Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 16.8.2016 v Poradňa, Starostlivosť, Súťaže a akcie | Bez komentárov

Výpredaj opaľovacej kozmetiky na Elnino.sk

Výpredaj opaľovacej kozmetiky na Elnino.sk

Nechcete zbytočne utrácať za produkty na opaľovanie a radšej by ste počkali na nejaký dobrý výpredaj opaľovacej kozmetiky? Jeden výpredaj práve dnes začal. Využite zľavu a vyberajte podľa chuti.

Výpredaj opaľovacej kozmetiky na Elnino.sk odštartovaný

Letné prázdniny sa už pomaly chýlia ku koncu, ale leto ešte nekončí. Dovolenky boli, sú a pre niektorých z nás ešte len začnú. Preto pre Vás parfuméria Elnino.sk pripravila poslednú možnosť nakúpiť opaľovaciu kozmetiku za akciové ceny. Práve dnes spustila výpredaj opaľovacej kozmetiky značiek od výmyslu sveta. Medzi výpredajovými artiklami sa objavili aj moji obľúbenci, ktorí u nás doma nikdy nesmú chýbať.

Výpredaj opaľovacej kozmetiky ponúkol aj moje obľúbené produkty Bioderma a Dermacol

Výpredaj opaľovacej kozmetiky ponúkol aj moje obľúbené produkty Bioderma a Dermacol

Minerálny sprej Bioderma mi poskytuje super vysokú ochranu, keď sa musím vonku zdržiavať v kritických hodinách. Sprej Dermacol si užívam hlavne pri bazéne. Dosť dobré, známe a cenovo prijateľné sú tiež produkty Nivea. No nielen tieto značky ponúka letný výpredaj opaľovacej kozmetiky.

Od 16. 8. 2016 môžete na Elnino.sk nakúpiť všetku opaľovaciu kozmetiku za AKCIOVÉ CENY!  Akcia platí od 16. 8. 2016 do 22. 8. 2016 alebo do vypredania zásob.

Výpredaj opaľovacej kozmetiky sa týka všetkých značiek a nie je v ňom len opaľovacia kozmetika. V akcii je tiež samoopaľovacia kozmetika a prípravky po opaľovaní! Keď už máme pokožku vystavovať slniečku, treba ju potom natrieť, tak nech máme čím. Samoopaľovacie produkty zasa dopomôžu k bronzovej pokožke aj človeku, ktorý sa opaľovať nemôže, alebo len na to nemá čas. Pozrite napríklad samoopaľovacie produkty Rimmel London.

Opaľovacia kozmetika - široký sortiment

Opaľovacia kozmetika – široký sortiment

Pre ktoré konkrétne produkty zájsť na výpredaj opaľovacej kozmetiky? Možno Vám pomôžu moje tipy.

Všestranná opaľovacia kozmetika Frais Monde

Mňa ako praktickú ženu najviac nadchýňa opaľovacia kozmetika značky Frais Monde. Prečo? Pretože ponúka cielenú starostlivosť. Nie sú tam len obyčajné opaľováky, ale tiež produkty na ochranu vlasov (sprej i šampón). Ďalej velebím produkty, ktoré súčasne zlepšujú hydratáciu pokožky, bojujú proti vráskam, alebo urýchľujú opaľovanie. Namiesto denného krému sa tak môžem natrieť rovno opaľovacím krémom a nemusím na seba vrstviť nič ďalšie. Teraz navyše získate ku každému nákupu produktov Frais Monde nad 16 EUR milý DARČEK, ktorým je luxusný hydratačný lesk na pery. Akcia platí od dnes do rozdania darčekov. Bližšie info o prebiehajúcej akcii na webe Elnino.sk.

Zľava na opaľovacie prípravky Frais Monde a darček

Zľava na opaľovacie prípravky Frais Monde bude spríjemnená prekvapením – dostanete darček k nákupu nad 16 EUR

Luxusná kozmetika na opaľovanie Collistar a Clinique

Kozmetika Collistar a Clinique už peknú dobu zásobujú trh prvotriednymi produktmi a podobne ako značka Bioderma, aj tu sa kladie dôraz na najmodernejšie technológie. Produkty sú luxusné, no nie sú určené len pre bohatých. Dovoliť si ich môžete aj Vy.

Piz Buin pre opaľovanie v extrémnych podmienkach

Možno Vás nebaví len tak ležať a radšej sadnete na vodný skúter, pripnete vodné lyže, alebo budete loziť po horách. A možno máte veľmi citlivú pokožku. Tak vedzte, že opaľovacia kozmetika Piz Buin môže ísť s Vami všade. Ona je práve na takéto extrémne zmeny teplôt, počasia a nadmorských výšok navrhovaná. Ráta aj s citlivou pleťou. Nebojte, nespečie Vás nikde a za žiadnych podmienok. Viac v článku Opaľovacia kozmetika pre Vašu citlivú pleť.

Nezabudnite, výpredaj opaľovacej kozmetiky potrvá len do 22. 8. 2016 alebo do vypredania zásob. Kto prv príde, bude mať na výber z väčšieho množstva produktov.

Do výpredaja

Nezmeškajte výpredaj opaľovacej kozmetiky a nakúpte produkty na opaľovanie za čo najlepšie ceny.

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This