Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 9.2.2016 v Súťaže a akcie, Vône | Bez komentárov

Valentínska súťaž o krásne ceny

Valentínska súťaž o krásne ceny

Valentín je doslova za dverami a s ním aj valentínska súťaž na Elnino.sk, kde vyhrajú až dvaja z Vás. Zapojte sa do súťaže a pripravte pre svojho miláčika či ženu svojho srdca vskutku milé prekvapenie, ktoré poteší.

Ak chcete potešiť svoju drahú polovičku nežným darčekom darovaným od srdca, valentínska súťaž je presne tým, čo by ste nemali zmeškať, pretože v nej až 2 čitatelia môžu vyhrať. V hre sú prekrásne a romantické darčekové kazety a ešte i čosi navyše.

Čo konkrétne môžem vyhrať?

Prírodná kozmetika zažíva v posledných rokoch veľký boom. Valentínska súťaž možno bude prvým krôčkom k získaniu novej lásky. Aj vaše telo si predsa zaslúži len tie najkvalitnejšie a najčistejšie suroviny priamo z prírody.

Prírodná kozmetika L’Occitane je na trhu jednotkou. Možno ste to zatiaľ nevideli, no ako novinku má vo svojej ponuke aj nežnú valentínsku darčekovú sadu L’Occitane Rose Shea Hugs And Kisses. Rozkošný dizajn produktov a štýlové balenie poteší snáď každého. V každej sade sú dva produkty, o ktoré sa pokojne môžete podeliť a radosť tak budete mať obidvaja.

Valentínska súťaž a Vaša možná výhra

Valentínska súťaž a Vaša možná výhra

Jednému z výhercov prinesie valentínska súťaž tento krásy ružový set L’Occitane Rose Shea Hugs And Kisses Kit, ktorý obsahuje vysoko hydratačný krém na ruky Shea Rose Hand Cream. Vďaka bambuckému maslu je pokožka rúk hĺbkovo hydratovaná, vyživená a jemná po celý deň. Ďalej v balení nájdete hĺbkovo vyživujúci balzam na pery Shea Rose Lip Balm, ktorý taktiež obsahuje bambucké maslo. Váš bozk potom bude môcť byť ešte vášnivejší a bude voňať po ružiach.

L´Occitane Rose Shea Hugs And Kisses

L´Occitane Rose Shea Hugs And Kisses

Modrá darčeková kazeta L’Occitane Shea Butter Hugs And Kisses Kit poputuje za druhým šťastným výhercom. Taktiež obsahuje krém na ruky a balzam na pery – tentoraz však z klasickej a obľúbenej kolekcie Shea Butter.

Krém pokožku rúk hĺbkovo hydratuje a vyživuje. Bambucké maslo je obohatené o kokosový olej, med a výťažky z mandlí, ktoré pokožku vyživujú a hydratujú.

A ako čerešničku na torte obaja výhercovia dostanú ohromujúcu gurmánsku vôňu Frais Monde. Parfumovaný olej Turkish Delight patrí k najpredávanejším. Hrejivá, sladká vôňa v dnes už čoraz obľúbenejšej podobe parfumovaného oleja zahalí vaše telo do opojného obláčika, ktorý spríjemní vaše všedné dni.

Valentínska súťaž je pre každého fanúšika

A teraz asi to najdôležitejšie – ako sa zúčastniť. Je to ľahké. Stačí keď pod súťažné video na Facebooku parfumérie Elnino.sk do komentára napíšete jeden z vašich zamilovaných príbehov či vložíte romantickú fotografiu.

  • Súťaž prebieha od 9.2. 2016 a bude ukončená 15.2. 2016 (23:59).
  • O výsledkoch budeme informovať v samostatnom poste priamo na facebookovej stránke.
  • Mená 2 výhercov po ukončení súťaže uverejníme aj tu pod týmto článkom.
  • Účasť v súťaži nie je podmienená nákupom. Hrať teda môže každý.
Chcem sa zapojiť

Jedného z Vás po ukončení súťaže náhodne vyžrebujeme a ďalšieho výhercu/výherkyňu vyberie odborná porota. Pri výbere sa bude prihliadať na originalitu, nápad či vtipné podanie súťažného príspevku. Nebojte sa preto popustiť uzdu svojej fantázie. Verím, že práve Váš komentár porotu chytí za srdiečko a výhra poputuje rovno za Vami.

Update 16. 2. 2016

Valentínska súťaž skončila a šťastnými výhercami sa stávajú fanúšikovia, ktorých mená vidíte v grafike. Srdečne gratulujem.

Valentínska súťaž a výhercovia

Valentínska súťaž a výhercovia

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This