Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 24.3.2016 v Mejkap, Poradňa, Vône | Bez komentárov

Veľkonočná nádielka kozmetiky a vôní

Veľkonočná nádielka kozmetiky a vôní

Veľkonočná nálada vládne všade okolo nás, dámy si chystajú maľované vajíčka a stuhy, páni riešia korbáče a náradie na oblievanie. A mysleli ste naozaj na všetko? Čo Vaša kozmetická a voňavá výbava?

Potrebný kozmetický arzenál

Bez čoho sa nezaobídu páni, aby sa aj im ušla bohatá veľkonočná nádielka v podobe niečoho dobrého pod zub či do pohárika, to je jasné. Prútiky a voda, to je taká veľkonočná nutnosť. Pravá dáma by však mala otvoriť dvere šibačom vždy dokonalo upravená. Nie ako zmoknutá sliepočka a ani vampír s čiernymi machuľami namiesto očí. Dekoratívna kozmetika – samozrejme vodeodolná – tá Vám veru nesmie na Veľkú noc chýbať. Môžu na Vás liať celé vedrá vody a hádajte čo. Ona to vydrží. Ja osobne nedám dopustiť na kvalitnú riasenku, očný tieň a svoju tvár vždy prebehnem bronzerom. Po zime som totiž biela ako cmar. Trošku bronzu nezaškodí nikomu.

Z bronzerov mám najradšej vodeodolný bronzer Rimmel London, pretože vyzerá na pleti prirodzene a dá sa pekne vrstviť. V lete si ho beriem aj k vode. Môžem sa striekať termálnou vodou, čľapkať vo vode i potiť a on stále drží.

Očné linky vo forme ceruzky či už automatickej, alebo na strúhanie, to je takmer vždy stávka na istotu. Majú voskovú náplň, ktorá priľne k viečku a nič ako voda ju odtiaľ nedostane. Doposiaľ som odskúšala ceruzku od Bourjois Paris Contour Clubbing, no v tvrdej skúške obstáli i vysúvacie očné linky Rimmel Exaggerate a kajalové ceruzky Scandal Eyes. Ak chcete použiť ceruzku ako očný tieň, vyskúšajte ceruzku typu 2v1 od Astor 24H Perfect Stay. Vydrží aj letné horúčavy, takže nejaká veľkonočná čľapotačka ju rozhodne z očka nestrhne.

A samozrejme nezabudnite na riasenku. Je to zlatý klinec každého líčenia. Nech by ste sa nalíčili akokoľvek krásne, bez riasenky to nebude ono.

Voňavá veľkonočná nádielka

Než prídu šibači / než sa vyberiete niekoho vyšibať, navoňajte sa. Už len pre ten dobrý pocit sa vyplatí vziať si na seba nejaký príjemný jarný parfum. Nemusí to byť nič okázalé ani silné, však sa nechystáte do divadla. Dámy navyše možno schytajú nejakú tú dávku vône aj od moderne zmýšľajúcich a galantnejších šibačov. Či už je to tak či onak, tu sú nejaké tipy pre Vás. Tieto tri dámske a dve pánske vône Vám prinesú samé komplimenty a budete ich nosiť po celú jar i leto. Jednoznačne.

voňavá veľkonočná nádielka

voňavá veľkonočná nádielka: 1) Escada, 2) Marc Jacobs, 3) Dolce & Gabbana, 4) Davidoff, 5) Hugo Boss

Escada Joyful

Escada Joyful je vôňa, v ktorej žena nájde optimizmus, aj keď jej veľkonočná nálada nie je práve dobrá a nemá tento sviatok príliš v láske. Aj keby Vás just niekto nahneval, tento kvetinovo – ovocný parfum Vám prinavráti späť pozitívne myslenie a sebavedomie. Jeho príjemný teplý základ s medom a krémovým santalovým drevom, ktorý zosilňuje pôsobenie medového nektáru z kvetov a toho najsladšieho ovocia si budete užívať. Prečítajte si o tejto vôni viac v článku Vôňa na ceste do dovolenkového raja.

Marc Jacobs Daisy Dream

Vo flakóne inšpirovanom sedmokráskami a farbou nebíčka sa skrýva nežná vôňa pre dámy romantické srdcom i dušou. Dámska vôňa Marc Jacobs Daisy Dream začína sa sladko a ovocne ako miešaný šalát z exotických plodov i ovocia z našich našich končín. Neskôr však rozkvitne ako jarná lúka a zjemnie na niečo ľahké, mladistvé a nekomplikované. Ak ste zatiaľ nenašli svoj obľúbený parfum a chcete nejaký vyskúšať, no bojíte sa reakcií okolia, potom skúste krásku s éterickou aurou Daisy Dream.

Dolce & Gabbana Dolce

Krása vône Dolce & Gabbana Dolce je jednoduchá a má veľa dočinenia s vodou a akvatickými vlastnosťami lekna. Na pokožke robí presne to, čo kvapky vody na lupienkoch kvetov. Ako sa odparujú, uvoľňuje sa sviežosť a Vám sa aj v sparnom dni v prítomnosti omamných kvetov neskutočne dobre dýcha. Kvetinová vôňa Dolce s jemným dotykom citrusov (od kvetu neroli) mi z nejakého dôvodu pripomína deň v Benátkach. Elegancia mesta, všadeprítomné voňavé kvety, citrusmi jemne ochutená minerálna voda v mojom pohári a tyrkysová vodná hladina kam sa len pozriem. Dokonalá veľkonočná a celkovo jarná i letná vôňa.

Pánska vôňa Davidoff Echo

Nechce sa Vám ráno ani len vyliezť z postele, nieto vziať korbáč, vodu a ísť oblievať dámy? Tak to by ste mali vyskúšať vôňu Davidoff Echo, ktorá Vás postaví na nohy lepšie než šálka kávy. Jej kompozícia pozostávajúca z korenistých, pižmových a drevitých tónov obalených semišom a zaostrených akordom vzduchu je unikátna, ľúbivá a tolerovaná každým nosom. Nikto Vám nepovie, že sa mu Vaša vôňa nepáči. Echo je definíciou slobody, je to ľahká, vzdušná, mierne pikantná. Hodí sa mladému i zrelému mužovi. Vrelo odporúčam.

Vôňa pre pánov Hugo Boss Energise

Ako vieme, značka Hugo Boss nikdy nevstupuje na neprebádané územia. Aj keď prinesie niečo, čo mierne vybočuje z radu, vždy do koktailu namieša osvedčené ingrediencie. A to je tiež prípad Hugo Boss Energise. Túto vôňu som vybrala schválne, pretože má obdobné účinky ako Echo. Echo však vonia po dreve a korení a Energise poskytne energiou dreva a citrusov. Je to vôňa pre rebelov, akým ste možno aj Vy. Vaša veľkonočná rutina nepatrí k tým tradičným? Nešibete a neoblievate? No a čo? Nič Vám nebráni si užiť Veľkú noc po svojom v prítomnosti svojich priateľov. Môžete sa vybrať trebárs na výlet a do batohu pribaliť flakón Energise. Táto harmonická vôňa s citrusmi, korením a nasladkým semišovo – koženým tónom Vám uberie minimálne 5 rokov.

Veľkonočná oslava jari dopadne pre každého človeka inak. Po sviatkoch vždy skončí pár ľudí urazených, pár ľudí pobavených a niektorí skončia aj s boľavými hlavami či bruchami, keď to preženú. Vy viete, ako chcete stráviť sviatky. Nastavte si teda svoje vlastné pravidlá, ostaňte sami sebou, bavte sa a oddýchnite si od roboty!

Želám Vám čo najpríjemnejšie strávené sviatky.

[Total: 1    Average: 1/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This