Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 17.5.2019 v Dekoratívna kozmetika, Novinky, T - Z, Vône, Značky od A po Z | Bez komentárov

Wet n Wild kozmetika láme rekordy v predajnosti. Uchmatnite, čo sa dá!

Wet n Wild kozmetika láme rekordy v predajnosti. Uchmatnite, čo sa dá!

Zoznámte sa s úžasnou značkou dekoratívnej kozmetiky Wet n Wild. Rodáčka z Brooklynu v New Yorku je jednotkou v Amerike a ani slovenské ženy jej nedávajú nižšie známky. Je totiž prudko návyková!

Za produktmi  produktmi Wet n Wild by ste museli kedysi preplávať či preletieť celý oceán. Aj ony sami si prešli hodný kus cesty. Po odkúpení značky kozmetickým gigantom Markwins preleteli z východného pobrežia až do mesta anjelov – Los Angeles, kde je teraz nové sídlo firmy. Tam zrejme padli produkty do očka aj celebritám ako Jessica Biel, Meryl Streep či Claire Danes.

Ochota načúvať a férové konanie

Celý kolotoč slávy začal s rúžmi na pery a lakmi na nechty. Vedeli ste, že práve značka Wet n Wild ako prvá priniesla na trh čierny lak na nechty, po ktorom túžili milióny žien a dievčat? Čo sa týka farebnosti vo svete dekoratívnej kozmetiky, značka je tzv. trend-setter. Nepotrebuje iba sledovať trendy, ale ich aj vytvára a najmä počúva, čo si jej zákazníci želajú.

Nikdy nie je neskoro začať chrániť život zvierat a šetriť zdroje. Vedenie Wet n Wild dobre vie, že v dnešnom modernom svete potrebujeme kvalitnú, dostupnú, bezpečnú kozmetiku a záleží nám, aby nebola testovaná na zvieratách. Naše želanie sa stalo rozkazom. Keď si napríklad dáte na očné viečka podkladovú bázu a očný tieň, alebo oči rozžiarite rozjasňovačom, stále máte 100 % istotu, že predchodcu vášho produktu nemal na koži žiadny zajko, myška ani morča.

Paletky očných tieňov kombinujúce trblietavé, lesklé i matné odtiene, boli prvým produktom, ktorý ma od Wet n Wild upútal.  Tiene dostať v troch farebných prevedeniach, neprášia, ľahko sa vzájomne miešajú a môžete ich používať nasucho aj namokro. Pochváliť musím hlavne ich príjemnú krémovú konzistenciu a skvelú výdrž.

Wet n Wild za babku

Možno vám po prečítaní riadkov vyššie napadlo, že takáto paletka a celkovo hviezdna kozmetika bude mať aj hviezdne ceny. Ani náhodou. Značka je už síce ovenčená mnohými cenami prestížnych magazínov a inštitúcií, ale na vavrínoch sa tu nespí. Od roku 1979 už zdraželo mlieko, múka, elektrina i palivá, ale produkty Wet n Wild si stále zachovávajú svoje férové ceny. A nie je to tým, že by experti pri ich výrobe používali lacnejšie obalové materiály alebo menej kvalitné ingrediencie. Skrátka nás len majú radi a chcú nám dopriať všetko, po čom túžime.

Túžite po krásnych riasach? Vyskúšajte známe duo na riasy Wet n Wild Lash-O-Matic.  Revolučná sada premení v troch jednoduchých krokoch krátke riasy na dlhé vejáre. Nanesiete riasenku, potom prípravok na predĺženie rias tvoriaci akúsi nadstavbu i objem, napokon ešte jednu vrstvu riasenky a hotovo.

Inovácie, ktoré sa vám budú páčiť

Ak je vašim prianím mať bezchybnú pleť, aby vaše selfie fotografie nepotrebovali filter, značka ponúka účinnú pomoc. Mejkap a rovnomenný púder Wet n Wild Photo Focus obsahujú špeciálne navrhnutý komplex, ktorý rozptyľuje svetlo.

Až sa budete fotiť, môžete si pokojne ponechať zapnutý blesk. Pleť bude na fotke matná, ale zároveň bude žiariť vo všetkých možných uhloch a svetelných podmienkach. Produkty boli otestované s najlepšími modelmi smartfónov pod slnkom zaliatou oblohou, za bežného dňa vonku, vo vnútri, s elektronickým bleskom, s fluorescenčným svetlom, pri svetle v kúpeľni i v osvetlení nočného klubu. Uspeli. Niet divu, že sa idú ženy za nimi potrhať.

V každej skupinke 10 žien sa nájde minimálne 9 takých, ktorým je meno Wet n Wild povedomé. Tou desiatou ste možno boli vy alebo ňou stále bude niektorá vaša známa. Nuž prispejte k šíreniu povedomia a ak sa vám článok páčil, môžete ho zdieľať. Samozrejme až potom, ako si ulovíte nejaké fajn kúsky pre seba.

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This