Pages Menu
FacebookRss

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 15.8.2017 v Poradňa, Súťaže a akcie, Vône | Bez komentárov

Testery kozmetiky – poklady za super ceny

Testery kozmetiky – poklady za super ceny

Na prvý pohľad sa testery kozmetiky nezdajú byť atraktívne. Hlavne keď si predstavíte tie, ktoré v kamenných obchodoch držali desiatky až tisíce párov rúk. Ja však radím zahodiť predsudky a ušetriť.

Ak ste čítali článok Sú testery to isté ako parfumy…, potom pre Vás nebude žiadna novinka, že testery kozmetiky i testery vôní majú identické zloženie produkty v štandardných prevedeniach. Rozdiel je iba v tom, že ich balenie vyzerá skromnejšie. To sa týka ako kozmetiky, tak i vôní.

Testery vôní

Čo slovo „TESTER“ znamená v reáli? Pokiaľ ide o parfumy, fľaštička testera sa bude síce podobať na fľaštičky bežného predajného balenia, ale s veľkou pravdepodobnosťou nebude mať ozdobné kryty, mašličky a kadejaké príkrasy. Testery vôní predsa stoja na policiach v obchodoch a ľudia z nich striekajú na seba a na papieriky, aby si parfumy vyskúšali. Nie sú štandardne určené na ďalší predaj a neráta sa, že by ich mal niekto u seba doma vystavovať na obdiv. Pre výrobcu nemá teda význam investovať trebárs do masívneho skleneného vrchnáčika, ktorý sa možno po troch otvoreniach v obchode niekam zakotúľa alebo sa v horšom prípade rozbije. Tieto testery vôní som si napríklad kúpila ja.

Keď som kupovala parfumy Hugo Boss z edície Boss Bottled, verzia Boss Bottled Night mala vrchnák. Pri najpredávanejšej ikone Boss Bottled už výrobca nebol taký štedrý a nedodal ani len jednoduchý plastový kryt. Príjemné prekvapenie mi naopak nachystal výrobca Issey Miyake, ktorý dodal vôňu Pleats Please i s masívnym plastovým vrchnákom. Môže sa však stať, že raz aj on nastolí šetrnejší režim. Nechcem maľovať čerta na stenu, ale praktiky výrobcov sa menia zo dňa na deň. Ak si teda kupujete tester, pre istotu neočakávajte parádu v plnej výbave. Môže sa stať, že Váš parfum nebude mať vrchnáčik vôbec, alebo bude mať len plastový kryt. Navyše majú testery na spodnej strane flakónika vždy napísané, že ide o verzie určené na prezentáciu. Nikoho nimi neoklamete. Pokiaľ však testery vôní nepotrebujete ako darčeky ani kúsky do výstavnej vitríny, ich kúpou dobre ušetríte. Ceny testerov sú spravidla veľmi výhodné.

Pozrite, aké testery vôní svetových značiek nájdete na Elnino.sk

Testery kozmetiky lacno a rýchlo

Ak ide o high-end kozmetiku, testery sú perfektnou možnosťou, ako si dopriať inak drahé kúsky a nemať prievan v peňaženke. Ja som si týmto spôsobom zadovážila zatiaľ dva testery kozmetiky Guerlain a jeden z nich ste mohli vidieť v článku Kozmetika Guerlain a to najlepšie na leto. Je to totiž moja milovaná značka.

Než ale pôjdete nakupovať, ešte by ste mali vedieť jednu vec. Ak naďabíte na testery v ponuke Elnino.sk, samozrejme nejde o používané produkty, do ktorých niekto pred Vami hrabal rukami. Testery kozmetiky sú fungl nové produkty zabalené vo fólii alebo obyčajnej jednoduchej škatuľke, alebo aj nezabalené (ak ide napríklad o mejkapy). Obchod sa Vám iba snaží opäť týmto spôsobom dopriať kozmetiku vysokej kvality za super ceny. Preto ich predáva a preto spustil aj túto akciu, v rámci ktorej získate 10 % zľavu na všetky testery kozmetiky.

Akcia platí od 15. 8. 2017 (00:01 hod.) do 21. 8. 2017 (23:59 hod.) alebo do vypredania zásob.

A tu je môj ďalší spomínaný tester, ktorého nákupom som ušetrila.

Testery kozmetiky Guerlain majú na pohľad obyčajné škatuľky

Testery kozmetiky Guerlain majú na pohľad obyčajné škatuľky

Keď ho takto vidíte, poviete si, že to nie je nič moc. Obyčajný biely kartón a ešte k tomu prelepený samolepkou, ktorej sa odlepuje roh. Jediné, čo púta pozornosť, sú nadpisy, ktoré prezrádzajú, že ide o produkt vyrobený vo Francúzsku a produkt značky Guerlain. Tak sa teda pozrime, aký poklad ukrýva tá nudne vyzerajúca škatuľka.

V škatuľke sa nachádzal poklad – podklad pod makeup Guerlain L´Or s obsahom častíc zlata, ktorý pleť rozjasní a pripraví na aplikáciu mejkapu. Nechýba mu dávkovač ani kryt s ozdobným gravírovaným nadpisom. Tento tester momentálne obchod skladom nemá, ale zato má veľa ďalších úžasných testerov od výrobcov svetového významu. Ak ide o mejkapy, séra, krémy, riasenky… tie majú originál fľaštičky a tuby. Iba bude na nich nadpis „TESTER“.

Náplne do púdrov, farby na obočie a očné tiene sú samozrejme balené iba v plastových blistroch (guličky Meteorites v sáčkoch). Rúže zasa nebudú v nablýskaných obaloch s ozdobnými krytmi a zrkadielkami. Tie si budete musieť vložiť do nejakého obalu, pokiaľ ich budete chcieť prenášať v kozmetickej taštičke. Ale malo by to niekomu vadiť? Mne teda nie. Za produkty tejto kvality sa nemusím hanbiť ani keby som ich mala doma skladovať či nosiť v obaloch od tresky v majonéze.

Všetky kozmetické testery v ponuke si môžete pozrieť na webe Elnino.sk

Samozrejme, to tvrdenie vyššie bol iba pokus o žart, moja dekoratívna kozmetika má sofistikovanejšie kryty aj keď improvizujem. Chcem tým povedať, že najväčším lákadlom a najväčším plusom pre testery kozmetiky je kvalita a výhodná cena. Nevidím dôvod, prečo by sme pri kúpe perfektných produktov nemohli ušetriť a prečo by si každá dáma z času na čas nemohla dovoliť i produkt z high-end kozmetiky. Hoci i tester. Neváhajte a urobte si radosť.

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This