Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 11.1.2017 v Dámske vône, Novinky, Vône | 2 komentárov

Tropický január s parfumami celebrít

Tropický január s parfumami celebrít

Vymeníte aktuálny chladný mesiac za tropický január? V týchto mrazoch cesta za teplom neznie ako zlý nápad. Britney Spears, Rihanna a Antonio Banderas v nových parfumoch prisľúbili riadnu exotiku.

Tropický január pekne v teple

Nikde okolo Vás žiadny zhon, nervózni ľudia na ulici, hluční susedia, preplnené cesty a na nich autá, ktoré trúbia ostošesť. Žiadny studený mrazivý vietor ani sneh, či čľapkanica. Iba ak čľapkanie na nafukovačke, teplá voda, horúci piesok pod nohami a teplý vánok. Páčil by sa Vám tropický január na ostrove, kde máte prístup len Vy, Vaši najmilší a napríklad taká Britney Spears?

Váš súkromný tropický deň  na ostrove s Britney, Zdroj: Britneyarmy.us (https://goo.gl/AbAVwM)

Váš súkromný tropický deň  na ostrove s Britney, Zdroj: Britneyarmy.us (https://goo.gl/AbAVwM)

V poriadku, beriem späť. Britney Spears sa možno ako speváčka či osoba na trávenie dovolenky nebude páčiť každému, kto si prečíta tento článok. No jej fantázia a vôňa by mohla byť Vášmu srdcu bližšia. Tak si teda spolu s ňou predstavme aj ďalšie novinky z ponuky Elnino.sk.

Britney Spears Maui Fantasy

Keď sa Britney pýtali, čo ju priviedlo nápadu uviesť na trh kvetinovo – ovocnú vôňu Maui Fantasy, dala im takúto odpoveď: „Kedykoľvek mám možnosť relaxovať a tráviť čas s rodinou, utečieme na Havaj. Maui je jedným z mojich najobľúbenejších ostrovov. Chcela som vytvoriť vôňu, ktorá mi dáva úžasný pocit, ktorý prežívam, keď som tam – obklopená oceánom a krásnymi kvetinami. Zakaždým, keď cítim parfum Maui Fantasy, privádza ma späť na miesto, kde som šťastná a kde relaxujem.“

Môže byť nová vôňa aspoň malou spomienkou na tropický ostrov? Ja tvrdím, že áno. Po krátkej chvíľke od nástreku ucítite aj koktailové ovocie (ja vnímam najmä marakuju (a ananás, ktorý ale v zložení uvedený nie je) a to sa v samotnom závere premieša s vôňou kokosových orieškov. Tentokrát Britney nepostavila do popredia vanilku, ako v ostatných parfumoch Fantasy a preto má parfum zapáčiť sa širšej skupine dám. Je to presne ten štýl plážovej vône, ktorá Vám kvetinami tiare navodí myšlienky na dovolenku. Veľmi vydarený kúsok.

Antonio Banderas Her Secret Game

Nie tropické ale prevažne ovocie z našich končín vytvorilo kvetinovo – ovocnú vôňu Antonio Banderas Her Secret Game, ktorá bola údajne navrhnutá pre elegantné a tajomné ženy. S prvým tvrdením súhlasím. Ak by som mala novinke nájsť vzdialenú príbuznú, bola by to vôňa Valentino Valentina. Aspoň čo sa týka jej ovocno – kvetinového prejavu, podedila od nej koktail z jahôd a bielych kvetov s troškou citrusov a malín.

Odlišnosť spočíva v konci. Ten nie je vanilkový, výrazne sladký a už vôbec nie tajomný. Chcelo to viac zemitého pačuli, alebo možno o čosi menej sviežosti, pretože ako ovocne Her Secret Game začína, tak ovocne i končí. Vôňa Antonia Banderasa nie je síce v ničom konfliktná, môžete ju nosiť každý  deň, ale ani v ničom špecifická. No pokiaľ sa chystáte do krajiny s teplou klímou, alebo si novinku odložíte na leto, práve táto kompozícia by Vám mohla vyhovovať. Tropický podnebie tejto vôni svedčí viac než naša chladná zima.

Rihanna Crush

Ďalší nový tropický parfum, ktorý chcem predstaviť, je najnovšia vôňa Rihanny. Orientálno – kvetinová vôňa pre dámy Rihanna Crush sídli v podobnom flakóniku ako vôňa RiRi z roku 2015, ktorá ale mňa osobne priveľmi nenadchla. Crush je však úplne iný prípad. Je pižmová, mierne teplá a oveľa zmyselnejšia než RiRi a diskrétnejšia než mnohé iné parfumy Rihanny. V sladkosti novinke bránia citrusy, ktorým síce patrí celý úvod, no vôňa sa napriek ich prítomnosti nejaví citrusová. Bergamot je dokonalo vyvážený s korením a tento začiatok postupuje do príjemného kvetinového srdca s dominanciou ylang-ylang. Základ s tónmi dreva, pačuli a pižma skvelo nahráva kvetinám. Najviac z neho cítiť drevo, ktoré má dosť významné slovo po celý čas.

Vôňa Crush je promovaná ako záhadná, sexy a provokatívna. Na môj vkus sa však drží príliš blízko pri koži. Pod jej názvom a pojmom „provokácia“ si predstavujem niečo iné. Viac tajomné a zvláštnejšie. Tento štýl však príde mnohým z Vás povedomý. Ja mám pri ovoňaní tejto novinky na jazyku meno Vera Wang a jej parfumy z línie Princess, ale podobné ladenie novinky by som princeznej R&B popu odpustila. Mám za to, že novinku Rihanny si pre jej harmonickosť obľúbi širší vekový okruh než bohémske parfumy s korunkou od Very.

Sčítané, podčiarknuté… nemôžem povedať, že by ma najnovšie parfumy celebrít zanechali v údive. Nezaradia sa medzi originálne kúsky, ktoré spravia dieru do sveta. No čo sa týka pomeru kvality a ceny, určite Vás nesklamú. Prevoňajte všedný a chladný januárový deň vôňami ovenčenými slávnymi menami celebrít ako Rihanna, Britney Spears a Antonio Banderas a minimálne v duchu sa okamžite prenesiete na tropický ostrov.

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

2 komentáre

  1. Hlavné že sú originálne maju krásne flakony .Dodanie perfektné a rychle.Doporučujem priateľom.

    • Vaša spokojnosť s vôňami i službami obchodu ma veľmi teší. Vône celebrít sú naozaj originálne vône. Svedčia o tom aj ocenenia FiFi, ktoré mnohé z nich už získali.

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This