Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 11.6.2015 v Pánske vône, Poradňa, Vône | 4 komentárov

Pánske parfumy na prvé rande TOP 10

Pánske parfumy na prvé rande TOP 10

Aby Vaše prvé rande nebolo posledným, mali by ste si dobre premyslieť, aké pánske parfumy sa hodia a aké nie. Opýtala som sa preto žien, ktoré pánske parfumy sa najviac páčia im a čo v nich evokujú.

Najlepšie pánske parfumy očami žien

Výroky dám Vás rozhodne prekvapia. Úprimne, takú veľkú predstavivosť som nečakala ani ja. Zatiaľ čo myseľ muža sa pri  zacítení dámskej vône len pragmaticky rozhoduje medzi „páči“ a „nepáči“ a či sa dáme hodí alebo nehodí, myšlienkové pochody ženy sú komplikovanejšie, ak posudzujú pánske parfumy. Mnohým ženám sa dokonca vynorili z predstáv aj konkrétne obrazy mužov, ich rysy, farba vlasov a podobne. Takže ktoré pánske parfumy sa dostali do TOP 10? Prezradím.

Pánske parfumy Gucci, Lacoste, Michael Kors, Hugo Boss, Guess, Giorgio Armani, Christian Dior, Calvin Klein, David Beckham, Givenchy , všetky k zakúpeniu na Elnino.sk

Pánske parfumy Gucci, Lacoste, Michael Kors, Hugo Boss, Guess, Giorgio Armani, Christian Dior, Calvin Klein, David Beckham, Givenchy

Bez závislosti na počte hlasov sa v TOP desiatke objavili tieto pánske parfumy, konkrétne ide o toaletné vody:

1. Gucci Guilty, 2. Lacoste Eau de Lacoste L.12.12 Red, 3. Michael Kors Michael Kors for Men, 4. Hugo Boss Boss No. 6, 5. Guess Seductive Homme Blue, 6. Giorgio Armani Emporio Diamonds for Men, 7. Christian Dior Fahrenheit, 8. Calvin Klein Eternity, 9. David Beckham Homme, 10. Givenchy Gentleman

1. Gucci Guilty

Máte zmysel pre módu a trúfli by ste si aj na nejaký odvážny outfit, ale nechcete veľmi riskovať, že sa jej Vaša vôňa nebude páčiť a ani pôsobiť ako model? Potom berte na rande vôňu Gucci Guilty. Silná vôňa pačuli v základe je dosť rázna, aby rozvibrovala je zmysly, ale neprebije ani krásny tón cédrového dreva, ktorý robí muža ešte mužnejším. Svieži levanduľovo-citrónový úvod a kvetinové srdce zasa pridáva eleganciu. Značka Gucci sa preslávila svojim elegantným a moderným štýlom, ktorý nikdy nezabudne preniesť aj na svoje dámske a pánske parfumy. Ako sa vyjadrila Lenka, jedna z opýtaných dám, s  Gucci Guilty ukážete, že viete, čo sa nosí. Táto vôňa ju nikdy na nikom neurazila.

2. Lacoste Eau de Lacoste L.12.12 Red

„Červená Lacoste L.12.12 ma nadchne v každom období, pretože si s ňou okamžite predstavím muža plného energie. Nejakého športovca, atléta s dobrou kondíciou. Dokonca aj v zime, hoci v zime som ju ešte na nikom necítila. No keď sa ku mne dostane ten závan, moja predstavivosť usilovne pracuje. Však červená je dynamická farba, nie?“ Vierka to vyjadrila úplne presne. Lacoste Eau de Lacoste L.12.12 Red je energiou vo fľaštičke a súhrou všetkých stránok muža v perfektnej rovnováhe. Pán bude svieži ako citrusy, pikantný a horkokrvný ako to korenie a zázvor, exotický a vášnivý ako čaj roibos a mango. No aké pánske parfumy porazia toto všetko?

3. Michael Kors Michael Kors for Men

„Neviem prečo, ale keď si náš kolega kúpil túto vôňu, všetky baby v kancelárii si odrazu všimli, že existuje. Predtým bol taký nevýrazný, no teraz len otvorí dvere a my už nosom nasávame vzduch a vieme, že prišiel náš Juro. Už aj naša šéfka ho prestala mať v zuboch. A to ten parfum ani nie je nejaký ťažký. Niečo v tom parfume je.“ A ja veľmi dobre viem, čo tým Miška myslela. Zloženie vône Michael Kors Michael Kors for Men má na ľudí doslova dych zrýchľujúci vplyv. Pritom nie je ani drahá. Viac o nej sa dozviete v článku Noc a deň vo voňavom podaní parfumov.

4. Hugo Boss Boss No. 6

„Keď si môj chlap domov doniesol túto vôňu, odrazu ju chcel aj švagor, bratanec, lebo všetky ženy v našej rodine sa do nej úplne zbláznili. Cítime v nej škoricu, jabĺčko a vanilku. Ako koláč. Keby sa navoňali všetci naraz niečím iným, asi by nám vadilo, že sa takto opičia jeden po druhom, ale tento parfém vonia na každom inak a na každom dobre.“ Čo dodať k slovám Janky? Asi len toľko, že s Hugo Boss Boss No. 6 bude každý muž na zjedenie. Vonia moderne, delikátne a príjemne každému nosu, pretože z nej žiadny tón nevyráža a neotravuje. Aj tí, čo nemajú radi pánske parfumy, ju budú mať radi. Hodná každého eura, ktoré utratíte.

5. Guess Seductive Blue

O vôni Guess Seductive Homme Blue by som povedala, že jej tvorca dobre vedel, prečo jej dáva také meno. Je svieža, športová s dotykom pikantnosti. Každý Vám automaticky uberie vek a zaradí Vás k mladším ročníkom a to bude aj Vaša výhoda. Veď kto má viac sily a vytrvalosti ako mladý muž? Za mužnosť určite získate 10 bodov z 10. Ďalšie možno budú za ten závan nostalgie. Nie je to tak úplne súčasná vec a ani vôňa, s ktorou by ste šli do rizika. Nekričí, je skôr taká decentnejšia ako teplý piesok, jemné vlny mora a vzduch nasýtený vôňou pláže. To však majú dámy rady. Monike s Katkou sa vždy pred očami vybavuje sexy plavčík, Majka zasa sníva o námorníkoch.

6. Giorgio Armani Emporio Diamonds for Men

Táto vôňa bude vyhovovať všetkým, čo majú radšej hrejivé vône na večer, ktoré počas dňa nemenia výraznejšie svoj charakter. Ak potrebujete niečo, čo stúpa do hlavy, no neudiera tak, že by sa mala hlava točiť, Emporio Diamonds for Men je vhodná vôňa. Vznešená, intímna, mužná, jemne gurmánska a taká zvodná, aké len pánske parfumy s tónmi kakaa môžu byť.  Viktória tvrdí, že za touto vôňou treba hľadať zrelého muža, ktorý je dobrý poslucháč, ale tiež pôžitkár s dobrým sebaovládaním. Keď ucíti čokoládový aspekt kakaa, má pocit, že má dočinenia s hráčom pokru, ktorý si odbehol od stola a nechal na ňom nezahasenú cigaru. Má chuť vstať a okamžite za ním utekať.

7. Christian Dior Fahrenheit

„Túto vôňu najnovšie nosí môj kolega.“ hovorí Dáša. „On nie je bohvieaký fešák a ani tvrdý chlap, ktorý by si vedel rýchlo získať rešpekt, ale má šarm. Vône však strieda a keď príde do práce navoňaný touto, z neho zviera. Nemôžem si pomôcť, pôsobí na mňa veľmi živočíšne. Ak by zakričal svojmu psovi nejaký povel, poslúchnu ho aj všetky dámy naokolo. Keby som nebola vydatá… no však si domyslite. Môj muž ju dostane na najbližšie narodeniny. Jasné ako facka.“ Pýtate sa, čím to je, že Dior Fahrenheit je svätým grálom fashion bloggerov a prečo patrí k najpredávanejším? Je to výrazná, nezameniteľná, má silu, výdrž. Jej silná aróma kože a fialiek nesadne každému, mali by ste ju najskôr odskúšať, no ak sa s ňou skamarátite, okolie bude sklamané, ak sa ňou jeden deň nenavoniate a uprednostníte iné pánske parfumy.

8. Calvin Klein Eternity

„Parfém Eternity používajú niektorí naši obchoďáci. Vraj im pomáha predávať a aj mne sa zdá, že patrí medzi najlepšie pánske parfumy, aké som v tejto firme kedy cítila. Nie sú ťažké a na mňa títo páni pôsobia elegantne, nenútene, dôveryhodne.“ hovorí Erika, účtovníčka. Má úplnú pravdu. Vedci dokázali, že bylinkové vône s tónmi citrusov a levandule aktivujú myseľ, zvyšujú sústredenie a naozaj podporujú dôvernú atmosféru. Ak sa máte na prvom rande „dobre predať“, alebo sa plánujete stretnúť so ženou, ktorú niekto sklamal a je podozrievavá, vôňa Calvin Klein Eternity by mohla navodiť uvoľnený stav, v ktorom sa dobre vedie dialóg.  Získala aj ocenenie The Fifi Award, čo o nej vypovedá viac než dosť.

9. David Beckham Homme

Túto vôňu asi David Beckham chcel naozaj vymyslieť tak, aby čo najviac pripomínala jeho osobu. A dobre urobil, pretože ak ženy z niečoho zdivejú, tak je to rozhodne z predstavy tohto futbalistu. „Myslím, že by mi bolo fuk, čo sa skrýva pod odevom. Ak keby tam bolo pivné bruško, tak táto vôňa zakričí, že sa tam skrýva telo atléta s tehličkami na bruchu.“ Taký bol názor žien pri pokladni, ktorým som dala ovoňať tester tejto vône. A keď sa dopočuli, koľko táto krásna drevito-korenistá energická vôňa stojí, povedali, že som im dala chrobáka do hlavy. Je dobre vyvážená a viacero módnych redaktorov sa zhodlo v názore, že na celebritnú vôňu je aj dosť kvalitná.

10. Givenchy Gentleman

Toto je „must have“ pánska vôňa pre muža s povesťou gentlemana. Je to taký kompromis medzi ostatnými sexy vôňami. Živočíšna ako Fahrenheit, sladká ako No. 6, teplá ako Emporio Diamonds.  Prirodzene patrí ku galantnému mužovi v peknom obleku s vyberaným správaním. Ženy z nej obdivom zamdlievajú, muži zvyšujú pozornosť, lebo vetria soka vo svojej blízkosti. Klasika s ľúbivými tónmi pre všetky nosy a skvelou výdržou. Andrea hovorí, že komplimenty od takto navoňaného muža ju tešia stonásobne, pretože je náchylná brať od neho všetko vážne. Nositeľa tejto vône považuje za zrelého a skúseného muža s dobrým nosom na to, čo je dobré. Takže gentlemani, táto vôňa by mala byť Vaša.

Teraz už viete, aké pánske parfumy u žien bodujú a čo si o nich myslia. Vyberte si jeden podľa svojho štýlu a príležitosti a garantujem Vám, že k výmene telefónneho čísla a dohodnutiu ďalšej schôdzky určite príde.

Ďalšie krásne pánske vône hľadajte v ponuke parfumérie Elnino.sk. Kliknite a možno ho nájdete dokonca v akcii.

Alebo sa príďte poradiť priamo na Elnino.sk a tím parfumérie pre Vás vyberie niečo ešte viac na mieru. Môžete tiež zanechať otázku v diskusii k článku a samozrejme budem rada, keď ho budete zdieľať. Čím viac lásky, tým lepšie, nie?

[Total: 11    Average: 2.3/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

4 komentáre

  1. Kto vyberal tieto parfumy? 🙂
    Nič v zlom, ale jediný čo tu stojí za pozornosť je Dior, ostatné, sú obyčajné Daily casual scents….na rande určite nie 🙂

    ale je pravda, že každý má iný vkus

  2. Hugo boss môže byť ale na 1milion od Paco Rabanne asi nema ani jedna s popísaných….

  3. paco rabane? 1 million.Ved to vonia ako vôna pre ženy . a je strasne tazka .Otras.

    • Dobrý deň. Pre niekoho je vôňa ťažká, niekto by naopak zvládol ešte ťažšie. V každom prípade patrí vôňa 1 Million medzi bestsellery, čomu nasvedčujú i pozitívne ohlasy zákazníkov (aj ich dámskych polovičiek). 😉 Nie je možné do výberu zaradiť iba samé ľahké a svieže parfumy. Čo človek, to iný vkus a každý by si v ňom mal nájsť to svoje. Určite je i medzi týmito vôňami nejaká, ktorá by sa Vám páčila. 🙂

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This