Pages Menu
FacebookRss

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 21.3.2019 v J - M, Poradňa, Starostlivosť, vlasy a nechty, Vône, Značky od A po Z | Bez komentárov

Vlasová starostlivosť Moroccanoil pre vlasy vyčerpané od zimy

Vlasová starostlivosť Moroccanoil pre vlasy vyčerpané od zimy

Najúčinnejšia rebabilitačná procedúra pre vlasy dostala názov Moroccanoil. Podstúpte ju a vaše suché vlasy s rozštiepenými končekmi zaraz dostanú nový život. Zažite i vy tú neuveriteľnú premenu.

Zima už sa dala na odchod, ale následky na vlasoch vidieť stále. Môžeme ich dať rovno podstrihnúť. Alebo sa pohrabeme v skrinke a vytiahneme ten drahý kondicionér, z ktorého sme minuli iba polovicu a je nám ho ľúto vyhodiť… Avšak bude to stačiť? Pravdepodobne nie. Ak pri používaní produktu neskáčeme nadšením a doteraz sme ho nedokázali minúť do poslednej kvapky, asi nebol až taký úžasný ani prínosný pre náš tip vlasov. Iba správna vlasová kozmetika dokáže anulovať škody napáchané mrazom i suchým vzduchom v miestnostiach. Pošlite radšej svoje vlasy do marockých kúpeľov s kozmetikou Moroccanoil, nech sa naozaj spamätajú a dnešný dátum zapíšte do kalendára ako oficiálny deň začiatku vlasovej nápravy.

Preskočme teóriu, prejdime na prax

Akonáhle pred rokmi Carmen Tal, spoluzakladateľka značky Moroccanoil, „na vlastné vlasy“ vyskúšala účinky všestranného arganového oleja, nechcela veriť vlastným očiam. Rozdiel bol neuveriteľný. Z vlasov, ktoré nedržali tvar v žiadnom účese, elektrizovali a krútili do všetkých strán sa behom pár dní stali vlasy v perfektnej kondícii. Odrazu šli ľahko upraviť, mali pekný lesk a vyzerali hustejšie i na prvý pohľad zdravšie. Keď sa Carmen pýtali, čo s nimi spravila, nezasvätila okolie do teórie. Vyrukovala rovno s praktickou ukážkou – kozmetikou kozmetikou Moroccanoil.

Ocenená vlasová starostlivosť Moroccanoil Treatment

Carmen sa rozhodla o svoju jedinečnú skúsenosť podeliť s ženami z celého sveta. Výživný arganový olej má zastúpenie v kompletne všetkých prípravkoch Moroccanoil. S touto značkou nemôžete nikdy pochybiť. Jej produkty sú okamžitou vzpruhou aj pre tie najviac unavené vlasy bez života.

Ktorý z nich je najlepší? Ťažko povedať. Záleží, v akom sú stave. Asi najpredávanejším prípravkom je vlasová starostlivosť Moroccanoil Treatment, vlajková loď celej značky, odskúšaná a obľúbená miliónmi ľudí. Naneste ju do umytých, ľahko vysušených vlasov a ich ľahkosť vám vyrazí dych.  Tento produkt získal ocenenie a hodí sa pre všetky typy vlasov!

Ak sú vlasy viditeľne poškodené, matné a nedržia tvar, je tu pre vás intenzívna vlasová starostlivosť v podobe línie Repair. Patrí do nej napríklad šampón a kondicionér. Suché a na dotyk drsné vlasy ocenia hydratačnú bombu, ktorá sa skrýva v prípravkoch Moroccanoil Hydration.

Keby ste mali husté, ale veľmi jemné vlasy bez objemu, a potrebovali na ne niečo mierne ľahšie, vlasová starostlivosť sa už najnovšie vyrába aj vo verzii Light. Stačí ju doplniť produktmi z radu Volume. Vďaka nim budú vlasy dlhodobo nadýchané a svieže.

Kedysi niekto vyhlásil, že vlasy sú korunou krásy. Všetci chceme poznať to tajomstvo, ktoré z nepekných vlasov spraví vysnívanú lesklú hrivu. Ale dosť bolo teoretizovania. O pretavenie snov do reality sa už postará úžasná vlasová starostlivosť Moroccanoil!

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This