Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 24.11.2015 v Dámske vône, Pánske vône, Vône | Bez komentárov

Vianoce, zlato a čarovné flakóniky pod stromček

Vianoce, zlato a čarovné flakóniky pod stromček

Vianoce patria k sviatkom, kedy podľahne lesku úplne každý. Vonku žiari sneh, na stromčeku žiaria svetielka a ozdoby, no to by bolo, aby nežiarilo niečo aj pod stromčekom. Tieto čarovné flakóniky Vás dostanú.

Vianoce v zlate a lesku

Vianoce a nádherné flakóniky

Vianoce a nádherné flakóniky

Na Elnino.sk nájdete rôzne tipy na vianočné darčeky, ktorými nadelíte radosť na Vianoce. No ak chcete niečo naozaj krásne a zároveň kvalitné, určite neprehliadnite sekciu #nádherné flakóniky.  V tejto sekcii uvidíte parfumy vo fľaštičkách takej krásy, z akej Vám bude až prechádzať zrak. Ligocú sa, trblietajú, hrajú farbami, alebo sú nejako krásne ozdobené. Keby ste takýto flakónik na Vianoce položili na stôl alebo medzi vianočné ozdoby, nikto by neuhádol, že sa pozerá na parfum a nie na prekrásnu dekoráciu. Hotová pastva pre oči i pre Váš nos a čo je ešte lepšie? Keby ste chceli, v ponuke sú i efektne zabalené darčekové kazety, ktorých sú súčasťou.

Paco Rabanne 1 Million je sladšia drevito – korenistá pánska vôňa. Na rozdiel od sviežich a klasických parfumov bol tento zostavený zo sladkého korenia, ambry a zamatových zemitých tónov. Žiadna svieženka. Priľne k pokožke ako druhá koža, je zmyselný, stále sa mení a nenecháva na pokoji žiadnu dámu a ani sokov v láske. Začína razantne, ucítite tiež živočíšny tón kože, no po odoznení úvodu vôňa zosladne a znežnie ako dotyk muža, ktorý sa zamiluje na prvý pohľad.

Aj ďalší, tentokrát dámsky parfum Paco Rabanne Lady Million vyžaruje lúč svetla a zmyselnosť. Najviac svedčí romantickej dáme so sladkým úsmevom neviniatka a pozitívnou energiou. Je to vôňa optimistiek, ktoré má každý rád a ktoré priťahujú ľudí doslova ako magnet. Sladkosť tejto parfumovanej vody zastupuje sladký medový základ a sladučká šťavnatá malina. Len si ju nemýľte s toaletnou vodou, tá je sviežejšia a ľahšia. Viac o tejto kvetinovo – ovocnej vôni sa dozviete v článku Nevesty The One a Lady Million v súboji.

Christian Dior Jadore (alebo správnejšie J’adore) je meno, ktoré sa vo svete skloňuje vo všetkých pádoch. Touto sladkou kvetinovo – ovocnou vôňou naozaj nemáte čo pokaziť a je to vhodný darček na Vianoce i hocijakú inú príležitosť.  Bola, je i bude totiž vždy veľmi moderná i elegantná a ten luxus vidieť už na prvý pohľad. Zlato ovíja celé hrdlo fľaštičky. Tento kvetinovo-ovocný parfum sa otvára veľmi šťavnato, no elegancia a neha vychádzajú z jej kvetinového srdca. Kto si ho raz zamiluje, vždy sa k nemu rád vráti. Ďalšie informácie nájdete v článku Dva parfumy, ktoré nosia skutočné dámy.

Keď jabĺčko, tak rovno zlaté a ešte ideálnejšie trblietavé.  Donna sa zamerala na dámy milujúce ovocie a ligot. Jej kvetinovo – ovocná vôňa DKNY Golden Delicious Sparkling Apple vyzerá ako zlaté korunovačné jablko. Aby kompozícia naozaj zaiskrila rovnako ako flakón, hneď od úvodu nám tu hádže iskry zázvor kombinovaný s extra náložou šťavnatého ovocia. Je to sladká i svieža bomba a na Vianoce ňou potešíte každú mladú dámu.

Pánska vôňa Valentino Valentino Uomo je absolútna delikatera, ktorá sa otvára v nálade pozývajúcej dámy do tesnej blízkosti muža. Je to sľubný začiatok a čo Vám je sľúbené, to Vám bude i dané. ĽUdia v spojitosti s týmto parfumom hovoria o kakaových tónoch, káve, čokoláde, orieškoch a ďalších jedlých záležitostiach. Ja v nej vidím ten najlepší kávovo-čokoládový dezert pre pokožku, aký len existuje. Super vôňa na dlhý zimný večer.

Vôňa Marc Jacobs Daisy je ľahko púdrová vôňa na každý deň. Tóny kvetín prepletené s jemnými ovocnými nuansami a drevom privedú Vaše čuchové bunky do úplnej agónie a nechajú Vás nielen na Vianoce snívať svoj sen o láske zatiaľ čo Vaše oko bude hľadieť na krásny flakón. Na pohľad úplne jednoduchý flakón zdobí krásny zlatý vrchnáčik odetý do kytice sedmokrások. Viac o tomto dámskom parfume si prečítate v článku Vôňa prírody hodná súboja.

Darček za babku a úsmev na nezaplatenie

Na Vianoce sa každý z nás sa môže stať chváleným a ospevovaným Ježiškom. K radosti toho často človek veľa nepotrebuje. Aj za pár eur môžete kúpiť parfum v krásnom ligotavom balení. Príkladom sú i parfumy celebrít. Tak neváhajte, vyčarte úsmev a nadeľte na Vianoce radosť pod stromčekom.

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This