Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 1.10.2014 v Novinky, Pánske vône, T - Z, Vône, Zaujímavosti | Bez komentárov

Vôňa dreva A*Men Pure Wood

Vôňa dreva A*Men Pure Wood

Thierry Mugler je vnímaný ako muž s neobyčajnou kreativitou. Umenie a módu má zrejme v krvi, ale jeho celý život nie je len o nej. On teda zásadne nedral v školskej lavici svoje nohavice. Viac než do školy, ho to odjakživa ťahalo ku kresleniu, tancu, achitektúre, cestovaniu. Má teda na svoje detstvo pekné spomienky a má sa stále v mysli k čomu vrátiť, keď chce na chvíľku uniknúť z reality.

Thierry Mugler Angel EdP

Thierry Mugler Angel EdP

Sláva vôni Angel

Presne taká, ako sám Thierry, bola aj jeho prvá vôňa Angel. Uviedol ju v roku 1992 a táto vôňa okamžite dobyla svet a uvrhla ho do jedného ohňa sladkých tónov. Vlastne jeho pričinením vznikol úplne nový typ alebo kategória vôní, ktorú mainstream nazýva pojmom „gourmand“, čo by sa dalo voľne preložiť ako „gurmán“.

Flakón parfumu dostal nádherný tvar hviezdy, čo vlastne sledovalo úmysel pritiahnuť pozornosť hviezd. A to sa mu aj podarilo. Však posúďte sami. Že ju používa Nicole Kidman, Renee Zellweger a Kate Hudson, to už viete. Ale okrem týchto troch filmových hviezd vôňu používajú alebo používali aj Barbara Walters, Diana Ross, Dita Von Teese, Eva Mendes, Hillary Clinton, Iman, Jerry Hall, Linda Evangelista, Milla Jovovich, Naomi Watts, Nelly Furtado.

Kto všetko bude milovať vôňu A*Men Pure Wood? To zatiaľ nevieme, no sme toho názoru, že to bude podobná bomba ako Angel.

Vôňa v sekcii noviniek A*Men Pure Wood

Thierry Mugler A*Men Pure Wood je nová limitovaná edícia vône A * Men. Divoká energia z prírody naráža na ušľachtilé ľudské stvorenie – muža, ktorý chce načúvať jej hlasom, ale stále chce byť elegantný a zostať v sladkom spojení so zvyškom civilizácie. Presne taký je aj flakón vône. Vôbec nás neprekvapuje, že si ponechal hviezdu, ktorá poslala aj jeho predošlý kúsok do hviezdneho neba. Zakomponoval ju však do polienka dreva a dal jej krásnu zlatisto-hnedú farbu ambry, aby ukázal, že muž nie je krehké stvorenie, ktoré sa pri každej prekážke môže rozbiť. Je to bytosť, ktorá dobre odoláva a má zlaté srdce. Jeho perfekcionizmus aj z tohto obalu urobil umelecké dielo, ktoré v našom obchode neprehliadnete.

Nová vôňa A*Men Pure Wood EdT Thierry Mugler v e-shope Elnino.sk, Foto: Borja María González Ortez (Flats of sand), update: Elnino.sk, zdroj: http://bit.ly/YRZffJ

Vôňa A*Men Pure Wood EdT; Foto: Borja María González Ortez (Flats of sand); update: Elnino.sk; zdroj: http://bit.ly/YRZffJ

Vôňa A*Men Pure Wood má osobnosť. Dávkuje fantáziu, sny o prírode do dnešnej reality tak, aby boli v správnej a príjemnej dávke. Jej kompozícia je opisovaná ako orientálno-drevitá s jemnými náznakmi kávy. Je to ako výlet muža do divočiny, ktorý si chce spríjemniť kúskom domova. Sadne na peň stromu, vytiahne termosku kávy, ktorú mu s láskou prichystala jeho polovička a osladila ju vanilkovým cukrom a vníma vôňu ihličia, dreva a zelene.

Ako najvýraznejšia zložka je dubové drevo osladené a plápolajúce tónom vanilky, ktoré tvoria základ a zotrvajú s Vami po celý čas. Až sa srdce pri pohľade na tú nádheru začne roztápať, pridá sa káva a pačuli – sladké, temné a tak trošku horkasté tóny. Ako veľmi vítané spestrenie je aromatická vôňa cyprusu. Aj toto zloženie sa postaralo o to, aby bola vôňa trvácna, výrazná a nezabudnuteľná, ale zároveň vhodná na nosenie 365 dní a nocí v roku. Možno sa predsa len viac hodí na jeseň a zimu, ale rozhodne nikoho neurazí ani v letný deň. Ak sa nosí s inteligenciou, sebaistotou a zrelosťou príznačnou pre gentlemana, potom ju budú ľudia na Vás vnímať veľmi dobre.

A čo má vlastne táto vízia spoločné s gentlemanmi? Prečo ich spomíname v súvislosti s lesom? No práve o to ide. Dnešný gentleman nemá toľko možností ísť do lesa načerpať energiu. Jeho jediný dotyk s prírodou je na lavičke v parku a to, čo môže cítiť, nie sú vždy duby, buky, smreky, jedle, borovice, ale skôr zavetrí tuje, ktoré záhradník zasadil, aby tvorili živý plot. Avšak to pánom tvorstva nebráni, aby na chvíľu vypli svoju analytickú časť a vrátili sa do detstva, kedy určite neuvažovali nad grafmi a tabuľkami. Gentleman sa s vôňou A*Men Pure Wood od všetkého odosobní a naozaj si vychutná to, čo má na dlani. Skúste ju a uvidíte.

Vôňa Thierry Mugler A Men Pure Wood je už teraz k zakúpeniu v našom e-shope

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This