Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 5.8.2015 v Dámske vône, Novinky, Pánske vône, Vône | Bez komentárov

VIP vôňa ako Vaša vstupenka na párty

VIP vôňa ako Vaša vstupenka na párty

Keď sa k Vášmu úsmevu pridá aj správna VIP vôňa od značiek ako Tommy Hilfiger, Burberry, Lagerfeld a Dolce & Gabbana, nikto nezapochybuje, že niekde v kabelke sa Vám povaľuje i pozvánka.

VIP vôňa pre dôležitého človeka

Dobrá vôňa vyrieši takmer všetko. Otvorí srdce, otvorí komunikačné kanály a s nimi i cestu pre Vašu novú lásku, no pred dverami na luxusnú párty Vás s veľkou pravdepodobnosťou nechá stáť. Tam predsa patria len pozvaní. Taká VIP vôňa však vyzhadzovača celkom isto nechá na pochybách. Nové parfumy v ponuke Elnino.sk, o ktorých dnes bude reč, totiž voňajú veľmi luxusne. Pridajte úsmev a la Hollywood a nepôjdete vchodom pre bežných ľudí, ale rovno vchodom pre VIP hostí. Kto takto vonia, ten patrí na červený koberec.

VIP vôňa od značiek Tommy Hilfiger, Burberry, Lagerfeld a Dolce & Gabbana všetky na Elnino.sk

VIP vôňa od značiek Tommy Hilfiger (1, 2), Burberry (3), Lagerfeld (4) a Dolce & Gabbana (5)

Letná VIP vôňa Tommy Hilfiger

Vlaňajšia kolekcia vôní Brights sa bytostne dotýkala osoby, v ktorej tele prúdi veľa energie. Osoby, z ktorej vyžaruje sloboda v myslení, sebavedomie a hlavne ten mladistvý elán. Tohtoročné novinky ešte viac zamierili do svetiel reflektorov medzi ľudí a sú ešte ľahšie, vitálnejšie, zanietenejšie a ešte priateľskejšie. Asi ako tie neónové farby, ktoré si väčšinou vyberajú priateľsky založení ľudia s veselosťou zakódovanou v génoch.

1. Tommy Hilfiger Tommy Neon Brights EdT

Pánska neónová vôňa výrazne odľahčila a je vyletnená. Menej drevitých esencií, viac citrusovej energie a zaujímavý korenistý nádych.  Predošlá vôňa sa neustále menila, nová aromatická korenistá pánska vôňa Tommy Neon Brights je jemne bylinkovo-citrusová od začiatku až do konca, k čomu dopomáha výrazný tón angeliky, koriandra a zázvoru. Tieto voňavé tóny sú stabilné za tepla i za zimy. Svojim teplým nádychom budia dojem letného slnka. Typický „chypre“ (cyprusový) základ poskytuje citrusom dobré prostredie, ktoré nebudú chcieť tak skoro opustiť ani v horúcom letnom počasí a vôňa Tommy Hilfiger Tommy Neon Brights tak vydrží na pokožke dlhšie než iné vône s citrusmi. Tommy Neon Brights patrí na plážovú párty.  Verte, že je naozaj veľmi svojská a nebude ju mať na sebe každý druhý muž.

2. Tommy Hilfiger Tommy Girl Neon Brights EdT

Sladké dievča. Inak Vás nebudú chcieť nazývať s vôňou Tommy Girl Neon Brights. Teda, aby som bola presnejšia, Vy budete sladké Tommyho neónové dievča. Nový prírastok do edície Brights je ešte sladší než ten vlani. Sladká šťavnatá malina spojila svoje sily s vanilkou, pižmom a vytvorili taký sladký základ, že aj kyslé jablko a svieže citrusy v úvode stratili reč. Reč však stratí i ten, kto bude čakať, že tá vôňa nie je ani trošku svieža. Ona sa takto gurmánsky len otvára. Jej srdce ale oplýva romantickým kvetom magnólie a tá veru má tiež do toho čo povedať. Bez nej by to bola len neviazaná zábava, s ňou nám vôňa dozrela. Kvetinovo – ovocná toaletná voda Tommy Hilfiger Tommy Girl Neon Brights mi pripomína prípravu na záhradnú párty, keď je trávnik čerstvo pokosený a stoly sa prehýbajú pod ťarchou ovocia. Samá psina. Kto by Vás nevpustil dnu bez pozvánky, to by bol hlupák.

Zatiaľ čo parfumy Tommy Hilfiger sú svieže, ľahšie a hodia sa na letnú párty, ďalšie VIP vône oceníte i v chladnejších obdobiach. Sú výrazné, sladké a korenisté. Používajte ich radšej vo väčších či otvorenejších priestoroch.

3. Burberry Brit Rhythm Intense EdT

Flakón značka Burberry nezmenila ani o trošku.  Tvarom sa vône z edície Burberry Brit podobajú ako vajce vajcu a vône z edície Burberry Brit Rhythm majú ešte i rovnaký vzor, akurát farebné tónovanie sa líši. Čím ľahšia vôňa, tým svetlejší flakón. Či majú spoločné aj zloženie? Možno trošku. Intenzívna verzia Burberry Brit Rhythm Intense sa na klasickú podobá len tónmi kože, dreva a výraznou korenistou zložkou. Koža je najdominantnejší tón. Obidve sú sladké, Brit Rhythm Intense ešte o čosi viac, pôsobia hrejivým dojmom a sú zmyselné, no táto nová má účinok znásobený. Otvára sa bylinkovo, postupne preniká na povrch jej sladkosť a v tomto duchu pokračuje až do samého záveru. Svieža mäta zo srdca vôňu odľahčila. Vytvára zaujímavý kontrast a parfum tak nie je vyslovene dusivý i keď patrí k tým ťažším. Je to naozaj silná vôňa, ktorá Vás neopustí pred svitaním, preto pozor na dávkovanie.

4. Lagerfeld Karl Lagerfeld Private Klub EdT

Karl Lagerfeld rozbehol novú kolekciu parfumov, ktorá je ďalším duetom tohto roku. Táto sa má prispôsobiť rytmu života bavičov, ktorí nesmú chýbať na žiadnej párty. A ich VIP vôňa samozrejme tiež, pretože oni potrebujú niečo, čo bude pútať pozornosť, presne odrážať ich sebadôveru a príslušnosť k elite spoločnosti. Zoznam VIP hostí? Sú hneď prví na ňom. Flakón Karl Lagerfeld Private Klub je až po okraj naplnený exotikou a vitalitou. Táto aromatická korenistá vôňa štartuje energiou grapefruitu podporenou levanduľou a bazalkou. Energia ďalej preniká až do srdca, kde sa ananás so škoricou dohodli, že všetky ďalšie zložky budú mať smolu. Ku koncu však predsa vnímam ten elegantný akcent, ktorý sa snaží dodať vetiver a jemný závan korenistých klinčekov. To je fakt energia. Všetkými dnešnými novinkami šijú čerti, čo sa týka energie a ani Karl Lagerfeld Private Klub nie je výnimkou.

5. Dolce & Gabbana The One Collector EdP

Milujete vôňu Dolce & Gabbana The One? Značka Dolce & Gabbana prichádza s limitovanou edíciou vône. Dolce & Gabbana The One Collector je kúsok hodný zberateľa a táto luxusná VIP vôňa sa skrýva v záhadnom červenom flakóniku, ktorý sa Vám bude určite páčiť. Aj preto sa edícia nazýva „Collector’s Edition“.  Aj naďalej ide o orientálnu kvetinovú vôňu, no tento kúsok sa mi zdá predsa o máličko ľahší, než bola tá pôvodná vôňa. Viac o jej charaktere si môžete prečítať v článku Nevesty The One a Lady Million v súboji.

Páčila by sa Vám iná VIP vôňa? Pozrite ju medzi novinkami v ponuke Elnino.sk.

Chýba Vám medzi týmito novinkami nejaká VIP vôňa? Neváhajte napísať aj svoje vlastné návrhy, o akej vôňavej novinke by ste si chceli nabudúce prečítať a poteším sa tiež zdieľaniu tohto článku.

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This