Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 20.12.2016 v T - Z, Vône, Značky od A po Z | Bez komentárov

Thierry Mugler. Aké je tajomstvo jeho úspechu?

Thierry Mugler. Aké je tajomstvo jeho úspechu?

Aj keby Thierry Mugler nikdy nevymyslel nič iné než slávny parfum Angel, jeho meno sa už nezmazateľne zapísalo do dejín vôní. Zistite, čo sa skrýva za úspechom slávnych parfumov Thierry Mugler.

Podpis Thierry Mugler

Slávny návrhár a tvorca parfumov Thierry Mugler má slovo vo svete módy už od svojich dvadsiatych narodenín. Opustil domov a vybral sa do sveta. Konkrétne do Paríža, kde boli jeho módne kreácie na očiach viac než doma v Nemecku. Už od samých začiatkov, keď sa v ňom prebudila duša umelca, šiel tvrdo proti tradičnej neforemnej móde. Tá sa mu protivila.

„Ako dieťa sa mi nežilo dobre vo svete, ktorý je nám predpísaný. Sníval som o tom, že vytvorím iný svet mne na mieru – svet, ktorý by som vlastnil ja sám…“ – Thierry Mugler

Módu Thierryho vždy charakterizovala až avant-gardná výstrednosť. Thierry Mugler nevníma ženské šaty ako niečo, čo skryje telo ženy. Odev neberie ako ochranný obal, ale ho považuje za reklamu či vizitku, ktorou máme upútať. Za súčasť nášho prejavu. Ultra ženský štýl, dramatizácia, flirtovanie, sebavedomie – presne toto je svet, ktorý chce vidieť Thierry Mugler všade okolo seba. A aj sa mu v tom darí, pretože jeho tvorba už získala nejedno ocenenie.

Thierry Mugler parfumy

Rovnaké úspechy na Thierryho Muglera počkali aj vo svete parfumov. Tento vizionársky dizajnér vzal najkvalitnejšie prírodné a inovatívne materiály, z ktorých mnohé sú dokonca i pomerne drahé. Skombinoval ich a vytvoril vône, ktoré majú osobitý charakter, nedajú sa nijako skopírovať a človek si ich okamžite zapamätá. Verte, že o napodobnenie sa už pokúšali mnohé nosy, ale parfumy Angel, Amen, Alien, Womanity a iné slávne vône Thierryho Muglera neprekoná nič.

Mnohé z jeho parfumov i noviniek už na tomto blogu rozoberané boli a nájdete ich pod pod záložkou Thierry Mugler.

Tajomstvo úspechu? Do ikonickej vône Chanel No. 5 sa údajne dostalo viac aldehydov, než bolo pôvodne v pláne. Tentokrát to tvorca spravil zámerne. Najslávnejšie parfumy Thierry Mugler boli predávkované niektorou / niektorými zo zložiek a celý zvyšok sa tomu prispôsobil v dokonalej harmónii. Kombinácia extra koncentrácie pačuli, karamelu, čokolády, medu, vanilky a dodatku ovocia vo vôni Thierry Mugler Angel si okamžite získala srdcia žien a vyvolala doslova davové šialenstvo. Priniesla tomuto parfumu ocenenie a dostala ho až do siene slávy. Angel je parfum, ktorý dnes pozná každá druhá žena a ktorý nosia i celebrity.

Thierry Mugler Angel

Thierry Mugler Angel

Že sa preslávila aj pánska vôňa, bola samozrejmosť. Dajte z Angela preč čokoládu, nahraďte ju kávou, pridajte bylinky a dostanete pánsku verziu Thierry Mugler Amen (správne A*Men) – lásku mnohých mužov. Dámsky parfum Thierry Alien, ten bol pre zmenu predávkovaný jazmínom zasnúbeným s tónmi dreva a ambry. Taktiež jeden z najpredávanejších parfumov od tohto tvorcu. Boli tu ambície vytvoriť niečo podobné alebo snáď aj lepšie než sú tieto tri spomínané vône,  ale Angel, Amen a Alien stále vedú v rebríčkoch.

Thierry Mugler Amen a Alien

Thierry Mugler Amen a Alien

Thierryho parfumy vždy rešpektujú osobnosť človeka, ktorý ich nosí. Možno sa Vám nebudú páčiť všetky. Teda nie možno, ale určite ich nebudete milovať všetky do jedného, lebo každý je niečím špecifický. Ani my predsa nemáme všetci rovnaký vkus. No či už ste mestský typ človeka milujúci spoločnosť, pohodová a zmyselná bytosť, zarytý následovník módnych trendov, alebo žiarivá superstar, vždy si medzi nimi nájdete ten svoj.

Spoznajte unikátne parfumy Thierry Mugler aj vďaka sviatočnej akciovej ponuke parfumérie Elnino.sk. Akciové ceny platia do 26. 12. 2016 a ponuka platí do vypredania zásob.

Pozrite si celú ponuku parfumov Thierry Mugler a nájdite ten svoj

Tvrdenie, že Thierry Mugler navrhuje odevy a parfumy, nevystihuje v celej miere to, čo on skutočne robí. Thierry Mugler vytvára umenie, vedu a ako sa on sám vyjadril, vytvára rozdielne svety. Hoci každý z nás je iný, v jednom z jeho svetov sa budeme určite cítiť ako doma.

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This