Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 7.1.2016 v Dekoratívna kozmetika, N - S, Vlasová kozmetika, Značky od A po Z | Bez komentárov

Vlasová kozmetika Stapiz alebo čo sa skrýva pod čapicou

Vlasová kozmetika Stapiz alebo čo sa skrýva pod čapicou

Hovorí Vám niečo vlasová kozmetika Stapiz? Ak Vám toto meno zatiaľ nevkĺzlo pod čapicu a až do uší, potom by som to rada napravila a v krátkosti Vám predstavila špičkové produkty tejto značky.

Keď je v hre naozaj kvalitná vlasová kozmetika

Kozmetika Stapiz ponúka kvalitné výrobky pre hĺbkovú starostlivosť, regeneráciu a vlasový styling. Značka bola registrovaná v susednom Poľsku a na trhu je už dlhých krásnych 14 rokov. Pri výrobe sa snaží používať materiály, ktoré neboli predtým továrensky upravované a preto si zachovávajú svoj podiel účinných látok.

Ktorá vlasová kozmetika, ktorý produkt alebo ktorý rad značku najlepšie odprezentoval? Značka Stapiz vstúpila do povedomia najmä úspešným radom SLEEK LINE, ktorý ju preslávil široko ďaleko a okamžite si získal srdcia ľudí.

Sleek Line

tužidlo Stapiz Sleek Line Styling Lotion

Stapiz Sleek Line Styling Lotion

Vlasová kozmetika Sleek Line je povestná tým, že Vaše vlasy urobí elastickými, zdravými a lesklými. Jej základom je obsah hodvábneho proteínu, po ktorom ostávajú hladučké na dotyk od korienkov až po končeky. Dlhodobé používanie produktov Sleek Line urobí vlasové vlákna pevnejšie a bude ich chrániť pred deštruktívnymi vplyvmi zimy i životného prostredia. Žiadna čapica ich nezničí. Vrelo odporúčam tiež stylingové produkty Stapiz. Zo Sleek Line odporúčam najmä mliečko Stapiz Sleek Line Styling Lotion pre objem vlasov, po ktorom ostávajú vlásky pekne nadýchané a lesklé.

Keratin Code

Sú Vaše vlasy poškodené a málo pevné v ťahu? Chýba im život? Doprajte im keratínovú obnovu. Vlasová kozmetika z radu Keratin Code obsahujúca šampón a masku opraví štruktúru, vyhladí povrch a posilní vlas.

HA Essence Aquatic

vlasová kozmetika pre revitalizáciu - maska z radu Ha Essence Aquatic

vlasová kozmetika pre revitalizáciu – maska z radu Ha Essence Aquatic

Ak ste svoju korunu krásy poškodili žehlením, suchým vzduchom, slniečkom a po všetkých týchto zákrokoch a počinoch ostali na dotyk suché, vlasová starostlivoť HA Essence Aquatic s vysoko hydratačnou kyselinou hyalurónovou a morskými riasami určite pomôže a obnoví ich ochranný štít. Vyskúšajte napríklad Stapiz Ha Essence Aquatic Revitalising Mask. Táto maska na vlasy je expresná obnova.

Vital

O rozštiepené končeky sa najlepšie postará rad Vital a produkty špeciálne navrhnuté tak, aby na koncoch vytvorili dodatočnú ochranu a zredukovali ich rozdvojovanie.

Iné úspešné rady a produkty

Niekto svoje vlásky farbí, alebo s nimi nemusí urobiť nič, no pokožka je aj tak podráždená a svrbí. Značka Stapiz myslela aj na takéto stavy. Výrobca vie, čo robí s krásnou farbou čas i prostredie, preto rad Acid Balance vyrovnáva pH a udrží farbu dlhšie. Rad Argan’de Moist&Care pre zmenu dodá vlasom i pokožke vzácne oleje. Zmierňuje tak stavy podráždenia, svrbenie a umožní pokožke prijímať všetku výživu, ktoré jej vlasová kozmetika naservíruje.

Vlasová starostlivosť a styling Stapiz Vás poteší nielen svojou kvalitou, ale tiež cenami, ktoré by som nazvala doslova ľudovými. Držte sa, niektoré produkty stoja len okolo 2 EUR! To je pri povianočnom prievane v peňaženkách viac než skvelá správa. Tak toto sa naozaj oplatí vyskúšať!

Odpovedať na otázku, čože sa to skrýva pod tou čapicou, už nebude ťažké. Pod čapicou sú zdravé vlasy, lebo majú dobrú starostlivosť, ktorá ani nie je drahá. Ale čo to budem dokola omieľať, však si to overte sami. Vlasová kozmetika Stapiz je najnovšie k dostaniu na Elnino.sk. Máte z čoho vyberať.

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This