Pages Menu
FacebookRss

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 14.2.2018 v Dámske vône, Novinky, Vône | Bez komentárov

Twilly d’Hermès – rozjarená kráska k zamilovaniu

Twilly d’Hermès – rozjarená kráska k zamilovaniu

Čo majú spoločné hodvábne šatky s pestrou potlačou a nová dámska vôňa Twilly d’Hermès? Nechýba im mladistvý elán, všestrannosť a minimalistický duch módneho domu Hermès. Ako sa novinka vydarila?

Jasná cieľová skupina

Nový prírastok do rodiny parfumov Hermès má na svedomí uznávaná Christine Nagel. Jej vôňa Twilly d’Hermès mala byť jednou z tých, ktoré vám na tvári vyčaria úsmev. Tomu nasvedčuje i klobúčik, ktorý chráni kryt rozprašovača a hrdlo obviazané akoby pestrou šatkou. Je ťažké zachytiť jeho nevšednú a jednoduchú krásu. V reáli je flakónik roztomilý ešte viac než na fotografii.

Novinka Twilly d’Hermès

Novinka Twilly d’Hermès

Pre niekoho to môže byť ľahko infantilný dizajn, pre iné dámy to bude flakón, do ktorého sa zamilujú na prvý pohľad a budú ho chcieť vlastniť stoj čo stoj. Ja si však myslím, že rozkošnú dámsku vôňu Twilly d’Hermès človek už len pre ten nevinný zjav nemôže len tak odsúdiť na nemilosť. Táto rozjarená kráska spomedzi horúcich noviniek ani nechce byť podsúvaná zrelým ženám. Parfum bol skôr vytvorený pre mladú generáciu dievčat a žien, ktoré sa odhodlávajú ku kúpe svojho prvého „dospeláckeho“ parfumu.

Nevšedná a hravá Twilly d’Hermès

Pod groteskne vyzerajúcim klobúčikom sa skrýva viac než nevšedná vôňa, ktorá vás nabije energiou zázvoru (alebo správnejšie ďumbieru). Už prvé okamihy sľubujú parádnu spŕšku pikantnosti preň typickej, ale nemusíte mať obavy z bolestí hlavy. Pre parfum Twilly bol tento tón špeciálne upravený a zmäkčený. Nepripomína sušenú ostrú variantu, akú dávate do jedla, ale je taký čajový. Ako keď čerstvo nakrájate koreň, zalejete ho vodou a v čaji sa ukážu citrusové nuansy.

Mladistvá a všestranná Twilly d’Hermès

Mladistvá a všestranná Twilly d’Hermès

Čo sa mi na novinke páči, je primerane svieži tón tuberózy. Kvetina sa javí ako čerstvá, živá a v súčasnosti je v tejto podobe i veľmi moderná. Dnešní mladí ľudia preferujú vône čistoty v štýle „Práve som vyšla zo sprchy“. Christine Nagel tu odviedla majstrovskú prácu – s tuberózou sa totiž musí pracovať viac než opatrne. Vôňou totiž pripomína ťažké mydlové vône, aké zvyknú používať staršie ženy a práve také u mladých vyvolávajú presne opačnú reakciu. V Twilly ale vyzerá tuberóza ako púčik pred rozkvitnutím a z vône Twilly vystupuje spolu s kvetinami do popredia svieža zeleň.

Základ novinky tvorí hrejivé a trochu tlmené až krémové santalové drevo, vďaka ktorému sa môže Twilly d’Hermès pýšiť až 8-10 hodinovou výdržou. Drevu chýba ostrosť, ale práve kvôli nej mladé dámy zvyknú otŕčať nošteky nad orientálnymi vôňami, takže opäť všetko v súlade s kostolným poriadkom. Túto kvetinovú môžu dámy nosiť na každú príležitosť po celé leto alebo aj po celý rok.

[Total: 2    Average: 3/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This