Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 13.1.2015 v T - Z, Vône, Značky od A po Z | Bez komentárov

Tom Ford – parfumy Par Excellence

Tom Ford – parfumy Par Excellence

Objavte parfumy Tom Ford a ukážte svoj štýl. Thomas Carlyle Ford, je známy ako všestranný muž, ktorého neuveriteľný sexappeal a elegancia sa ako esencia prenesie do všetkého i do vône.

Tom Ford ako americký herec, režisér a módny návrhár. Pri zmienke jeho mena si každá dáma vybaví krásnu mužskú tvár a kto ho raz počul, ten si určite zapamätal aj jeho príjemný hlas. Tento človek bol predurčený k tomu, aby sa ukazoval a nikdy sa nenudil. Aj popri štúdiách sa živil reklamou. Podľa overených zdrojov bol schopný mať prsty aj v 12 reklamách naraz. Získal síce aj vytúžený titul v štúdiu architektúry, no nebol mu až taký potrebný, pretože Tom Ford sa vždy vedel uplatniť aj inak.

Už ako stážista sa mohol učiť od tých najlepších. Začalo to prácou pre oddelenie tlače módneho domu Chloé a to bol naozaj len začiatok. Od roku 1990, kedy vstúpil do biznisu módneho domu Gucci sa behom dvoch rokov vypracoval až na kreatívneho riaditeľa a svojou prácou zdvojnásobil majetok spoločnosti, ktorá bola predtým takmer na kraji krachu. To však neboli parfumy. V Európe prerazil v prvom rade ako človek s citom pre módu a uplatnil sa v návrhárstve. K parfumom ho to pritiahlo o čosi neskôr, keď sa spoločnosť spojila so značkou Yves Saint Laurent. Vtedy prišiel obrat aj u Toma Forda a dal sa na iné chodníčky. Úspech vôní M7 (novšiu verzia vône – M7 Oud Absolu) a Opium (o ktorom sa dočítate tu) mal na svedomí práve Tom Ford. Zrejme vtedy mu napadlo, že prečo by nemohol mať i svoje vlastné vône.

Dámsky parfum Tom Ford Black Orchid

Parfum Tom Ford Black Orchid

Úspech v Európe ho motivoval v roku 2005 k návratu do USA, kde si založil svoju vlastnú značku a o rok neskôr uzavrel obchodné partnerstvo so spoločnosťou Estée Lauder. Bolo to dobré rozhodnutie, pretože hneď v prvý rok prišiel s neskutočne zmyselným dámskym parfumom Tom Ford Black Orchid, ktorá dobyla celý svet a bleskovo si získala srdcia dám svojou inakosťou. Kombinoval v nej čokoládu s pačuli, kvetmi a ovocím, ktoré zadymilo kadidlo.  Parfum Black Orchid má presne to, čo majú parfumy Toma Forda – je mocný, obsahuje len tie najkvalitnejšie ingrediencie a super dlho vydrží.

Pánsky parfum Tom Ford Noir patrí medzi TOP pánske parfumy Elnino.sk

Pánsky parfum Tom Ford Noir

Medzi ďalšie úspešné parfumy Toma Forda patria dámske parfumy Sahara Noir, White Patchuli, Violet Blonde. Všetky parfumy predáva Elnino.sk. Z tých pánskych určite spomeniem pánsku vôňu Tom Ford Noir (bližšie info tu), ktorá uzrela svetlo sveta v roku 2012.

Nezabudnime na vysoko úspešnú a celosvetovo uznávanú edíciu Private Blend. Nachádza sa v nej niekoľko srdcoviek vhodných pre zamilované páry, ktoré by chceli voňať rovnako. V tejto sérii sa nachádzajú unisex parfumy, ktoré patria medzi best-sellery: Tobacco Oud, Neroli PortofinoCosta Azzurra.

Unisex parfumy Tom Ford: Tobacco Oud, Neroli Portofino a Costa Azzurra, všetky v predaji na Elnino.sk

Unisex parfumy Tom Ford: Tobacco Oud, Neroli Portofino a Costa Azzurra

Ak budete súhlasiť, niekedy môžem venovať jeden článok téme „unisex parfumy“ a budete si môcť prečítať niečo viac aj o týchto úspešných kúskoch, nech viete, o čom píšem.

Tom Ford parfumy v ponuke Elnino.sk

Rozhodne ich odporúčam nielen pre ich kvalitu, ale i eleganciu Tomovi Fordovi vlastnú. Ako hovorí nadpis, tieto parfumy sú excelentné a budú sa Vám spájať s výnimočnými okamihmi. Dajte im šancu a uvidíte.

Páči sa Vám tento článok? Dajte o ňom vedieť aj svojim priateľom a nezabudnite ho zdieľať.

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This