Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 1.6.2016 v Novinky, Súťaže a akcie, Vône | 2 komentárov

Vrásky a 5puntozero – 5 príčin, 5 riešení

Vrásky a 5puntozero – 5 príčin, 5 riešení

Vyskúšali ste drahý krém na vrásky a nefungoval? Možno niekto urobil veľkú chybu a nepristupoval k problému dôsledne. Nový kozmetický rad Frais Monde 5puntozero prináša riešenie Vašej pleti na mieru.

Frais Monde vie, že vrásky nie sú len z lásky

V laboratóriu Frais Monde razia iný prístup. Nebagatelizujú. Na vrásky sa pozreli veľmi dôkladne, pretože lepšie prísť problému na kĺb, než ho len zakrývať. Žiadne invazívne zákroky ani dobre mienené rady, ktoré neplatia na každého. Značka Frais Monde prináša rad 5puntozero, ktorý dnes predstavím a ktorý skutočne funguje.

Vrásky nulovej viditeľnosti

Než zistíte, čím je tento rad výnimočný, treba zodpovedať otázku, prečo vlastne všetky krémy na vrásky nefungujú rovnako? Pretože niektorí výrobcovia stále nechápu, že ľudia nežijú život rovnaký ako cez kopírovací papier a ani genetickú výbavu a pleť nemajú rovnakú.

Ľudské tváre sú unikátne plátna z rôznych materiálov, na ktorých sa podpisuje život a vplyv ľudí, ktorí ním prejdú. Hoci sú niektoré obrazy podobné, v prírode sa nič nevyskytuje v kópii. Ani dvojčatá a ani dve na pohľad rovnaké skaly nebudú na 100% identické. Môžete ich zamaskovať a zakryť niečím, vďaka čomu budú vyzerať rovnako (mejkapom, náterom, ktorý sa tvári, že problém rieši), no nikdy to nebude úplne ono.

Príroda dobre vie, prečo niektoré bohatstvá a vlastnosti nespája dohromady. Kým jedno dvojča bude dobré v písaní, iné bude možno lepšie v matematike. Z rovnakých dôvodov nejde namiešať jeden krém a tvrdiť, že pomôže každému. Nielenže tie látky v ňom nemusia spolupracovať, ale ani nemusia poskytovať riešenie na základnú otázku – Čo spôsobilo Vaše vrásky? Odpoveď hľadajte u Frais Monde.

5puntozero vygumuje Vaše vrásky efektívne

5puntozero vygumuje Vaše vrásky efektívne

Značka Frais Monde vyriešila všetky hádanky prírody. Nielenže vie, čo vrásky spôsobilo, ale dokázala svoje produkty vymyslieť tak, aby látky v nich mali ešte väčší efekt a spolupracovali. Používa maltodextrín, látku zo skupiny polysacharidov, ktorá má úžasnú schopnosť stabilizovať iné účinné látky, viazať ich dohromady a vytvárať perfektné séra i krémy. Keď sa navyše kombinuje s látkami používanými proti starnutiu, dokáže podporiť ich účinok. Oplatí sa ho používať najmä u slabších kyselín, ktoré majú takto oveľa lepší efekt a o dosť nižšiu dráždivosť pokožky. Pridanou hodnotou je aj prítomnosť termálnej vody a jej minerálov, ktoré pokožku upokojujú a dodávajú jej zdravý jas.

Aby ste sa dozvedeli, ako vrásky s pomocou kozmetiky 5puntozero zmazať, najskôr treba zistiť, v akom stave je Vaša pleť. Každá pleť má iné príznaky starnutia. U mňa všetko začalo suchou pleťou, niekto iný vidí, že žiara jeho pleti pohasla a potrebuje iné riešenie. Pozorujte príznaky a aplikujte priame riešenie. Rad 5puntozero používa jednoduchú schému.

5puntozero a schéma, ktorá definuje vrásky i príčiny

5puntozero a schéma, ktorá definuje vrásky a tiež ich príčiny

Riešenie problému definuje, čo sa práve vo Vašej pleti deje a čo treba urobiť, aby sa proces spomalil a aby ste aj v pokročilom veku mohli vyzerať mladšie. Posledné políčko v riadku, teda ten pestrofarebný stĺpec ukazuje, čo sa stane, keď nasadíte konkrétny produkt. Všimnite si, že každý produkt má iný farebný motív. Vďaka nemu si produkty nikdy nepomýlite.

5puntozero Cohesion darčeková sada a jej obsah

5puntozero Cohesion darčeková sada a jej obsah

Moja pleť potrebovala produkty z línie 5puntozero Cohesion, ktoré majú zelený prúžok. Presne ako sa píše v schéme, bola drsná na dotyk, niektoré partie boli vyslovene suché, šupinaté a bežný hydratačný krém nestačil. Už po natretí vzorkou denného krému som pozorovala výrazný rozdiel. Pokožka bola na dotyk hladká a vydržala takto celý deň. Takže pre mňa určite set Cohesion.

Okrem produktov Cohesion sú však k dispozícii aj darčekové sety Longevity (ružový), Oxygenation (modrý), Remodelling (fialový) a Renewal (vínovo – červená farba). Každá darčeková sada rieši individuálne práve ten Váš problém a pôsobí priamo na jeho príčinu.

Prečo práve darčeková sada a nie produkty samostatne?

Rozumný bojovník využíva slabiny súpera, nemárni čas a vyzdvihuje svoje prednosti. V tomto prípade je Vašim súperom čas. Cez deň sa pleť regeneruje minimálne. Skôr si žiada ochranný štít denného krému, takže dávať jej veľa výživy je márna snaha a plytvanie. No v noci pleť musí naopak oddychovať a naberať sily. Regeneračné procesy idú naplno a spať v „brnení“ nepotrebuje, lebo by potom cez deň nepôsobila odpočinuto. Viac sa hodí hĺbkovo pôsobiace sérum, ktoré zrýchli tieto procesy a pleť nezaťažuje.

Darčeková sada obsahuje obidva produkty, ktoré nechajú pracovať prirodzené biologické hodiny vo Váš prospech a dávkujú výživu tak, aby z toho pleť naozaj niečo mala. A je tu aj ďalšie prekvapenie.

Darček k nákupu setu 5puntozero od Frais Monde!

Od 1.6. nielenže získate perfektné produkty, ale značka Frais Monde Vám na svoje narodeniny domov pošle aj niečo navyše. Do balíčka Vám bude zadarmo pridaný aj mimoriadne praktický a užitočný darček, ktorý sa Vám bude hodiť. Je ním praktická taška s logom Frais Monde!

Akcia 5puntozero s darčekom

Akcia 5puntozero s darčekom

Pozor, darčeková akcia platí od 01. 06. 2016 (00:01 hod.) a platí do vyčerpania darčekov, ktorých je zatiaľ viac než dosť!

Pozrite si všetky darčekové sety a nájdite ten svoj

Nikto nepotrebuje vrásky len vypĺňať gélovými sférami, pichať do pleti botulotoxín a ani pokožku naťahovať donekonečna. To ani nejde. Sú však iné možnosti, ako si udržať mladistvý vzhľad a rad 5puntozero Vám ich prináša ako na striebornom podnose.

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

2 komentáre

  1. Milá pani Veronika dobrý deň,
    prosím Vás o usmernenie, ako správne denný krém a nočné sérum – 5puntozero Longevity darčeková sada používať.
    Budem povďačný za každú jednu radu naviac, aby som to mohol manželke pri darovaní reprodukovať.

    S pozdravom, vďakou a úctou Jozef Kľuska

    • Dobrý deň pán Jozef. Odporúčam kombinovať produkty z tejto sady tak, že krém bude používať ráno a sérum na večer. Pleť treba ráno očistiť, následne aplikovať produkt, počkať moment na jeho vstrebanie a potom prípadne voliť ďalšiu starostlivosť (mejkap, BB krém, púder…). Denný krém je výborným podkladom pod dekoratívne produkty. So sérom už väčšinou netreba používať nočný krém (väčšine ľudí sérum na noc stačí), ale ak pani manželka nejaký nočný krém používa, mala by po vyčistení pleti najskôr aplikovať sérum a až potom krém. Krémy totiž účinkujú povrchovo a bránia vstrebávaniu sér, preto vždy treba dávať najskôr sérum. Rada k rozotieraniu… pani manželka to už isto vie, no pre istotu pripomínam, že krémy i séra sa vždy nanášajú od nosa do strán. Pohybmi sa napodobňuje akýsi motýlik, pričom nos je pomyselné telo motýľa. Tieto pohyby sú pre pokožku najšetrnejšie, pokožka sa zbytočne nenapína a nevzniká toľko vrások. Takto by mali mať produkty ten najlepší a najrýchlejší efekt.

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This