Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 26.5.2017 v Novinky, Vône | 3 komentárov

Štýlový sprievodca vyberá TOP vône na leto 2017

Štýlový sprievodca vyberá TOP vône na leto 2017

Buďte medzi prvými, kto vyskúša novinky – najlepšie vône na leto tohto roku! Parfumy Calvin Klein, Giorgio Armani a vône iných svetových značiek si razia cestu priamo k Vám. Otvárajte brány!

Neľahký výber vône na leto

Váhate pri výbere, alebo sa dokonca úplne strácate v bohatej ponuke parfumérie Elnino? Priznám sa, že ani ja sa občas neviem rozhodnúť, o ktorej vôni písať. Tento rok máme samé skvelé novinky. Zamierila som preto medzi svoje kolegyne – mne podobné parfumové maniačky, ktoré sú v priamom styku so zákazníkmi. Pasovala som ich na nového štýlového sprievodcu a spýtala sa otvorene, aké nové vône na leto si zákazníci najviac žiadajú a ktoré z nich by si kúpili i ony samy. Nuž hľaďte, aké krásne parfumy pre Vás vybrali.

Novinky Calvin Klein

Letné edície parfumov od značky Calvin Klein sú rovnakým fenoménom ako odevy tohto módneho domu, ale legenda je legenda. Spomínate si na ikonu CK One? Vedzte, že kráľovná v ríši unisex parfumov má svoju nástupkyňu a aj novinka Calvin Klein CK All má ambície patriť medzi najlepšie unisex vône na leto, jeseň, jar a teoreticky i zimu. Nevidím žiadne dôvody, prečo by ju mal niekto odkladať do šuplíka.

Tento citrusový elixír prevej pomoci a záchrany na každom večierku je zo začiatku harmóniou citrusov a jazmínu ideálnou do horúčavy. Potom príde čas pre rebarboru, explóziu kvetín a teplý (prevažne ambrový) základ, ktorý s nimi vynikajúco ladí do taktu. CK All nechýba sviežosť citrusov z DNA staršej sestry, ale zároveň je teplá, nápadná a intenzívna, ako sa patrí.

Calvin Klein Deep Euphoria EdT

Calvin Klein Deep Euphoria EdT

Pozor, aby nedošlo k omylu. Druhou novinkou nie je euforická a rebelská parfumovaná voda, ktorú som Vám predstavovala minulý rok. S ňou by Vám v lete nedovolili nastúpiť do žiadneho prostriedku hromadnej dopravy. Čerstvejšia kvetinová kompozícia cyprusovo-kvetinovej toaletnej vody Calvin Klein Deep Euphoria sa otvára vzdušnými a vrtošivými tónmi lekna a rozmarnej hrušky, ktoré pozvoľna postupujú do centra diania. Na žúr, kde sólo patrí akordom čiernej ruže známej z predošlej párty a o čosi ľahšiemu drevito-pižmovému základu.

Giorgio Armani a jeho vône na leto

Príbeh o kvetoch ruže má pokračovanie, bohužiaľ opäť limitované. Na scénu prichádza pokračovateľka ružovej ságy kolekcie Sí, horúca novinka Giorgio Armani Sí Rose Signature II. Jej zloženie odráža krásu všetkých cyprusovo-kvetinových vôní z línie, napriek všetkému však srdce tejto dámy patrí  iba dvom ružiam najpoužívanejších v parfumérskom umení – odrodám May Rose a Turkish Rose. Kombo vanilky a pačuli v základe vytvára dokonalú hru svetla a tmy.

V novinke pre mužov Giorgio Armani Code Colonia nájdu páni novú definíciu zvodnosti. Nepredstavujte si Armaniho sako so saténovými výložkami, ale oveľa ležérnejšiu módu. Svojich starších súrodencov nezapiera, typická sladkosť tonkových bôbov pretrváva, no tu už ucítite i ľahký dotyk citrusov a pikantného korenia v trošku odlišnej aromatickej fougerovo – drevitej skladbe. Predchodcovia sa nedali zaradiť medzi ľahké vône na leto, novinka áno.

Thierry Mugler A*MEN Kryptomint

Páni, držte si klobúky. Po vlaňajšom chladivom tornáde A*Men Ultra Zest prichádza nový chladivý mix mäty piepornej, pikantného korenia a orientálnych tónov pre mužov v každom veku. A nie, nie je to fiktívny prvok „kryptonit„, ktorý by mal obmedziť schopnosti každého Supermana.

Z vlaňajšieho diela si novinka privlastnila, no z tohto nového rozbehnutého člna vystúpili citrusy. Ale nebojte, pánska novinka Thierry Mugler A*MEN Kryptomint bude v lúčoch letného slnka stále dosť životaschopná. Od tejto orientálno – fougerovej vône na leto (s nespochybniteľne gurmánskym finišom tak typickým pre líniu A*Men) môžete čakať len jediné. Príval komplimentov z každej svetovej strany, do ktorej vyšle svoje voňavé chápadlá.

Britney Spears Fantasy in Bloom

Pýtate sa, prečo sme medzi relatívne drahé vône na leto zaradili práve lacný parfum rozmarnej Britney Spears? Mali by ste vedieť, že hovoríme o celebrite, ktorej sa už podarilo preraziť a jedna z jej vôní získala prestížne ocenenie.

Po vlaňajšej exotike na Maui nás kvetinovo – ovocná novinka Britney Spears Fantasy in Bloom zavedie do altánku v záhrade plnej rozkvitnutých čerešní, kde Vám k domácim zákuskom naservírujú i ovocný šalát z drobného ovocia a šťavnatých plodov talianskej mandarínky. Britney mohla na obal nechať namaľovať rovno štvorlístky. Táto rozkvitnutá fantázia vyvoláva podobný radostný pocit.

Pozrite, aké ďalšie super vône na leto sú v ponuke a vyzbrojte sa!

Nájdite inšpiráciu medzi týmito modernými vôňami, po ktorých už siahla nejedna svetová celebrita. Alebo pozrite aj ďalšie hity na leto 2017, ktoré som Vám predstavila minule. Z tak širokej ponuky a tak prehľadného nového e-shopu Elnino.sk si nové vône na leto vyberie absolútne každý.

[Total: 5    Average: 2.2/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

3 komentáre

  1. Ty vole…cyprusová vôňa…to ani nepotrebuje hádam komentár…

    • Dobrý večer. Môžete objasniť, čo sa Vám na označení cyprusovej vône nepozdáva? Nezdá sa Vám cyprusová, alebo len nesúhlasíte s termínom? Pri zaradení vôní do skupiny vychádzam z oficiálneho popisu samotného výrobcu. Čo sa týka termínov, tento pojem vychádza z pôvodného francúzskeho slova „chypre“, ktoré označuje Cyprus a k tomu zaužívaný slovenský prívlastok je vôňa „cyprusová“. Obidva pojmy sú správne, ale ja som pre slovenských čitateľov zvolila používanejší slovenský variant. Videla som už i označenie „chyprová vôňa“, ale ten nepreferujem, pretože nie je gramaticky správny a nechcem čitateľov zasypávať nespisovnou slovenčinou.

    • composition of clear chypre-floral character ….cyrus0va je spravne)))

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This