Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 13.7.2014 v Novinky, Pánske vône, Vône | Bez komentárov

Vôňa plná kontrastov Emporio Diamonds for Men

Vôňa plná kontrastov Emporio Diamonds for Men

Pánska vôňa pre pánov Giorgio Armani - Emporio Diamonds for Men ako toaletná voda v e-shope Elnino.sk

Vôňa Giorgio Armani – Emporio Diamonds for Men

Až dámy zacítia silnú drevitú vôňu pomiešanú s korením, vôňu, ktorej posledná zastávka bude srdce, rozprúdi sa im krv a zatočí hlava, nemôže to byť náhoda. V miestnosti je zaiste gentleman navoňaný parfumom Emporio Armani Diamonds for Men z kolekcie parfumov Giorgio Armani.

Vôňa a inšpirácia

Keď šiel Jacques Cavallier, človek, ktorému môžu dámy a hlavne páni poďakovať za túto vôňu, vytvoriť svoje nové dielo, mal pred sebou zrejme úplne jasný obraz. Predstavte si taliansku Sicíliu. Niekde uprostred mesta, v budove, kde by to nik nečakal, sa nachádza tajný salónik. Partia dobre vyzerajúcich mužov sedí okolo stola z voňavého dreva a hrá svoju partičku pokru. Nie sú to len tak hocijakí páni u ulice. Niektorí muži v miestnosti majú povesť drsných búrlivákov, evidentne s pochybnou i temnou minulosťou a pevným kontaktom s podsvetím. Tí ďalší sú elegáni s dobrými spôsobmi a priam elektrizujúcim úsmevom. Keď ktorýkoľvek z týchto mužov príde do baru, žiari ako diamant a ženy ani nedýchajú. Nadýchnu sa len keď idú okolo, aby im nič z tej mužnej vône neušlo. Ani čašníčky, ktoré teraz do salónika nosia pánom občerstvenie, nedokážu z hráčov spustiť oči a oni si to dobre uvedomujú. Sú rafinovaní. Napriek tomu, že sa nie všetkým darí v hre, správajú sa vznešene. Vo vzduchu sa vznáša jemná a zároveň výrazná vôňa z drahých kubánskych cigár a pomiešala sa s vôňami prítomných. Pravá Kuba a praví Taliani. Výrazní a jemní zároveň. Takže zhruba takáto mohla byť inšpirácia pre Emporio Diamonds for Men.

Koncept vône

Emporio Diamonds for Men toaletná voda bola navrhnutá pre sebavedomých a hravou cestou zvádzajúcich mužov. Charizma, elegancia, zmyselnosť vždy a pri každej príležitosti. Áno, je to stále svieža a jemná vôňa, ale s hrejivým koncom. Nezabudnuteľná. Za všetko môže citrusový začiatok, ku ktorému sa pridalo sečuánske korenie, čo nám vytvorilo zaujímavú hru typu „kto z koho“. Bergamotové a priam ľadové osvieženie v kontraste so sečuánskym korením, ktoré sa môže pochváliť veľmi výraznou a hrejivou, avšak ani trošku nie pálivou vôňou.

Vôňa Giorgio Armani Emporio Diamonds for Men

Giorgio Armani Emporio Diamonds for Men

Srdce parfumu pripomína kubánske cigary Cohiba. Že neviete, ako voňajú kubánske cigary? To je vôňa na odpadnutie. Nádherná. Buket jemný, tabakový, spolu s ním cítiť vôňu cédrového dreva a kakaové tóny. A práve céder a kakao tvoria srdce tejto vône. Žeby pán Cavallier fajčil takúto fajnovosť? Je to možné.

V základe vône určite ucítite drevá. Guajakové drevo a ambrox, ktorý pripomína ambru v opäť zaujímavej kombinácii s vetiverom. Veľmi odvážne spojenie. Najskôr Vás doslova zasiahnu drevité vône s hrejivým záverom a potom príde chladný vetiver.

Celá toaletná voda Emporio Diamonds for Men je neobyčajným spojením protikladov, ktoré ženy tak priťahujú. Jemnosť spojená s rafinovaným a sebavedomým prejavom plným energie, ktorý len tak ženám z hlavy nevyšumí. Nežnosť, ale i drsná mužnosť, chladná rozvaha, ale i teplé objatie. Táto vôňa môže tvoriť súčasť Vášho elegantného outfitu, ale pokojne si ju vezmite aj k športu. Je úplne jedno, či svoj deň strávite v nejakom salóniku, pôjdete si zahrať golf, alebo kopať loptou na bránu so šarmom Davida Beckhama, tvárou značky Armani. S touto vôňou by sa smerom k Vám mali sypať komplimenty všade, kam sa pohnete a to po celučičký celý deň. Ako už bolo spomínané, ona totiž nikdy nekončí v nose. Jej posledná zastávka je srdce ženy a preto by ste ju mali mať.

Produkt je dostupný v našom e-shope

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This