Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 3.3.2015 v Dámske vône, Vône | Bez komentárov

Vôňa mesta vs. vôňa života na dedine

Vôňa mesta vs. vôňa života na dedine

Pre mnohých z nás je vôňa a jej výber len záležitosťou v štýle: „Fíha, toto mi vonia, toto chcem.“ ale pán  Mark Crames, CEO parfumérskej značky Demeter, je iného názoru. Chcete ho poznať? Čítajte.

Keď vzniká nová vôňa Demeter, parfuméri sa snažia vyvolať zážitok a spojiť tóny s tým, čo ľudí najviac teší. Každá vôňa musí mať asociáciu s ľudskými spomienkami, túžbami, alebo aj obľúbeným ročným obdobím, pretože presne vtedy má najväčšiu šancu byť úspešná. Možno nebude voňať celému svetu, ale máme 4 ročné obdobia, takže keby voňala len štvrtine, bol by to úspech, nie? Vôňa vždy odráža osobnosť, ktorá ju nosí a jej lásku. Dnešný článok však nebude rozoberať parfumy Demeter. V prípade záujmu rada o nich napíšem článok niekedy nabudúce, no dnes som pre Vás vybrala vône, ktoré by mohli zodpovedať miestu, kde prežívate svoj život.

Vôňa kariéry a života v meste

Mesto odjakživa otváralo svoju náruč ľuďom, ktorí svoju energiu sústredili na svoju prácu, priateľov i zábavu s nimi. Mesto je anonymné a jeho zvýšená koncentrácia ľudí na jednom mieste praje uzatváraniu nových priateľských vzťahov i nakupovaniu, ktoré tak dámy milujú. Mnohí budete so mnou súhlasiť, že keď si žena začne plánovať svoju budúcnosť, do ktorej zahrnie manžela a deti, ako vhodnejšia alternatíva častejšie vyhráva dedina. No kým je zahĺbená do svojej práce a popri nej vedie bohatý spoločenský život, mesto jej rado ušetrí čas i poskytne príležitosti. Že nemôžete žiť bez nového páru lodičiek? Že to chcete v živote niekam dotiahnuť? Nech už sú Vaše úmysly a ambície akékoľvek, vôňa Gucci Rush Vás vo všetkom podporí.

Dámsky parfum Gucci Rush

vôňa Gucci Rush toaletná voda na Elnino.sk

dámska vôňa Gucci Rush EdT

Ak sa nechcete vzdávať kvetov, ale potrebujete vôňu na toto chladné obdobie zimy (i na skorú jar a jeseň), jazmín je riešením. Drží vôňu pri zemi, no jeho vôňa je bohatá a vynikne aj v chlade. Že by to chcelo viac ženskosti? Tak to v ruke držíte správny flakón, lebo frézia a gardénia sú na Vašej strane. Pačuli im dodalo štipku tajomnosti a ruža elegantný tón. Postarajú sa, aby Vás vôňa síce zahalila do hustého obláčika, ale nezdolala. Keď sa tento živý elixír skrotí s pomocou pačuli a pridá sa k tomu sladká vanilka, získate vôňu, ktorá Vás predurčuje na úspech. Vône s kvetinami a vanilkovým podtónom nosia dámy, ktoré sa neberú príliš vážne, ale aj tak im nechýba iskra. Vôňa vanilky v Gucci Rush prináša teplo a optimizmus do betónovej džungle zvanej mesto a aj medzi 4 múrmi z Vás spraví Vás neodolateľnú. Najmä večer po práci to s ňou roztočíte. Ľudia budú vo Vašej prítomnosti veľmi radi, to si píšte.

Dámska vôňa Gucci Rush je na Elnino.sk dostupná v objemoch 30, 50, 75ml a tiež ako tester už od *22,54 €. Kliknite sem.

Voňavé čaro vidieckej prírody

Vidiek má svoje čaro a pokiaľ všade nevrčia kosačky, píly, cirkuláre a iná technika, tak niekedy i pokoj (smiech). To čo v meste chýba, to Vám vidiek ponúkne na každom kroku. Všade príroda, o čosi lepší vzduch, romantika a sviežosť zelene, ktorá je všade naokolo. Možno by ste najradšej strávili všetok čas vonku. Pozvali si priateľov, ich rodinu, svoju rodinu a sadli si v záhradke okolo grilu. Alebo vezmete do ruky náradie a budete sa vŕtať v pôde ako krtko, aby Vám to zem čoskoro vrátila bohatou úrodou. To Vám už, pevne dúfam, bude čoskoro dožičené. Ak ste takáto, potom Vám ťažké vône nehovoria nič. Milujete vzdušné vône, kvetiny, ovocie, ktoré budia pocit ľahkosti. A možno aj trošku gurmánske, ako je vôňa Juicy Couture Juicy Couture.

Parfum Juicy Couture – Juicy Couture

Dámska vôňa Juicy Couture Juicy Couture parfumovaná voda od Elnino.sk

vôňa Juicy Couture Juicy Couture EdP

Jemne kyslá mandarínka, šťavnatý melón, sladká marakuja, sladkokyslé zelené jabĺčko. To je pre človeka s odporom k múrom to pravé vykúpenie. Či už budete musieť byť v práci, alebo na nejakom inom mieste, ovocné tóny úvodu tejto vône Vám privolajú pocit, že ste vonku. Usadia sa na pokožke tichúčko a nenápadne bránia. aby Vás vôňa zdrvila alebo Vám a Vášmu okoliu spôsobovala bolesti hlavy. No nevýhoda sviežich vôní spočíva v ich prehliadnuteľnosti v zime, preto zlatistý karamel a teplá vanilka pridávajú dôraz, atmosféru pohody a znásobujú výdrž vône. Vôňa Juicy Couture bola stvorená na jar a jeseň, no znesie aj leto a čiastočne i zimu. Keďže to najkrajšie z vidieka rastie na záhradkách a nepotrebuje veľa zásahov, srdce tvoria kvety. Šípová ruža, tuberóza, ľalia a má mu do toho čo hovoriť aj hyacint ako zástupca romantiky. S vôňou Juicy Couture privítate jar a jej predĺžujúce sa dni veľmi rada a žiadna jarná únava nehrozí.

Juicy Couture  Juicy Couture EdP zakúpite na Elnino.sk ako vôňu s objemom 100ml a tiež ako tester už od *26,36 €. Kliknite sem.

* Ceny sú aktuálne k dátumu 3. 3. 2015

Tak čo poviete? Sedela by niektorá z týchto vôní k Vášmu životnému štýlu? Ja pevne verím, že áno.

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This