Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 4.11.2014 v Poradňa, Styling, Vlasová kozmetika | Bez komentárov

Váš styling na slávnostnú večeru

Váš styling na slávnostnú večeru

Už o chvíľu bude zvoniť zvonček pri dverách alebo vonku pred domom trúbiť klaksón a Váš styling vyzerá… no dajme tomu… trošku nedokončene. Neviete, čo s vlasmi?

Nechajte sa inšpirovať

Skôr, ako začnete panikáriť, zhlboka sa nadýchnite, vezmite do ruky Váš vlasový arzenál a skroťte svoje vlásky. Máme pre Vás užitočné tipy. Každý účes je inak náročný. Jeden vyžaduje pár minút, zatiaľ čo na niektorý potrebujete dlhší čas. V každom prípade vhodné produkty pre vlasový styling a užitočné pomôcky vedia nejaké tie minútky ušetriť. A každá správna kočka vie, že keď sa chystá do spoločnosti, každá minútka dobrá. Všakže?

Prirodzený styling

Náš prvý styling sa hodí pre nežné devy, ktoré najradšej ostávajú samy sebou, čiže úplne prirodzené, ale napriek tomu chcú byť nezabudnuteľné a netuctové. Vlasy vyžehlíte žehličkou a nechajte tak, alebo prikročte k riešeniu B a to je také, že buď kulmou vytočíte končeky vlasov smerom do tváre – alebo naopak – smerom von. Aby neskôr nelietali, pri žehlení si pomôžte kozmetikou Tigi, ktorá vlasové vlákna ochráni pred teplom. Odporúčané produkty pre ochranu nájdete v článku Zazimujte svoje vlasy.

Že sa Vám vlasy prirodzene vlnia? Nevadí. Ani dáma na druhom obrázku nemá vlasy rovné. Keď sa vlnia, znamená to, že majú dosť hydratácie a sú zdravé. Stačí, keď ich zopnete na boku a prizdobíte nejakou peknou ozdobou, ktorú môžete zladiť s farbou rúžu a hotovo.

Ricci od značky Nina Ricci je zaujímavá, luxusná, sýta vôňa, v ktorej prevládajú biele kvetiny a vynikajúco zapadne k tomuto štýlu. Rozkvitne s Vami do krásy. Styling si nevyžaduje výrazné líčenie, no ak predsa chcete, dajte dôraz buď perám, alebo očiam. Ak zvýrazníte oči, pery nechajte vo farbe nude, pokiaľ siahnete po červenom rúži, na oči už príde len riasenka a maximálne béžový očný tieň.

Luxusný objem

Máte dosť jemné vlasy a dosť z nich Vám aj vypadlo? Dajte im objem a nikto si nič nevšimne. Ako sa máte o ne postarať, to už viete. Tipy na dobrú starostlivosť sme Vám dali, oplatí sa investovať napríklad do kvalitných produktov L´Oreal Paris. Teraz už stačí len dobré objemové tužidlo, ktoré votriete do vlasov a môžete sa pustiť do fúkania. Vezmite kulmofén, alebo fén s okrúhlou kefou a pramienok po pramienku natáčajte a fúkajte, kým vlasy nedostanú požadovaný vzhľad.

Nebojte sa farieb a ani ťažších vôní. Dámsky parfum Hugo Boss Deep Red a výrazné líčenie (inšpirovať sa môžete týmto článkom) doplnia takýto styling a výsledok bude na jednotku. Deep Red je provokatívna vôňa, ktoré priťahuje ženy, ktoré vedia, čo chcú a nič ich nezastaví a rovnako pritiahne mužov, ktorí milujú takéto ženy.

Vypnuté vlasy a pohľad šelmy

Tak s týmto účesom Vás rozhodne nikto „neobviní“ z nežnosti. Je to síce romantika, ale na prvý pohľad bude všetkým prítomným jasné, že Vám z očí ide dravosť a že Vám z nich hľadí lotrovina. Tak smelo do toho. Vypnite svoje vlásky nahor alebo bokom a zafixujte ich sponkami. Ak si mienite ponechať končeky alebo celé pramene vlasov spustené, potom ich natočte kulmou a nezabudnite nejakú ozdôbku. Takýto styling si to žiada. Nemusí to byť práve kvet, môže to byť i pekná spona.

Dámsky parfum Cartier La Panthere predstavuje elegantnú, nezávislú a vzpurnú ženu ako divoký panter. Váš styling bude síce tak trošku ako zo starých čias, ale vôňa La Panthere a pekný červený rúž (inšpirácie nájdete tu) Vám dodajú moderný švih.

Zvodné kučery

Kučierky vyzerajú vždy dobre. Na dlhých i krátkych vlasoch. Buď vlasy natočíte už od korienkov, alebo niektoré pramienky schválne ponecháte rovné a uhladíte ich. Pomocníkmi Vám budú natáčky strednej veľkosti alebo kulma. Na tento účes si však vyhraďte dostatok času. Nie je nič horšie, než keď si uprostred večere vyťahujete z vlasov zabudnutú natáčku. Ak máte obavy, že Vás budú vlasy hnevať, pomôžte si čelenkou. Nezabudnite však na dobrý lak, ktorým svoj účes zafixujete.

Aj k tomuto účesu patrí krásne večerné líčenie a zvodná vôňa. S týmto stylingom ste neuveriteľne výrazná. Bez náhrdelníka odísť môžete. Vystačíte si s väčšími náušnicami, ale bez parfumu nedajte ani krok. Vsaďte jackpot na dámsky parfum Lancôme Hypnôse, ktorý pôsobí magicky príťažlivo na prilákanie nápadníkov. Písali sme o ňom v článku Parfumovaná voda v službách čarodejnice.

Najširšia ponuka stylingových prípravkov je na Elnino.sk

Teraz Vám už nič nebráni, aby ste vyšli z domu a dobre ste sa zabavili. Tak teda príjemnú zábavu.

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This