Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 11.8.2014 v Dámske vône, Vône | Bez komentárov

Vôňa na ceste do dovolenkového raja

Vôňa na ceste do dovolenkového raja

Niektoré dámy letnú dovolenku neplánujú. Ale potom sú ženy, ktoré sú presným opakom a už dlho dlho pred odchodom musia poznať i ten najposlednejší detail. V našom dovolenkovom dueli sme uviedli dve dámske vône, o ktorých si myslíme, že presne vystihujú cestovateľský vkus žien. Neveríte? Tak čítajte.

Dámy plné prekvapenia

EdT Lacoste Touch of Pink z obchodu Elnino.sk

EdT Lacoste Touch of Pink

Prifrčia za nadriadeným s vyplneným dovolenkovým lístkom na poslednú chvíľku, keď iní nemajú dovolenku ešte ani na mysli, poprípade ju už dávno absolvovali. Ale nikto sa na ne nemôže hnevať. Tieto dámy nemajú žiadne obľúbené dovolenkové destinácie. Ony rady objavujú nepoznané, lebo sú to dobrodružné povahy plné života. Plánovanie je pre ne premárnený čas. Chcú si užívať. Buď single, alebo vo dvojici s manželom / priateľom. Pre tieto ženy je Last Minute vždy ako dar z nebies a znamenie, lebo väčšinou príde v čase, keď im práca začína pomaly ale isto liezť na nervy a už by rady niekam vypadli. Alebo sa pustia do sveta len tak za nosom. Toto je prístup akčnej ženy, ktorá miluje prekvapenie a neznáša priemerné veci. Celý život musí mať korenistú príchuť, ružový podtón a akčný nádych.

Vôňa pre dobrodružnú dámu

Niet pochýb, že vôňa Lacoste Touch of Pink bude výbornou voľbou, pretože je taká, ako Vy. Že je ružová, to hovorí už jej názov a aj farba obalu. Ale pozor! Nepovažujte ju za príliš romantickú a ani ruže v nej nehľadajte. To už by bolo priveľa romantiky a priveľmi zaväzujúce a Vy potrebujete voľnosť. Vôňa je sladká po listoch fialky, jazmíne a vanilke v základe, lebo šarm a ženskosť musí byť, ale nie je vyslovene romantická a kvetinová.

Aj keby ste sa uprostred tanečného parketu rozhodli, že Váš ďalší dovolenkový zážitok bude splav rozbúrenej rieky, vôňa Vás bude nasledovať ako poslušný psík a nebudete cítiť potrebu ju vymeniť. Napriek sladkosti ide o športovo-elegantnú vôňu, o čo sa postará santalovo-pižmový základ zjemnený vanilkou. No aby nezahrial až príliš a aby sa dámy nepresladili, úplne najdominantnejší tón vône je svieži citrusový, konkrétne ide o červený pomaranč.

V zaujímavej opozícii kvetom a ovocnému tónu stojí korenie, ako koriander, kardamon a mrkvové semiačka. Táto kombinácia už vonia anízovo a smeruje blížšie k drevám, čo znamená, že trošku skrotí tú sviežosť a čerstvosť pomaranča. Okrem toho pridá zaujímavý akcent, ktorý poznáme skôr z pánskych vôní, ale stále to budete Vy. Touch of Pink nie je vôňa, ktorá sa k Vám dostane od každého sedadla v lietadle, z každého člna, od každého stola, skrátka odvšadiaľ. Je veľmi zaujímavá a adrenalínová ako skok z 10-metrového útesu rovno do oceánu. Ani o ňom sa predsa nedá povedať, že by si naň každá žena trúfla, nie?

Táto vôňa Lacoste je dostupná v našom e-shope

Dámy so životom podľa presných pravidiel

EdP Escada Joyful z obchodu Elnino.sk

EdP Escada Joyful

Vždy dopredu vedia, kam, kedy, s kým budú cestovať. Tieto ženy majú buď svoje obľúbené letoviská, alebo veľa snov o miestach, ktoré by chceli vidieť. Či už je to tak, či onak, vždy im plány vychádzajú. Majú svoje tajné fígle, ktorými dostanú na lopatky hoci aj celú námornú flotilu a keby im sto ľudí hovorilo, že je nejaký cieľ mimo dosahu, ony tieto domnienky vyvrátia peknými fotografiami z daného miesta. Samozrejme vlastnými, lebo ony si to vedia zariadiť. Sú to nežné romantičky alebo starostlivé maminy a manželky a pre svojich milovaných urobia všetko. Ale nemyslite si, že nemajú svoj vlastný život a žijú len pre iných. Ony si život vychutnávajú. Neha a romantika je presne to, čo ich vystihuje. Ich teší robiť z nemožného možné a k životu majú veľmi optimistický prístup.

Vôňa Joyful pre optimistku

Escada Joyful je vôňa, v ktorej žena nájde tento pocit radosti, pozitívneho myslenia a sebavedomia vo vysokej koncentrácii. Zachytila všetko, z čoho máte na dovolenke radosť. Vo flakóne je Vaša vďaka za plátok šťavnatého melóna, ktorý Vám zahnal smäd, Váš údiv nad krásne naservírovaným ovocím rôznych farieb v hoteli až po radostný pohľad na orosené kvety na balkóne, na ktoré sadajú včielky.

Základ pozostáva z machu, santalového dreva a medu sladkého ako dovolenkový čas, ktorý len veľmi jemne doplní už spomínané ovocie – melón, mandarínku, nektarinky a trošku čiernych ríbezlí. Človeku sa hneď urobí chuť na ovocný šalát s medom. Až tóny ovocia odoznejú a zoslabnú, splynú s tónmi srdca – vôňou bielej pivónie a magnólie. Vtedy už nebudete vedieť rozoznať jeden tón od druhého, pretože budú hrať na všetky struny a všetky naraz ako kompozícia.

Joyful možmo nebude pre dobrodružné povahy a objaviteľky, ale je to veľmi univerzálna vôňa plná romantiky. Upokojujúca a zlepšujúca náladu. Ako wellness, kde hodíte všetky starosti za hlavu a užívate si tie krásne momenty božského pokoja.

Táto vôňa Escada je dostupná v našom e-shope

Vôňa o Vás vypovedá viac, než by ste si mohli myslieť. Na svoje cesty si preto vyberajte vône starostlivo. Však sa už poznáte. Máte isto nejaké predstavy o tom, ako Vaša dovolenka bude prebiehať a aká ste. Nech teda o Vás okoliu rozpráva len samé pekné veci.

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This