Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 25.8.2014 v Vône | Bez komentárov

Vaša vôňa na plavbu okolo sveta

Vaša vôňa na plavbu okolo sveta

Loď Titanic je na svojej prvej plavbe a mieri si to priamo do mesta, kde sa plnia všetky sny, do New Yorku. Na palube sa nám pomiesili rôzne vône. Všetky tie krásne oblečené dámy v prvej triede, kvety vo vázach, vzácny nábytok a rôzne voňavé poklady, ktoré loď viezla. Ak by sme sa mali vydať do šíreho sveta, na plavbu, kde by na nás nečíhalo nebezpečenstvo a mali by sme si vybrať len dve vône, boli by to tieto dve.

Vôňa Carolina Herrera – 212 Sexy

Vôňa Carolina Herrera 212 Sexy EdP na Elnino.sk

Vôňa Carolina Herrera 212 Sexy EdP

Aprílová obloha nad Atlantikom žiari všetkými farbami zapadajúceho slnka. Prebrala všetky odtiene vášnivej červenej a miestami dostáva krásny ružový nádych. Tu i tam sa objavujú prvé hviezdy a zatiaľ je relatívne teplo, ale už čoskoro sa slnko poberie na svoj nočný spánok. Takáto scenéria vylákala Jacka a Rose k dobrodružstvu. Krásne dámy navoňané orientálnymi vôňami sa koketne prechádzajú po vrchnej palube a vo vzduchu je cítiť niečo sladké a omamné. Ovzdušie je priam nabité vášňou. Škrtnúť tak zápalkou, lietali by iskry. Ten nápad vyliezť na zábradlie a tváriť sa, že letia, to veru nemohlo byť len tak. Takýto nápad nevzíde z triezvej rozvahy. Muselo v to byť niečo viac. Vášeň zmiešaná so zmyslom pre dobrodružstvo.

Ak by sme dnes dostali takú možnosť a mohli sa na šíry oceán pozerať z provy lode, ako oni, potom by sme si nevedeli na túto príležitosť predstaviť nič vhodnejšie, ako vôňu 212 Sexy. Prečo? Vôňa 212 Sexy je rozbuška. Už samotný flakón vyzerá ako pekne zabalená nálož plná vášne a nehy. Chýba jej len zápalná šnúra. Prejsť takto navoňaná okolo námorníka a garantujeme Vám, že nechá kormidlo kormidlom. Nie sme si istí, či by Vaša loď nešla ku dnu, ale pre tieto kvality sme vôňu aj tak museli zaradiť do dnešného súboja.

Flakón 212 Sexy

Flakón je zaujímavý, luxusný a veľmi neobvyklý. Také minimalistické balenie v ružovo-fialovom odtieni. Sú to vlastne dve fľaštičky spojené v jeden celok. Z každého konca si vytiahnete jednu. Punc senzuality dodáva embosovaný nápis vône na boku spájacieho dielu plechového vzhľadu a na vŕšku rozprašovača dal výrobca názov gravírovať. Celkový dojem z vône máme výborný.

Vôňa sa otvára veľmi sofistikovane. Trošku horkosti bergamotu a mandarínky vyvažuje červené korenie svojou štipľavosťou. Nie je to ani veľmi ostrý, ale ani veľmi sladký začiatok, skôr niečo medzi tým. Ak korenie neodvedie Vašu pozornosť, potom Vás isto zaujme minimálne tá sviežosť ovocia. Ale vrchné tóny sa nebudú predvádzať dlho, lebo už po chvíli sa cez ich vyzretú vôňu začne predierať na svet čosi sladké. Cukrovú vatu a gardénie identifikujete s úplnou presnosťou. Niet pochýb, že im sprievod robia aj ďalšie kvety, lebo vôňa je sladká a jej hrejivosť a sladkosť ešte viac umocňuje vanilka v základe. Vôňu umierňuje a viac zmyselnosti a hĺbky dodáva biele pižmo a santalové drevo. Vôňa sa hodí na večer. Len pokračuje v tom, čo západ slnka začal.

Carolina Herrera 212 Sexy je dostupná v našom e-shope

Vôňa Calvin Klein – Eternity

Vôňa Calvin Klein Eternity EdP na Elnino.sk

Vôňa Calvin Klein Eternity EdP

Všetci už poznáme tú scénu predtým, než sa dej filmu Titanic radikálne zmení. Slnko už zapadlo a nebo žiari tisícom hviezd. Citeľne sa ochladilo a niekoľkí cestujúci sa obliekli do hrubých šálov a kabátov, aby si mohli vychutnať ten pohľad na hviezdnu oblohu nerušený svetlom mesiaca. Pokračujme teraz v predstavovaní druhej vône, ktorá je presne taká, ako by boli nepochybne ďalšie scény, nebyť toho smutného konca. Isto tušíme, že Jack a Rose sa mohli vziať. Mohli mať krásne deti a žiť krásny život. Takto ostal len prísľub lásky, ktorý bude v ľuďoch rezonovať večne, ako dobrý dojem z vône Eternity.

Dizajn vône Eternity

Vôňa Eternity nás poctila svojou prítomnosťou prvýkrát v roku 1988, aby sa jej už rok na to dostalo veľkej cti a stala sa najlepšou dámskou vôňou v roku 1989. Svoje milovníčky má vo všetkých generáciach a asi sa nikomu tak rýchlo nezunuje, takže ak niečo symbolizuje večnosť, potom by to naozaj mohla byť práve táto vôňa. Jej hlakón sa pyšne týči k nebu ako kapitánsky mostík, z ktorého je najlepší výhľad na oceán. Jeho línie sú jednoduché a čisté, skrátka presne také, na aké sme zvyknutí u ostatných vôní Calvin Klein. Také čisté, ako vzťah naplnený čistou láskou.

Najskôr sa na okružnú plavbu vydajú vrchné tóny sladkej frézie, sviežej mandarínky. Aby ste sa na tejto ceste nenudili, šalvia Vám ju trošku obzvláštni a osvieži. Šalvia však dobre nahráva zložkám v základe. Pačuli, santalové drevo, ambra Vás nenechajú zamrznúť. Poskytnú Vám príjemné teplo ako šál z hrejivej vlny. Najdominantnejším tónom je konvalinka a po nej prichádzajú parťáci ľalia, nechtík, narcis. Hrajú neúnavne svoju hru po celý čas, ako ctiteľ, ktorý nevzdáva svoje dvorenie.

Výdrž prekvapí. Môžete sa baviť ako cestujúci v tretej triede – po celú noc – no voňať pri tom budete nádherne, výrazne a veľmi luxusne ako hrdinka Rose z prvej triedy. Je to vôňa, ktorú môžete nosiť denne a po celý rok. Môže sa stať Vašou vôňou, ktorá bude pre Vás taká typická a taká nenapodobiteľná, ako Váš podpis.

Vôna Calvin Klein Eternity je dostupná v našom e-shope

Ťažko medzi nimi rozhodovať, ktorá vôňa je lepšia. Najlepšie bude nechať prehovoriť Vaše srdce. Ak si vyberiete tú správnu vôňu, nemusí Vás sprevádzať len na Vašich výpravách. Môže sa s Vami „plaviť“ celým Vašim životom.

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This