Pages Menu
FacebookRss

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 12.11.2014 v D - I, Značky od A po Z | Bez komentárov

Tvár Frais Monde

Tvár Frais Monde

Miss ČR z r. 2004 a doktorka farmácie, Jana Doleželová, sa stala v r. 2014 tvárou termálnej BIO kozmetiky a dekoratívnej kozmetiky značky Frais MONDE pre Českú a Slovenskú republiku.

„Vybrali sme si práve Janu Doleželovou, pre jej nádherne svieži vzhľad, jemnosť, ale tiež pre odbornosť jej vlastnú – profesiu doktorky farmácie. Jej tvár dokonale predstavuje a stelesňuje značku Frais MONDE „,

hovorí riaditeľ marketingu spoločnosti El nino parfum s.r.o., výhradný distribútor značky Frais Monde pre CZ / SK, pán Jan Čepelík.

Práca s Janou Doleželovou na kampani pre značku Frais Monde bola veľmi príjemná. Modelka práve svojou prirodzenosťou vnáša kozmetike Frais Monde naozajstnú sviežosť a svojim odborným pohľadom aj riešenie pre tých, ktorí sú nútení používať iba hypoalergénne prípravky pre svoju pleť.

Kozmetika Frais Monde a jej tvár Pharm.Dr. Jana Doleželová

Kozmetika Frais Monde a jej tvár Pharm. Dr. Jana Doleželová

F8401mala„Vo svojej profesii lekárničky sa snažím byť naozaj výnimočná, prinášať ľuďom iba tie najvhodnejšie produkty a preto som si vybrala do svojho portfólia aj termálnú BIO kozmetiku FRAIS MONDE spoločne s dekoratívnou termálnou kozmetikou, ktorá na našom trhu toľko chýba.
Do mojej lekárne prichádza denne niekoľko žien, ktoré hľadajú pre svoju citlivú pleť ten najvhodnejší prípravok. Použiť klasické očné tiene, make-up alebo rúž si len ťažko vedia predstaviť, pretože ich pleť často reaguje začervenaním a alergickou reakciou. A preto značka Frais Monde je naozaj tým pravým riešením pre dámy aj s tou najcitlivejšou pleťou. BIO termálnu kozmetiku a dekoratívnu kozmetiku Frais Monde preto s radosťou vrelo odporúčam.“

hovorí Pharm. Dr. Jana Doleželová.

Celý sortiment tejto kozmetickej značky nájdete v našom obchode Elnino.sk

Mne sa táto kozmetika taktiež veľmi páči. Čo hovoríte na kozmetiku Frais Monde Vy? Už ste ju vyskúšali?

[Total: 1    Average: 4/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This