Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 20.7.2018 v Poradňa, Starostlivosť, vlasy a nechty, Vône | Bez komentárov

Uniq One – to najlepšie pre Vaše vlasy teraz ešte výhodnejšie

Uniq One – to najlepšie pre Vaše vlasy teraz ešte výhodnejšie

Spýtajte sa svojej kaderníčky na Uniq One a uvidíte jej nadšenie. Aj keby značka Revlon Professional nevymyslela nič lepšie, jej unikátna bezoplachová maska má už dávno v sieni slávy svoju sošku.

Nech máte akýkoľvek typ vlasov, kozmetický rad Revlon Professional Uniq One, jednotka na trhu, si s nimi poradí. Úplne najlepšia je z celého radu maska. S ňou môžete odložiť všetky kondicionéry a vlasové kúry na samé dno šuplíka. Univerzálnejší produkt nenájdete. A teraz k nemu navyše získate za super cenu aj druhý skvelý kúsok.

V čom je maska Uniq One výnimočná?

O výnimočnej maske som prvýkrát počula od svojej kolegynky. Janka má super nos na kadejaké olejčeky, séra i masky. Keď mi bolo treba kúpiť niečo dobré na zregenerovanie vlasov po melíre, okamžite ma odkázala na bezoplachovú masku Revlon Professional Uniq One. Ani na moment som nezapochybovala o tom, čo mám jej radu poslúchnuť alebo nie. Stačí pozrieť na jej vlasy žiariace zdravím a vitalitou. Na skúšku u mňa skončilo najskôr miniatúrne malenie masky a potom i to veľké. Malý flakónik však využívam ďalej. Dá sa kedykoľvek doplniť a je praktický aj do kabelky, keď sa niekam chystám. Ani by ste neverili, ako dokáže maska vzkriesiť vlasy napríklad po takom fláme alebo dlhej ceste, keď máte vy aj vaše vlasy všetkého akurát tak dosť.

Revlon Professional Uniq One = 1 maska a 10 účinkov

Už tu o nej vlastne jeden článok bol, len nie taký podrobný. Povedzme si preto o maske niečo viac. Maska na vlasy Revlon Professional Uniq One bez potreby oplachovania má dômyselné dávkovanie a poskytuje vlasom až 10 účinkov:

  1. Ošetruje suché a poškodené vlasy
  2. Chráni pred nechceným kučeravením, dodáva zdravý lesk
  3. Poskytuje tepelnú ochranu
  4. Poskytuje hodvábne hladký pocit
  5. Chráni farbené vlasy a poskytuje UVA a UVB ochranu
  6. Uľahčuje kefovanie a žehlenie vlasov
  7. Uľahčuje rozčesávanie
  8. Pomáha udržať účes
  9. Chráni končeky vlasov proti štiepeniu
  10. Dáva dojem hustoty

Keď odkrútite uzáver s pumpičkou, s prekvapením zistíte, že viac než tekutinu pripomína bezoplachová maska na vlasy Uniq One hustý krém. Ani mi vôbec nešlo do hlavy, ako tento sprej môže vôbec dostať cez tak úzky otvor niečo zo svojho obsahu von, ale naozaj to ide. Samozrejme rozprašovač nevytvorí hmlu ani jemný poprašok na vlasoch, iba vytlačí malé a primerané množstvo, ktoré prstami votriete do vlasov. Zanecháva pekný lesk a vlasy jemné na dotyk. Ale nezaťažuje ich, že by vám kvôli nej spľasol účes ani nespôsobuje rýchlejšie mastenie, čo je u bezoplachových produktov skôr výnimka potvrdzujúca pravidlo.

Masku naozaj oplachovať netreba, ale dá sa používať i namokro a jej vôňa je vskutku prekrásna. Ja by som jej vôňu pridala ako jedenásty účinok – prevoňanie, pretože i čosi vydrží. Ani nepotrebujem žiadnu vlasovú hmlu, Uniq One maska ju nahradila. Po vytlačení masky ucítite tropický závan ananásu, jabĺčka a sladučkej hrušky. Vo vlasoch sa vôňa mení na kvetinovú. Najviac jej dominuje romantická pivonka a pomarančovník, no niekde na pozadí vnímam aj charakteristický drevitý závan cédrového dreva. Pochybujem, že sa nájde niekto, kto by proti takto zostavenej vonnej pyramíde niečo namietal. Revlon to má dobre vymyslené.

Bežná cena bezoplachovej masky na vlasy Revlon Professional Uniq One sa pohyhuje okolo 8 – 10 EUR. V kamenných obchodoch s obvyklou maržou to môže byť ešte viac. Teraz však za cenu 12 EUR a pár centov získate i výbornú oplachovaciu masku. Môžete si teda sprej pošetriť a vlasy rozmaznávať aj v sprche.

Maska na vlasy Revlon Professional Uniq One Superior Hair Mask

Ak vaše vlasy nikdy nedržia svoj tvar, kučeravia sa a krútia na všetky strany, možno potrebujú práve túto masku. Oplachovacia maska Uniq One Superior hĺbkovo napráva poškodenia, ktoré často vedú práve k neposlušnosti vlasov.

Ďalej maska vlasy narovnáva od korienkov až po končeky, poriadne hydratuje bez zanechávania pocitu mastných vlasov a pre svoju ľahkosť pomáha dosiahnuť želaný objem. Navyše sa do 3 minút vstrebe tak, že ani poriadne nemáte čo oplachovať. A to teda môžem potvrdiť. Mne sa z máloktorej masky dostane až takýto rýchly a intenzívny efekt. Potom mi už stačí aplikovať sprejovú masku kvôli UV a tepelnej ochrane a môžem s vlasmi robiť čokoľvek. Žehliť, fúkať, kulmovať… nemusím sa ničoho báť.  Masky môžete bez pocitov viny kombinovať.

Prečo teda neušetriť, keď je dvojbalenie masiek Uniq One v darčekovej kazete také výhodné? Vyskúšajte ich aj vy a môžete i napísať, ako sa vám osvedčili. Verím, že tu bude veľa pozitívnych ohlasov.

[Total: 1    Average: 5/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This