Svieže duo pre zamilovaných a milujúcich

Značka Tommy Hilfiger len málokedy myslí len na jedno pohlavie. Keď novinky, tak vždy rovno dve. Jednu pre dámy, druhú pre pánov a väčšinou sa spoločne krásne dopĺňajú. Citrusové aromatické novinky nie sú výnimkou. Ak si s nimi vyrazíte do sveta, každému naokolo bude nad slnko jasné, že Vy dvaja ste boli stvorení jeden pre druhého. Obidve sú svieže a rozžiarené ako čerstvo zamilovaní ľudkovia a ja by som povedala, že keby ste si ich omylom vymenili, nestala by sa žiadna katastrofa. Keď si prečítate článok Pánske vône, ktoré aj na dámach voňajú krásne, tak pochopíte, prečo.

Tommy Hilfiger Tommy Girl Citrus Brights si predstavte ako dámu, ktorá sa čľapká vo vode a jej milý ju pri tom pozoruje. Ona sa tvári bezstarostne, akože ju to nezaujíma, ale dobre vie, že jeho to nenecháva chladným. Hneď v úvode novinka rozpráši okolo Vás svieže citrusy, zázvor a akordy ľadovej vody. Doslova hovorí: „Poď ku sa mne osviežiť“. Potom sa ale pridajú koreniny (muškátový oriešok, koriander, šalvia), flirtujúci jazmín a to všetko na drevito – pižmovom základe. Ten neosviežuje, on skôr prebudí zmysly každého naokolo. Chcela by som byť v koži toho fešáka a vedieť, čo sa mu preháňa v hlave. Tieto tóny sa totiž mužom veľmi páčia. Možno mu budete musieť dokázať, že sú pre Vás ostatní muži neviditeľní.

Pána Tommy Hilfiger Tommy Citrus Brights som už predstavila. Leží na brehu, vietor a voda, ktorá špliecha od nej, mu ničia účes, ale jemu je to fuk. Rozmýšľa, či ešte ostane na slnku, alebo skočí do vody. Aj táto vôňa má totiž dosť energie citrusov a spontánnosti. Jediným čisto pánskym prvkom je borovica, tá však tvorí len taký chvostík. Novinka sa nepotrebuje prezentovať ako drsný chlap. Oveľa viac si všimnete elegantný vetiver a pikantný zázvor, ktorý ale celkom pohltil srdce. Tam by mala byť podľa zloženia levanduľa s mätou, no bylinky som pri testovaní nepovšimla.  To však nemení nič na tom, že je vôňa svieža a súčasne teplá ako pobyt pri vode a že by som ju pokojne kúpila aj sebe.

Svieže zamilované duo Tommy Hilfiger

Svieže zamilované duo Tommy Hilfiger

Či už ste svoju lásku našli, alebo ju len hľadáte, svieže parfumy na leto určite nič nepokazia. Ale ani na jar a na jeseň nebudú zlé. Opačné pohlavie Vás bude vďaka nim vnímať ako pozitívne naladeného človeka a večného optimistu. To je skvelý začiatok nového vzťahu v prírodnej oáze pokoja, nie?

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This