Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 27.10.2014 v Dámske vône, Vône | Bez komentárov

Tajomné parfumy v temnej čiernej

Tajomné parfumy v temnej čiernej

Nie každý má pochopenie pre parfumy s extravagantným dizajnom, akoby vyšli z temnoty. Faktom však ostáva, že čierna farba je stále moderná. Keď sa navyše kombinuje so zlatou, vyzerá veľmi tajomne a temne, ale tiež luxusne a čarovne, ako naše parfumy, o ktorých dnes bude reč.

Očarujúci parfum Black XS L’Aphrodisiaque

Značka Paco Rabanne vystavala celú svoju kolekciu vôní Black XS práve na zaujímavom kontraste čiernej a zlatej farby. Doslova udiera do očí svojim rockerským zjavom so zlatými ostňami a lebkou. Človek by sa jej celkom určite zľakol a mohol by čakať, že z toho flakónu vyskočí nejaký duch.

Keď však príde reč na vôňu Black XS L’Aphrodisiaque v limitovanej edícii, tá by sa viac hodila do rozprávky, kde všetko končí dobre. Je odvážna a drsná ako rock, ale stále čistá a zmyselná ako rocková balada plná lásky. Celá jej elegancia sa točí okolo nahorkastých citrusových tónov a prenikavej vône kapucínky s významným kvetinovým akcentom. Tým sa parfum začína a kvety sú typickým prvkom tejto orientálnej kvetinovej vône.

Dámska vôňa Paco Rabanne Black XS L'Aphrodisiaqueparfumovaná voda z ponuky vôní Elnino.sk

Paco Rabanne Black XS L’Aphrodisiaque EdP

Aj srdce vskutku zabrnká na citlivé struny tých dám, ktoré milujú kvetinové parfumy. Kvet durmanu posmelený vanilkou a ambrou zo základu vône prepožičiava kompozícii omamnú sladkú vôňu, akoby nešlo o parfum, ale zaklínadlo černokňažníka. Zrejme chcel, aby bolo na tomto svete viac lásky, preto ho vyčaroval pre dámy, aby sa stali vílami a poľahky zvábili každého pocestného. Flakón je označený lebkami, nech vieme, že čary nie sú žiadne žarty a treba s nimi narábať uvážlivo.

Oproti tejto do hlavy stúpajúcej aróme už kvet ruže a šťavnaté tóny broskyne pôsobia len jemne a trošku nám rozochvejú vôňu, aby nepôsobila na zmysly utlmujúco. Zvádzanie predsa potrebuje iskru a chvenie, nemá pánov utlmiť. To by bolo aké afrodiziakum, keby nám po ňom zaspali?

Po dámskej vôni Black XS L’Aphrodisiaque by mohla siahnuť každá dáma, ktorej ostal zmysel pre romantické zvádzanie a verí v dobré rozprávkové konce. S parfumom Black XS L’Aphrodisiaque je osud toho milého pána, po ktorom už tak dlho poškuľujete, dávno spečatený. Nemá najmenšiu šancu povedať Vám NIE.

Dámsky parfum Paco Rabanne Black XS L’Aphrodisiaque je dostupná na Elnino.sk

Živelný parfum Lady Gaga Fame pre ešte živšie dámy

Parfum Lady Gaga Fame dostihol povesť Lady Gaga. Je v ňom kus sladkej ženskej povahy, ktorú vieme vycítiť z pesničiek Lady Gaga, ale tiež okázalosť a sila tejto dámy, ktorá do svojich „chápadiel“ lapí každého muža. Aj flakón je pevne zovretý v akýchsi ramenách, ktoré by pokojne mohli byť chápadlami. Vyrobený bol z číreho skla, aby ste videli tú efektne temnú čiernu tekutinu vo vnútri.

Lady Gaga Lady Gaga Fame EdP v ponuke vôní Elnino.sk

Lady Gaga Lady Gaga Fame EdP

Dobré dievčatá sa možno dostanú do neba, ale tie ostatné by si s vôňou Lady Gaga Fame mohli pokojne spraviť zastávku v pekle, vyhnať z neho všetkých čertov vôňou kadidla a potom triumfálne odkráčať do nebíčka so šibalským úsmevom na perách. Dámy, ktorým sa táto vôňa páči, nerešpektujú pravidlá. Ani parfumu Fame pravidlá veľa nehovoria. Nebol vytvorený ako pyramída s hlavou, srdcom a základom. Je to skôr akási trampolína, ktorá raz vyhodí do vzduchu jeden tón a potom nečakane vyletí iný. Presne ako keď Lady Gaga odíde do zákulisia, aby sa vzápätí objavila so steakom na hlave. Je to šokujúce, poburujúce, ale tiež sexy. Ale teraz dajme život hviezdy nabok, veď aj Lady Gaga je len obyčajná žena ako ja alebo Vy. Nikdy nehodnoďte parfumy celebrít podľa toho, aké meno je za nimi. Ak sa Vám páčia tóny, kašlite na stereotypy a berte vôňu, kým je skladom.

Dámsky parfum Lady Gaga Fame sa nachádza v kategórii orientálnych kvetinových vôní, no úplne najviac v ňom ucítite sladký med a marhule na pozadí temnej sily kadidla. V zvádzaní bude vôňa preborníkom kvôli veľmi silnej kombinácii kvetov. Kvet šafránu, kvet orchidey a sambackého jazmínu urobia okolo Vašej novej temnej aury a rohov čertíka belostný kvetinový závoj a svätožiaru. Takýchto vôní je naozaj ako šafránu.

Vôňa tohto typu bude vyhovovať živelnej žene, ktorou občas šijú všetci čerti a inokedy sedí ako päť peňazí s nohou cez nohu a hádže anjelsky nevinný úsmev. Presne ako sa budú meniť jej nálady a prichádzať nové nápady, bude sa meniť i vôňa. Ale nezmení sa nejako radikálne. Nevybehne z nej žiadny Lucifer, ktorý by Vás mal vyľakať ako strašidelný kostým na Halloween. Len sa môže občas dostať do popredia iný tón, ktorý inokedy veľmi nevnímate. Toto je tiež dôvod, prečo na každom človeku vonia inak a prečo sa s ňou každá dáma stáva jedinečná.

Aj dámsku vôňu Lady Gaga Fame môžete mať okamžite. Odkiaľ? Predsa z Elnino.sk

Naše dámske parfumy sa skutočne hodia k sviatku, ktorý sa blíži. Ak sa chystáte na nejakú Halloweensku oslavu, určite s nimi zabodujete. Vyskúšate niektorý?

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This