Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 10.12.2015 v Dámske vône, Pánske vône, Vône | Bez komentárov

Vianočný darček ako odkaz pre najúžasnejšiu osobu

Vianočný darček ako odkaz pre najúžasnejšiu osobu

Aké vlastnosti by mal mať vianočný darček pre niekoho, koho ľúbime? Určite by mal zanechať nejaký osobný odkaz, ktorým vyjadríme, čo pre nás daná osoba znamená. Najkrajšie to za Vás povedia tieto parfumy.

Kúpiť a dať vianočný darček bez toho, aby bol osobný, to nie je tak úplne ono. Vždy sa dá zohnať niečo, po čom milovaná osoba túži, alebo sa jej to míňa a môžeme dostať pochvalu za pozornosť. To sa aj od partnerov čaká. Ale úplne najviac sa vianočný darček ráta, keď k nemu pripíšeme aj nejaký milý odkaz, ktorý vystihne povahu Vášho vzťahu alebo povahu človeka, ktorému takúto účtu preukazujete. Dávate tým najavo, že ste si na výbere darčeka naozaj dali záležať. Je to len maličkosť, ktorá je zadarmo, no s obrovským významom. Tak prehľadajte trebárs internet a inšpirujte sa niečím, čo už niekto napísal. Môžete použiť napríklad slová z piesne, pár veršov zo zamilovanej básne. Alebo to nekomplikujte. Napíšte jedinú milú vetu od srdca a Váš vianočný darček bude mať úspech. Ak by mali rozprávať tieto dámske a pánske parfumy, povedali by asi toto.

„Najšťastnejší som vtedy, keď ťa vidím po svojom boku“

Bola to láska na prvý a každý ďalší pohľad? Tak jej to povedzte vôňou Chloe See by Chloe. Parfumy Chloe patria medzi celosvetovo najpredávanejšie. Pokiaľ je Vaša nežnejšia polovička čo len trošku romantická milovníčka kvetín, touto krásnou kvetinovo – ovocnou vôňou rozkvitnutou ako jablone na jar v žiadnom prípade nepohrdne. Aj keď nejde o kvety čerešní ani prvomájový deň, podajte jej darček so zamilovanou pusou a bude v siedmom nebi. Viac o tejto vôni sa dočítate v článku Chloé – krásky, ktoré zmenili svet.

„S tebou je život vždy a za všetkých okolností krásny“

Ak je Vaša láska sladká a miluje sladké vône, potom si jej gurmánska dušička určite zgustne na sladkej no vyváženej vôni. Jej tvárou je samotná predstaviteľka sladkého života a Pretty Woman – Julia Roberts. Kvetinovo – ovocný a gurmánsky parfum Lancome La Vie Est Belle pre dámy otvára svoje kvetinové srdce ovocím a rozleží sa do príjemnej púdrovej vône s orieškovými podtómi.  Juliu si každý vybavuje so širokým úsmevom a okolo jej prirodzenej krásy i šťastia sa točí celý koncept tejto neodolateľnej a trvácnej vône. A to najlepšie? Je prakticky bez vekových obmedzení.

„Všetko je dočasné, no moja láska k tebe je večná“

Prísľub večnej lásky, to je romantika. Takéto vyznanie bude v mysli Vašej lásky rezonovať po celé Vianoce a ešte i dlho dlho po sviatkoch. Tak dlho, ako potrvá dobrý dojem z kvetinovej vône Calvin Klein Eternity, čiže naveky. Je to ideálny vianočný darček pre dámu, ktorá rada pobehuje po lúkach, trhá kvety, miluje zeleň a všetko, čo žije a dýcha. Svoju nositeľku poctí krásnymi tónmi kvetov i ich zelene, zatiaľ čo teplý základ poskytuje teplo príjemné ako dotyk ruky, ktorej sa dáma na svojich potulkách svetom tak rada drží. Bližšie informácie sa dozviete v článku Vaša vôňa na plavbu okolo sveta.

„Ja už svoj vianočný darček mám a poslal mi ho sám vesmír, ty moja krásna mimozemšťanka“

To, ako rýchlo sa dokážeme zamilovať do vône Thierry Mugler Alien, presahuje naše chápanie. Recept na túto kompozíciu musel Thierry dostať od mimozemskej civilizácie. Jej dobré meno sa rozšírilo ako invázia a kúzlo trvá celé hodiny. Na oblečení i celé dni. Na očarenie stačí veľmi málo. Alien je totiž silná, sladkasto korenistá a orientálno – drevitá vôňa pre sebavedomé ženy, do ktorej sa ku koncu pridajú tóny bielej ambry. Vysielajú jazmínový obláčik do celého éteru a beda toho muža, ktorý sa doňho dostane. Prečítajte si článok Parfumovaná voda v službách čarodejnice a pochopíte.

„Keby malo číslo vyjadriť, ako ma priťahuješ, nestačila by ani celá Fahrenheitová stupnica“

Možno nenazbierate odvahu povedať mu, že je pre Vás sexy, no nič Vám nebráni, aby to za Vás povedal vianočný darček. Mužom, ktorí nosia výrazné drevito – kvetinové parfumy ako je Christian Dior Fahrenheit, sa to doslova žiada. Tajomná vôňa santalového dreva, kože a k tomu fialkové akordy sa každej dáme dostanú pod kožu. Vôňa zosobňuje luxus a prirodzene patrí k elegánovi, ktorý je rád na očiach. Keď mužovi Fahrenheit sadne, iný parfum už nebude chcieť nosiť a Vás bude nosiť pre zmenu na rukách. Len Vy si ho potom už radšej strážte ako oko v hlave. Na lichôtky od dám sa ľahko zvyká (smiech).

„Aj Valentín a Amor sa majú od teba stále čo učiť, ty si najlepší a najsladší“

Láska patrí nepochybne k najväčším darom, aké môže človek dostať, no niekto si vie život užívať po všetkých stránkach. Vynakladá Váš milovaný úsilie vyzerať ležérne a rád používa vône, ktoré pripomínajú niečo, čo by sa dalo zjesť? Chce sa odlíšiť od davu? Podporte jeho snahu vôňou s tónmi kože, čokolády, orieškov a kávy. Valentino Valentino Uomo ako vianočný darček je nová klasika. Už ani zďaleka neplatí, že len vône s bylinkami, korením a citrusmi u mužov pripadajú do úvahy. Takýmto milým odkazom a takýmto parfumom mu dáte najavo, že sa Vám jeho originalita páči a že Vy si jeho odvahu ceníte.

„S tebou by som sa nebála plaviť ani na rozbúrenom mori“

Muži nám dávajú istotu. Ani nemusia byť tvrdí a dobre stavaní, aby sme sa s nimi cítili bezpečne, no z času na čas im to treba aj povedať. Keď sú dvaja spolu dlho, tak občas zabúdajú hovoriť jeden druhému takéto veci. Možno má pár šedivých vlasov navyše a väčšie bruško, ale odkaz s vôňou Giorgio Armani Acqua di Gio Profumo mu napovie, že Vy ho žeriete úplne rovnako ako na začiatku. Vôňa Acqua di Gio Profumo je tohtoročná novinka, ktorej zloženie vychádza z pôvodnej Acqua di Gio, no táto je intenzívnejšia, ešte viac osviežujúca a má o čosi lepšiu výdrž aj s takým príjemným exotickým záchvevom tepla od kadidla i pačuli. Otvára sa však sviežo s tónmi citrusov, morskej vody a kvetov. Potom nastupujú bylinky a veľa dymu. Kadidlo bolo veľmi šťastnou voľbou. Vďaka nemu sa vôňa hodí i starším pánom a dostala svoju nutnú dávku elegancie. Acqua di Gio bola pre muža na pretekárskom člne, novinka prislúcha serióznemu ale o nič menej tvrdému mužovi na kapitánskom mostíku s fajkou v ruke, ktorý s hromovým hlasom komanduje posádku lode.

Vianočný darček Giorgio Armani Acqua di Gio Profumo a peňaženka

Vianočný darček Giorgio Armani Acqua di Gio Profumo a peňaženka, to poteší vždy

Dajte svojej láske viac sebavedomia, nech si uvedomuje, že bez objatia (a aj s tými občasnými nezdarmi, čo sa prihodia), by Váš život nemal potrebnú šťavu. Ukážte nehu, vášeň, romantiku, čo len treba. Však Vy najlepšie viete, aké slová chce počuť a čo poteší. Slová napovedia, vôňa ako Váš vianočný darček a hovorca dopovie ten zvyšok.

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This