Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 17.11.2016 v Súťaže a akcie, Vône | Bez komentárov

Vianoce v novembri, výpredaj bol odštartovaný

Vianoce v novembri, výpredaj bol odštartovaný

Že nemôžu byť Vianoce v novembri? To nie je celkom pravda. Parfuméria Elnino.sk nadeľuje už teraz. Začína najväčší tohtoročný výpredaj a na vybrané parfumy a kozmetiku je zľava až 70 %.

Vianoce v novembri a veľké zľavy

Chcete niekoho potešiť pod stromčekom voňavým kozmetickým produktom? Alebo sú Vaši milovaní nároční a dopriali by ste im luxusnú high-end kozmetiku? Potrebujete pre niekoho blízkeho nový parfum? Vďaka výpredaju, ktorý práve dnes odštartoval, budete mať postarané o darčeky na Vianoce v novembri, teda všetko stihnete nakúpiť pekne v predstihu. Žiadny zhon ani bezhlavé míňanie peňazí. Kvalitné a originálne parfumy svetových značiek i kozmetiku teraz zoženiete za najnižšie možné ceny! Dekoratívna kozmetika, starostlivosť o vlasy, telo i pleť, to všetko môžete kúpiť za zlomok bežných predajných i akciových cien iných obchodov.

Tak sa poponáhľajte a vyberte si vianočné darčeky pre seba a svojich blízkych, kým Vám tie najatraktívnejšie niekto nevyfúkne priamo pred nosom. Ponuka platí len do vypredania zásob.

Alebo navštívte darčekovú sekciu, kde uvidíte výber najpredávanejších artiklov a kde sa taktiež môžete inšpirovať.

Príďte sa inšpirovať tipmi na darčeky na Vianoce

Novembrový výpredaj práve štartuje

Ak chcete mať najväčší výber, nečakajte a neodkladajte nákupy na neskôr. Spravte si Vianoce v novembri a na najväčší tohtoročný výpredaj kliknite medzi prvými. Niektorý exkluzívny tovar je v obmedzených skladových zásobách a práve teraz sa najviac oplatí kúpiť. Ak navyše patríte medzi verných zákazníkov, na už zlacnený tovar si môžete uplatniť aj svoje klientske zľavy. Výsledná výška Vašej zľavy môže byť tak ešte atraktívnejšia.

Čo sa oplatí kúpiť

Keďže sa nám blížia Vianoce, rozhodne by som investovala do nejakého voňavého setu. V ponuke sú rôzne atraktívne zabalené darčekové kazety. Uznajte, taká darčeková sada s parfumom a telovou kozmetikou, to je naozaj pekný darček.

Alebo čo takto kozmetická darčeková kazeta? Nadelíte ju niekomu tento rok pod stromček? Určite potešíte.

Všetky darčekové kazety pre mužov i ženy

Aj taká vlasová kozmetika vyčarí na tvári milovanej osoby úsmev. Túži Vaša mama, sestra či priateľka po novej vlasovej žehličke? Môže ju mať. Alebo je športovkyňa a potrebuje často krotiť svoje vlasy? Aj s tým sa dá pomôcť. Nová kefa na vlasy a kondicionér jej umožní rozčesať vlasy bezbolestne a vlasová gumička Invisibobble ich vzopne do vrkoča bez zanechania nevzhľadných odtlačkov.

Všetka zlacnená vlasová kozmetika na Elnino.sk

Kozmetika Frais Monde vo výpredaji

Obľúbená luxusná kozmetika Frais Monde za super ceny? Všetko môžete mať. Parfumované oleje, toaletné vody, čistiace gély, šampóny, balzamy, masky i kondicionéry na vlasy, starostlivosť o telo, na všetko je zľava v nezanedbateľnej výške.

Pozrite si celú akciovú ponuku Frais Monde

Urobte aj sebe Vianoce v novembri

Ja som sa už tiež porozhliadala v ponuke a veru moja duša nákupnej maniačky zapišťala od túžby. Najväčší tohtoročný výpredaj zahŕňa aj produkty vo verzii testera. V ponuke sú testery obľúbených parfumov pre mužov aj ženy za smiešne ceny a nejaký si určite kúpim. Zrejme si naozaj urobím predčasné Vianoce v novembri a vsadím na značku Chanel. Tá je hodná každého utrateného eura.

Tester nie je menejcenný produkt ani nejde o žiadnu napodobeninu. Ak Vám nejde o mašličky, ružičky a rôzne ozdôbky, ktoré bývajú na bežných predajných baleniach, potom môžete pri kúpe novej vône výrazne ušetriť. Viac o tom, čo sú testery, sa dočítate v článku Sú testery to isté ako parfumy?.

Tester môže byť aj kozmetický. Niektoré testery majú obal, niektoré si budete musieť do nejakého obalu presypať (napríklad perličky Guerlain Meteorites, ktoré už mám v nákupnom košíku), vložiť ich do nejakej kazetky s minutou kozmetikou, alebo ich budete mať položené na toaletnom stolíku. No však prečo nie? Keď sa chcem nalíčiť kvalitnou kozmetikou a viem, že ju rýchlo miniem, nepotrebujem k tomu originál plastový téglik. Stačí aj papierová škatuľka.

Všetky testery z najväčšieho výpredaja tohto roku na jednom mieste

S ponukou výpredajových produktov si môže každý urobiť predčasné Vianoce v novembri. Poponáhľajte sa, aby objekty Vášho záujmu niekto nevykúpil. Všetky zľavy na vybrané produkty platia len do vypredania zásob.

Do výpredaja

Pozor, akcia trvá len do 23.11.2016 23:59!

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This