Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 11.7.2014 v Dámske vône, Novinky, Vône | Bez komentárov

Vôňa Be Delicious pre rozkošné ženy

Vôňa Be Delicious pre rozkošné ženy

Vôňa Be Delicious od DKNY v krásnom flakóne v tvare jablka je k zakúpeniu v e-shope Elnino.sk

Vôňa Be Delicious od DKNY

Vstúpte do sveta, kde Vás vôňa jagavo zeleného jabĺčka podporí v spriadaní brilantných plánov, ako zvádzať.

Nech žije taktika a mesto New York. Big Apple alebo Veľké jablko – Zmienka o meste New York, ktoré nikdy nespí, meste superlatívov, ako ho nazývajú domáci, nie je len tak náhodná. Dnes bude reč o vôni, ktorá pochádza priamo z New Yorku a Maurice Roucel je človek, ktorého nos bol priamo zainteresovaný v návrhu Be Delicious ako symfónie sviežosti, vášne a mierne drzej provokácie. Tak sebavedomej, ako sú miestne ženy.

Určite ste už podľa prvých riadkov pochopili, že máme čo dočinenia s typicky americkou vôňou a aby sme s New Yorkom vytvorili čo najviac asociácií, ešte i flakón pripomína jablko. Okrúhly tvar, na spodnej i vrchnej strane mierne sploštený… Prepojenia ženy s jablkom by sa nepochybne našli tiež. Spomeňme si na hriešnu Evu a na to, čím zviedla Adama na zlé chodníčky. Vieme aj to, s čím sa fotografujú modelky, keď chcú upútať pozornosť na svoje pery a oči, alebo čo si ženy najčastejšie zabalia do kabelky na uhasenie smädu, keď niekam cestujú. Nie sú to len žuvačky, papierové vreckovky a kozmetika, ale aj jablko. Keď toto vidia muži, pripadá im to rozkošné. Presne také, ako káže byť ženám táto vôňa, ktorej názov „Be Delicious“ sa dá preložiť ako „Buďte rozkošná“. Tak pribaľme ešte jedno jabĺčko navyše, lebo táto vôňa do kabelky patrí presne tak, ako dokonalé jablko k olovrantu.

Vôňa Be Delicious, alebo buďte rozkošná

Jablko označujú  ženy ako najviac dominantný tón. Bude to tým, že túto vôňu každá žena dôverne pozná už od detstva. Hneď po jablku preberá svoje žezlo osviežujúca uhorka. Môžete tiež ucítiť grapefruit a sladkú kvetinovú vôňu magnólie. Celé je to také svieže a romantické, ako keď potajomky sledujete objekt svojej túžby a čakáte, či si on všimne Vás. Newyorčanky idú na mužov sofistikovane. Najskôr si ich poobzerajú, vytiahnu z kabelky parfum, navoňajú sa a popri tom v duchu spriadajú plány, ako by im zahrali na citlivú strunu. Neskočia im rovno do cesty ako gazely. Takže taká je i hlava tejto vône. Dáva zelenú dobre premyslenej stratégii.

Vôňa Be Delicious set v obchode Elnino.sk

Vôňa Be Delicious – v sete s telovým mliekom a sprchovacím gélom

Ak necháte obláčik vône trošku sa rozplynúť vo vzduchu, neunikne Vám ani ruža a fialka, i keď spolu s jablkom by to mali byť skôr svieže kvetinové vône zo srdca parfumu. Srdce prináša i tuberózu a konvalinku.To sú veľmi výrazné vône, ktoré už ťažko nazvať ľahkými. Ešte stále nevyženú z parfumu tú jeho príznačnú sviežosť, ale spolu s nimi nastupuje hĺbka. Tu už ide o viac.

Základ je drevitý a tvoria ho biele drevá, santal a ambra. Až sa vôňa rozvinie  v celej svojej kráse, už prestanete byť nenápadná. Vo voňavom opare vône Be Delicious Vás žiadny muž neprehliadne a to Vám dáva skvelú možnosť konečne naviazať konverzáciu. Vďaka týmto kvetom vôni nechýba vášeň. Už sa len nenechať odradiť a na jeho narážky kontrovať vtipne, pohotovo, nech má ten Váš rozhovor vášeň a iskru, aby na Vás nezabudol.

Viacnásobné voňavé potešenie

 

Vôňa Be Delicious od DKNY vo forme telového mlieka v obchode Elnino.sk

Be Delicious telové mlieko

Nezabúdajte, že vôňa najlepšie ukáže na žene, ktorá si ju dobre poistí. Ak sa osprchujete sprchovacím gélom a potom natriete voňavým mliekom vo vôni svojho parfumu, nielenže potešíte svoje telo hydratáciou a výživou, ale tiež predĺžite životnosť vône. Váš voňavý obláčik bude mať viac času ukázať sa v plnej sile a Vám to môže dodať viac sebavedomia. Značka DKNY myslela na všetko. Okrem vône je možné dostať i set, v ktorom nájdete parfumovanú vodu v miniatúrnej verzii, telové mlieko a sprchovací gél. To všetko je zabalené v praktickej taštičke. Alebo si môžete telové mlieko zakúpiť i samostatne vo väčšom balení.

S Be Delicious je rozkošná každá žena bez ohľadu na to, či je z New Yorku, alebo pochádza z iných končín. Nie nadarmo sa táto vôňa od DKNY stala v roku 2005 najlepšou dámskou vôňou.

Produkt je dostupný v našom e-shope

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This