Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 21.9.2017 v Novinky, Vône | Bez komentárov

Vaša nová vôňa na chladné i teplejšie jesenné dni

Vaša nová vôňa na chladné i teplejšie jesenné dni

S príchodom jesene sa šatník obmieňa a neraz doňho pribudnú i úplne nové kúsky. Hrejivé svetríky, kabáty, bundy… Ale čo Vaša nová vôňa? Tieto novinky si priam koledujú o pozornosť a nákup.

Niet lepšieho času na zmenu než je jeseň. Kvety sa zmenili v šťavnaté ovocie, ktoré v lúčoch zubatého slnka dozrelo a láka svojou pestrosťou i vôňou. Aj listy menia svoje zafarbenie zo zelenej na krásne teplé farby. Či už je teplo alebo zima, dobre vieme, čo treba urobiť. Letné kúsky sa ocitnú na dno skrine a naopak, tie teplejšie ukladáme vo výške očí, aby boli po ruke. I Vaša nová vôňa by mala odrážať jesennú náladu. Tú však v tomto pochmúrnom čase nemá každý práve najlepšiu. Môže ju Vaša nová vôňa zmeniť? Tieto novinky dozaista áno.

Vaša nová vôňa bude WOW!

Ak Vás nos povedie správne, Vaša nová vôňa bude isto perfektná. A možno zavedie k vôni Joop! Wow!, ktorá má svoj „wow efekt“ priamo v názve a pozornosť púta nielen jantárovo sfarbenou tekutinou v klasickom flakóniku, ale tiež jednoduchou kompozíciou s kvapkou gurmánskej sladkosti.

Ak má byť Vaša nová vôňa WOW, tak určite od značky Joop!

Ak má byť Vaša nová vôňa WOW, tak určite od značky Joop!

Pánska vôňa JOOP! WOW! postupne prebúdza všetky vaše zmysly sviežim vánkom bergamotu, kardamónu a lístkov fialky, ktoré poskytujú mäkkú zelenú spojnicu medzi úvodom a podmanivým srdcom. Zelená línia pokračuje zemitým vetiverom a neodolateľným jedľovým balzamom, ktorý sa zahráva s mierne gurmánskym základom z vanilky, sladkej tonky a kašmírového dreva. Joop! Wow! je vyvážená novinka, v ktorej sa snúbi nadčasovosť, mužnosť, elegancia a intenzita s výbornou výdržou a nositeľnosťou v každom počasí i za každej príležitosti.

Nová a žiadaná vôňa Azzaro

Miestami to vyzerá, že za dolapenie drevitej korenistej pánskej vône Azzaro Wanted bude vypísaná odmena. Flakónik v tvare zásobníka pištole (dobrý úlet) ako hlaveň mieri na mužov, ktorí sa nezľaknú žiadnej výzvy a momentálne je tiež výzvou vôňu zohnať. Všetci ju chcú.

Vaša nová vôňa Azzaro Wanted stojí za vypísanie odmeny

Vaša nová vôňa Azzaro Wanted stojí za vypísanie odmeny

Aróma Wanted prepája citrusovozázvorový spúšťový mechanizmus so zápalníkom, v ktorom sa nachádza náboj z pikantných tónov borievky, kardamómu a sviežich tónov. Wanted však strieľa na diaľku, preto ten náboj nejakú tú dobu poletí a ostáva po ňom i celkom solídne teplo od základu, kde sa spojil šarmantný vetiver s teplom tonkových bôbov. Radím pánom ísť na istotu a mať doma dostatok takýchto zásobníkov. Alebo poverte plánom zbrojenia svoje partnerky, ktoré majú vždy dobrý prehľad a vedia, že na Elnino sú ceny tejto vône skvelé. 🙂

S Bvlgari na dovolenku

Ak Vám optimistické reči a motivačné výroky nejdú na jazyk, potom potrebujete dovolenku alebo výlet. Pokiaľ by bol Váš chlebodarca rezolútne proti, Vaša nová vôňa by mala byť jednoznačne značky Bvlgari a z radu Aqva Pour Homme Atlantiqve, aj keď sú drevité akvatické parfumy lepšie na leto.

Bvlgari Aqva Pour Homme Atlantiqve

Bvlgari Aqva Pour Homme Atlantiqve

Pre novinku parfumér Jacques Cavallier ukradol silu Atlantického oceánu načerpanú z ambergrisu. Tú vystavil sviežosti + vitalite morských i sladkovodných tónov a energii už osvedčených citrusov. Aby bola v modrom flakóniku koncentrovaná i hĺbka, použil pačuli a stabilné základy korábu vystaval z benzoínu, tónov santalového dreva a vlhkého vetivera. Životnosť a autentickosť tohto živelného „Atlantiku“ je obdivuhodná.

Light Blue Eau Intense ako maják

Zamilovať sa do Talianska je ľahké, ale prežiť tam búrlivý milostný príbeh plný vášne je o niečom inom. A to sa nám snaží nahovoriť módne duo Dolce & Gabbana. Vaša nová vôňa Light Blue Eau Intense má vysielať žiarivé a intenzívne svetlo, ktoré priláka námorníkov.

Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense Foto: Tinavilla.com (https://goo.gl/7k8cka)

Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense Foto: Tinavilla.com (https://goo.gl/7k8cka)

Vystupňovať intenzitu sa podarilo, ale nie cez úvod, ktorý je u kvetinovo-ovocnej novinky čosi menej svieži než u starej dobrej Light Blue. Tu sa citrusová sviežosť objavuje iba v prvých fázach, aby ste nemali pocit, že ste sa od predošlej vône nikam neposunuli. Už sa nechcete iba zamilovať, chcete parfumy ľúbiť. Až pižmo preberie teplo Vašej pokožky, tak to spolu s kvetom nechtíka a jazmínom uvedú do reality. Aj s tým povestným dotykom dreva. Jabĺčkové šialenstvo posolstvo sa šíri ďalej. Akurát v podobe odviazanejšej a mocnejšej vône. Počujem potlesk? Áno, táto novinka si ho zaslúži.

Úsmev Julie Roberts a la Lancôme

Poslednou z pätice noviniek je vôňa, ktorú by som nazvala úsmevom. Sama netuším dôvod. Možno mi tvar flakónov vôní z tejto edície pri pohľade zhora pripomína pery. Alebo si pri La Vie Est Belle L’Eclat predstavujem pobavený pohľad Julie na tých, čo si mysleli, že nová LVEB bude iba upgrade a nie. Orientálno-kvetinová novinka je unikát.

Vaša nová vôňa (negurmánska) Lancôme - La Vie Est Belle L´Eclat

Vaša nová vôňa (negurmánska) Lancôme – La Vie Est Belle L´Eclat

Ani som netušila, že je na svete. Na novinku som natrafila v zahraničí a zloženie nepoznala. Po pralinkách a ďalších sladkostiach z cukru, mandlí a iných maškŕt sa zľahla zem, ostala iba vanilka a riadna nálož bielych kvetín, ktorú pomarančový kvet s kvapkou bergamotu vždy a znova privedú k životu. Vaša nová vôňa možno bude niekomu pripomínať parfum Olympea, sú na ňu také ohlasy, ale s tým ja nesúhlasím. Mňa zázvorovo-soľná rozbuška Olympea vedela občas riadne znervózniť. Teda mňa ani tak nie, ale niektoré moje kamarátky na kurze tanca pre jej pikantnosť otvárali okná. Novinka La Vie Est Belle L’Eclat poriadne vybočuje z línie, ale nemá sklony ku konfliktnosti, skôr rozširuje fanklub LVEB o ženy, ktoré tie predošlé parfumy nemohli ani len vystáť a to je dobré.

Nie je Vaša nová vôňa spomenutá v tomto článku? Pozrite iné.

Pevne verím, že Vám moje tipy na nové parfumy pomohli a čo ste hľadali, to ste i našli. Želám Vám, nech je Vaša nová vôňa sviežim štartom a každodennou motiváciou k úsmevu.

[Total: 1    Average: 5/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This