Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 28.9.2016 v Novinky, Súťaže a akcie, Vône | Bez komentárov

Telový olej Frais Monde Body Oil zadarmo k nákupu

Telový olej Frais Monde Body Oil zadarmo k nákupu

Chceli by ste vyskúšať voňavý telový olej Frais Monde Body Oil a úplne zadarmo? Parfuméria Elnino.sk pripravila akciu, v rámci ktorej svoj olejček získate ako darček k nákupu produktov Frais Monde!

Získajte nádherný darček k nákupu!

Od 27. 9. 2016 získate ku každému nákupu tovaru Frais Monde nad 32 € ZADARMO malé prekvapenie! Teda ono nie je tak úplne malé. Do Vášho balíčka s tovarom bude pridaný telový olej Frais Monde Body Oil v hodnote 12,18 €.

V aktuálnej ponuke Elnino.sk nájdete produkty Frais Monde rôzneho zamerania. Parfumované oleje a toaletné vody, ktorých vône sa budú aj v chladnom jesennom počasí priam vynímať a priťahovať pozornosť. Kozmetika pre voňavú starostlivosť o telo i dôslednú starostlivosť o pleť. Keby ste chceli, dostupné sú aj telové oleje. Môžete si nejaký kúpiť a budete mať vlastne dva. Sortiment Frais Monde je široký.

telové oleje, mlieka i toaletné vody Frais Monde Vás milo prekvapia

telové oleje, mlieka i toaletné vody Frais Monde Vás milo prekvapia svojou vôňou

Celý sortiment vôní a kozmetiky Frais Monde

Telový olej Frais Monde Body Oil

Telový olej sa skladá z kombinácie rastlinných olejov. Pomáha udržiavať a obnovovať hydrolipidickú bariéru pokožky, čo je akási obrana pokožky pred stratou vlhkosti. Na masáže sa telové oleje Frais Monde Body Oil hodiť nebudú. Ich vstrebávanie je bleskové. Sotva stihnete dvakrát prejsť po natretom mieste a už je olej kompletne vstrebaný. Mandľový, jojobový a marhuľový olej v základe oleja však poskytnú Vášmu telu tú najlepšiu starostlivosť. A nezabudnime ani na obsah vonných esencií. Telo je po použití krásne prevoňané. Z aktuálnej ponuky ma najviac oslovili tieto dva oleje.

Telový olej Frais Monde Black Dahlia Body Oil

Telový olej Frais Monde Black Dahlia Body Oil

Telový olej Frais Monde Black Dahlia Body Oil

Black Dahlia (po taliansky Dalia Nera) predstavuje vôňu čiernej georgíny. Vôňa georgíny je omamná, tajomná a očarujúca. Je ideálna na noc a pre ženu, ktorá chce zvádzať. Väčšinou georgínu nachádzame v orientálnych parfumoch. Ak sa niekam večer chystáte, alebo chcete stráviť príjemný večer vo dvojici, votrite do pokožky telový olej Frais Monde Black Dahlia a naneste aj zopár kvapiek parfumovaného oleja Black Dahlia. Budete neodolateľná.

Telový olej Frais Monde Leaves Body Oil

Telový olej Frais Monde Leaves Body Oil

Telový olej Frais Monde Leaves Body Oil

Jemná vôňa lístkov zo stromov a kríčkov vytvorila sviežu a čistú vôňu Leaves (po taliansky Foglie). Tieto listy nie sú len také obyčajné. Nesú v sebe spolu so zeleňou aj esencie bobúľ, kvetov a plodov, ktoré práve tieto stromy a kríky dávajú svetu. Je teda trošku sladká po ovocí, no súčasne i svieža po zeleni a púdrová po kvetoch. Telový olej Frais Monde Leaves odporúčam ako domáci wellness. Nájdite pár ochotných rúk, ktoré Vám natrú olejom aj chrbát a užívajte si relax. Na posedenie s priateľmi môžete olej opäť kombinovať s parfumovaným olejom Leaves.

Ktorý telový olej získate k objednávke? Bude to Black Dahlia, Leaves, alebo snáď nejaký iný? To jediné Vám žiaľ neviem dopredu povedať. Do balíčka bude pridaný náhodne podľa aktuálnych skladových zásob. Ale ono je to vlastne jedno, pretože všetky voňajú krásne.

Akcia platí od 27. 9. 2016 (00:01 hod.) do 3.10. 2016 (23:59 hod.) alebo do rozdania darčekov.

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This